Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
MIREK STACHURSKI NAJLEPSZY;-))))))) wątek zamknięty No wlasnie,wkoncu znalazlam stronke z opiniami naszych istruktorow z...
~Izunia.M
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2007

Świetna szkoła;) wątek zamknięty "Gratuluję zdania egzaminu"-takie słowa usłyszałam po pierwszym...
~Kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2007

wszystko się zgadza :) wątek zamknięty „Zaliczam pani egzamin, gratuluję” usłyszałam dziś po powrocie...
~Ania
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2007

Supehr! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z tego, że zdecydowałam się na kurs właśnie w...
~Martha T.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2007

:) wątek zamknięty Jak narazie jeszcze nie dotarłem do egzaminu teoretycznego ale jak narazie...
~piotr
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2007

POLECAM wątek zamknięty Jeździłam z 4 instruktorami z Caruska, wszyscy byli mili, kulturalni i na...
~Lenka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2007

Pełny profesjonalizm - polecam! wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła, uczą solidnie i profesjonalnie.Szczególnie miło...
~JULITA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 lipca 2007

dzięki Mitch wątek zamknięty Dziękuję Mitchowi za cierpliwość, spokój, opanowanie, profesjonalizm, a...
~Magda M
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 lipca 2007

Dziękuję :) wątek zamknięty nigdy nie pisałam żadnych komentarzy, ale może warto...Dziękuję Piotrowi...
~Dominika
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 lipca 2007

Udało się!:) wątek zamknięty Po paru porażkach (mój drogi instruktor wie dobrze ilu:) udało mi się w...
~Gosia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 lipca 2007

poprostu...najlepszy wątek zamknięty zaczne od tego, że teoria w wydaniu Mitcha okazała się świetna i...
~Marta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 czerwca 2007

iza ignatowska - opinia wątek zamknięty ten osrodek jest poprostu super, a z instruktorow polecam Miecia :)...
~iza ignatowska
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 czerwca 2007

ZDAŁAM !!!!!! :) wątek zamknięty udało się.... zdałam egzamin za drugim razem (za pierwszym się nie udało...
~Asia C.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 czerwca 2007

Reklama nie kłamie :) wątek zamknięty Caruska wybrałam ze względu na lokalizację, ale szybko przekonałam się, że...
~efka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 maja 2007

Rewelacja! wątek zamknięty pomimo że zdałam za 4tym razem , doskonale sie bawiłam :) dziekuje Mitch :D...
~Gosia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 1 maja 2007

pytanie wątek zamknięty Chciałabym się dowiedzieć, jak wygląda sprawa odnośnie zmiany instruktora?...
~Maja
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2007

Nastka - opinia wątek zamknięty Dzięki!! Zdecydowanie najlepsi intruktorzy w Trójmieście!!! Serdecznie...
~Nastka
1

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2007

ZDAŁAM! :D wątek zamknięty Nie wierzyłam,że uda mi się to osiągnąć za pierwszym razem , ale jednak...
~Alicja (wg Marcina Krasnal)
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2007

Mietek jesteś wielki!!! wątek zamknięty "To była przyjemnosć Panią egzaminować."- takie to słowa usłyszałam po 45...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2007

No rewelacja to to NIE JEST wątek zamknięty Trudno sie umówić na jazdy. Strasznie dugo sie czeka. Czy nie da sie czegoś...
~kursant
1

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 24 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
417

postów

380

wątków

do góry