Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Róża - ocena nowy temat Jestem mile zaskoczona bardzo miłą i profesjonalną obsługą podczas zakupu...
~Róża
1

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 6 sierpnia 2024

Alicja - ocena nowy temat Dzisiaj tj 24.06.2024 r. odebraliśmy z salonu Toyotę Yaris Cross Hybrid....
~Alicja
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 24 czerwca 2024

Grzegorz Kubicki - ocena Bardzo profesjonalna i miła obsługa prze p.Bartosza. Bardzo dobry kontakt...
~Grzegorz Kubicki
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 25 lutego 2024

dariusz - ocena Pan bartosz praszczk i Pani agata , profesjonaliści super
~dariusz
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 11 listopada 2023

Daniel - opinia Profesjonalne usługi polecam .Daniel
~Daniel
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 grudnia 2022

Andrzej Zajkowski - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna i sympatyczna obsługa przez p. Darię.
~Andrzej Zajkowski
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2022

Z czystym sercem mogę polecić, byłem bardzo pozytywnie zaskoczony obsługą. wątek zamknięty Bezproblemowa, przyjazna, ugodowa, otwarta na klienta, jego prośby i...
~Qbic
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 lutego 2019

Naprawa serwisowa toyota rav4 wątek zamknięty Najlepszy serwis na Pomorzu . Usterkę z komputerem wykryli w pare chwil inny...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 lipca 2018

Polecam współpracę z firmą Toyota Carter Gdańsk wątek zamknięty Dzięki profesjonalnej i kompetentnej obsłudze wybór i zakup auta odbyły się...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2018

Ostrzeżenie wątek zamknięty Przegląd auta po okresie gwarancji przed sprzedażą (Yaris, 5 lat, kupiony w...
~Zawodowy kierowca z kilkunastole
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 stycznia 2018

Wideorejestrator wątek zamknięty W dniu wczorajszym zamontowano mi w wideorejestrator z dwiema kamerami ....
~LUKASZ
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 grudnia 2016

Sprzedaz nowe auta wątek zamknięty A ja kupiłem RAV4 Hybryd u Pani Darii która jest przemiłą osobą i od razu...
~G.L.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 marca 2017

Drogi Serwis wątek zamknięty Nie polecam gdyż przy wymianę podzespołu na gwarancji(na ich koszt)...
~Jan
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 października 2016

Super serwis wątek zamknięty Serwisuję swoje toyoty w tym serwisie już 12 lat Fachowa obsługa i rzetelna...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lutego 2016

Dobra i fachowa obsługa wątek zamknięty Polecam salon Toyoty Carter, ruch w nim duży, klientów czekających również,...
~Agata
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 grudnia 2015

Nie polecam! Masakra! wątek zamknięty Niekompetentna pracownica próbowała wcisnąć mi do wymiany części za 11 tys zł...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2015

Czester - opinia wątek zamknięty Chciałbym przestrzec przed serwisem Toyoty Carter w Gdańsku. Od ostatniej...
~Czester
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 lutego 2012

REWELACJA wątek zamknięty Swietna obsluga i przystepne ceny za tak rewelacyjne jakość usług!
~Thera
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 maja 2015

REWELACJA wątek zamknięty Toyota Corolla Verso 2005 Pewien mechanik niefortunnie odkrecil swiece, a...
~Kuba
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 maja 2015

krzysztof - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra obsługa , dogodny oraz szybki termin realizacji napraw,...
~krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
77

postów

49

wątków

do góry