Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Od lat zawsze fachowo, terminowo i z zaangażowaniem w wykonywaniu usług. Miła...
~Tomek z rodzinką - stali klienci
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 maja 2019

Zjadacz kasy wątek zamknięty Przed chwilą zamarzyło mi się umyć auto. Przejeżdżałam obok carmans. 2...
~Ola
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2018

Wymiana kół wątek zamknięty Profesjobalbie, szybko w dobrej cenie!
~Valdi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 grudnia 2017

Zawsze zadowolony wątek zamknięty polecam,zawsze doradza,pelna profeska
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 listopada 2017

bardzo profesjonalny serwis opon wątek zamknięty bardzo profesjonalny serwis opon
~JM
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 listopada 2017

Myjni nie polecam! wątek zamknięty Zgadzam się z opinią jednego z przedmówcow. Niestety ta "myjnia" pozostawia...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 marca 2017

Serdecznie polecam warsztat Carman wątek zamknięty Z warsztatu Carman korzystałem już kilkukrotnie, zarówno w drobnych...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

Wymiana oleju benzyna dla DIESEL!!! wątek zamknięty Umówiłam się na wymianę oleju w aucie wraz z filtrami oleju i powietrza....
~Kierowca
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 marca 2017

Sprawnie, szybko, konkurencyjnie na zdecydowany plus dla firmy wątek zamknięty Chciałam wymienić łożysko. Mimo, że poprzedni mechanik sugerował mi z...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 marca 2017

Myjnia samoobsługowa - totalna pomyłka! wątek zamknięty Z reguły staram się nie być pieniaczem i malkontentem, ale przypadkowo...
~yog
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 stycznia 2017

~andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 stycznia 2017

Polecam wątek zamknięty Byłem pierwszy raz, ale na pewno tam jeszcze wrócę. Fachowy przegląd auta i...
~luk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 grudnia 2016

Fachowa, sprawna i bardzo miła obsługa wątek zamknięty W ostatnim czasie kilkakrotnie wymieniałam żarówki w samochodzie (a wymiana w...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 maja 2016

Uczciwi fachowcy jakich mało wątek zamknięty Nie często decyduję się na taki wpis. dziś byłem klientem warsztatu Carman....
~stały klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 stycznia 2016

Powrót syna marnotrawnego wątek zamknięty Ostatnio wymieniałem opony, olej u konkurencji (w wolnym tłumaczeniu...
~moby_dick
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2015

polecam usługi wątek zamknięty Polecam korzystanie z usług CARMANS - Gdańsk, Milskiego 1, gdzie jest miła...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2015

Bardzo poleca wątek zamknięty Miła i rzetelna obsługa, przystępne ceny POLECAM
~ok
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 listopada 2014

Polecam wątek zamknięty Po kilku próbach w innych warsztatach, o których wolę nie wspominać trafiłem...
~zadowolony
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 lipca 2014

super usługi!!! wątek zamknięty Bardzo dziękuję za tak solidną obsługę! Nie mam słów uznania dla...
~Ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lutego 2014

SZYBKO, SPRAWNIE, NA TEMAT... wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Szybka diagnoza, błyskawiczne usunięcie usterki....
~Badoo
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
61

postów

48

wątków

do góry