Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Koszmarne jedzenie wątek zamknięty W menu jest napisane, że w sałatce cezar jest parmezan, w mojej nie było ani...
~Magda L.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 października 2017

Wpadka wątek zamknięty Dzis złozylem pierwsze zamowienie zamowilem piers panierowana a dostalem...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2017

ok wątek zamknięty Czas oczekiwania ponad godzinkę. Zamówiłam makaron Frutti di mare w sosie...
~cola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2017

Praktycznie sam ser wątek zamknięty Zamówiłem pizze salami (pepperoni) dużą. Jeden kawałek pepperoni na jeden...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 czerwca 2017

Niezawiodłem się. wątek zamknięty Pizza bardzo mi smakowała zauważyłem młody personel ale już z doświadczeniem...
~Pasibrzuch
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2017

Niestety dalej to samo wątek zamknięty Po poprzedniej pizzeri został ten sam sposób wykonywania jedzenia. Pizza...
~głodny
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 września 2016

Polecam! wątek zamknięty Niejednokrotnie wpadliśmy z rodzinką jeszcze do Da Grasso ale zmiana nazwy...
~Konrad
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 lipca 2016

Znakomita wątek zamknięty Pizza jak i dania obiadowe bardzo dobre, z żoną i dziećmi jesteśmy...
~Irek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 lipca 2016

niestey zawiodłam się smakiem pizzy wątek zamknięty Lokal ładny, obsługa średnio zainteresowana klientem. Smak pizzy poniżej...
~siwek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2016

Fatalny smak wątek zamknięty Fajny lokal, przystępne ceny, bardzo miła obsługa. Ale najważniejsze w.tym...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 stycznia 2016

nie polecam wątek zamknięty kiedyś zamawiałem raz w tygodniu pizze z DG. zawsze była świetna. Dzisiaj...
~Brzydal
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 grudnia 2013

KOMPROMITACJA, PORAŻKA, ODRADZAM wątek zamknięty Wasz lokal w Gdańskim Zakończynie - Świętokrzyska 58, to kompromitacja! Nigdy...
~Kala
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 listopada 2013

Shoarma poszła do śmietnika! wątek zamknięty Pizza kiedyś była dobra ale to jeszcze na początku istnienia lokalu. Mniejsza...
~ex-klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 września 2013

Porażka!!!! wątek zamknięty Zamówiłam sałatkę cezar z kurczakiem, nie dość że czekałam na dowóz prawie 2...
~zawiedziona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 września 2013

Okropna obsluga, niesmaczna pizza wątek zamknięty Ordynarne i pyskate kelnerki, pracujace jak za kare to pierwsze z czym mozna...
~Paweł
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2013

Polecam wątek zamknięty Świetne pizze, jak i inne dana. Próbowałem niemal wszystkich z racji, że...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2013

Zimna, niesmaczna wątek zamknięty Zamówiłam pizze telefoniczne. Nie pierwszy raz. Pizza przyjechała zimna,...
~agata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 lutego 2013

zawsze na czas wątek zamknięty Zamawialem juz kilka razy i pizza zawsze przyjezdza goraca na czas, jestem...
~Fuzz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2012

zniesmaczony kucharz - opinia wątek zamknięty Na pizzę w lokalu czekałem 48 minut, a oprócz mojego stolika zajęty był...
~zniesmaczony kucharz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2012

O Matko... wątek zamknięty Jakos masakra. Czas oczekiwania na pizze, która podal pan przez...
~Gosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry