Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
nie ma jasnego cennika.. wątek zamknięty co bardzo mnie wkurza, niby robię to samo co mc temu z wlosami a cena np o 70...
~Elżbieta
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 stycznia 2018

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam usług w tym salonie. Mialam dzisiaj zabieg koloryzacji. Ustalilam...
~Aneta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 marca 2017

polecam! wątek zamknięty profesjonalni fryzjerzy, z wiedzą na temat wlosow, super dobieraja kolor do...
~Zosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 marca 2017

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Bardzo miła atmosfera i wspaniale dbają o klienta.
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 lutego 2017

Rewelacja !!!Pani Monika ;) wątek zamknięty Polecam wszystkim Panią Monikę , przemiła blondyneczka :):). Najlepszy mój...
~Asia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 grudnia 2016

super atmosfera i obsluga ! wątek zamknięty super! ten salon jest najlepszy w trójmieście! załoga usmiechnięta, rozmowna,...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 grudnia 2016

porażka najgorszy fryzjer u jakiego byłam wątek zamknięty Robiłam kolor na włosach niestety Panie w salonie są kompletnie nie...
~Marta
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

Mile zaskoczona wątek zamknięty profesjonalne podejście do klienta oraz dbalosc o niego. rzadko się spotykam...
~grazyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lutego 2016

Niezadowolona wątek zamknięty Odwiedziłam ten salon ostatnio ,niestety nie mogę nić pozytywnego napisać o...
~Niezadowolona
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 listopada 2015

Polecam Salon - przede wszystkim Panią Ewelinę wątek zamknięty Bardzo cenię sobie usługi w Salonie CA. Z usług salonu korzystam regularnie...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lutego 2016

Zadowolona wątek zamknięty Trafiłam do tego salonu z polecenia do fantastycznego fryzjera p.Macka....
~Roksana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lutego 2016

duże rozczarowanie. wątek zamknięty od wielu lat bylam klientką tego salonu, zawsze wychodzilam zadowolona i...
~stalaklientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 listopada 2015

POLECAM wątek zamknięty Trafiłam przypadkowo i zostaje klientką na zawsze .Profesjonalizm w pełnym...
~eni
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2015

WOW :)))) wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem salonu! Takiej czystosci, sterylnosci nie widziałam w...
~Ewka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 grudnia 2014

Polecam każdemu mężczyźnie wątek zamknięty Odwiedziłem salon Camille Albane tydzień temu i byłem bardzo mile zaskoczony,...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 października 2014

Polecam Serdecznie wątek zamknięty Kiedyś zrażona wizytami u fryzjera dziś te spotkania to sama przyjemność dla...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 września 2014

Najlepszy salon w trójmiescie! wątek zamknięty Przypadkowo trafiłam do salonu CA w Madisonie, ale wiem ze na pewno tam...
~Goska
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 września 2014

fantastycznie! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona! przyjechałam z Wrocławia do Trójmiasta, odwiedziłam...
~ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 września 2014

słabo!! wątek zamknięty Ceny powalające. Nie polecam. Podcięcie włosów 11-latce kosztuje 70 zł....
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2014

bardzo zadowolona wątek zamknięty korzystam z usług salonu regularnie od kilku lat, chodzę do różnych fryzjerów...
~Alina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
31

postów

25

wątków

do góry