Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
była uczennica - opinia wątek zamknięty Byłam na kierunku Technik rachunkowości i zdecydowanie odradzam. Pani...
~była uczennica
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 czerwca 2019

szkoła policealna wątek zamknięty Uczęszczam do szkoły policealnej w GCE. Jestem zadowolona z poziomu nauczania...
~Anita
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 grudnia 2018

polecam GCE wątek zamknięty Chodziłam do szkoły policealnej w gce. szkoła warta polecenia. Nauczyciele...
~Absolwentka Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2018

jestem na tak wątek zamknięty Jestem w trakcie nauki na kierunku technik informatyk. Lekcje prowadzone są...
~damian t.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 lipca 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam GCE osobom, które poszukują bardzo dobrego przygotowania do egzaminu...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lipca 2018

Serdecznie odradzam wątek zamknięty -Pani od komputerów nie zna się za bardzo na programach, których ma uczyć, a...
~uczennica
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 czerwca 2018

~Katarzyna Staniszewska
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 stycznia 2009

Polecam!!!!! wątek zamknięty Nie bede powtarzać słow moich poprzedników z pozostałych opiniodawców(którzy...
~PuLa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 marca 2012

Z całego serca polecam:) wątek zamknięty Witam:) Uczę się policealnie w tej szkole robię właśnie już 2 kierunek!!! Tak...
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 września 2011

Polecam !! wątek zamknięty Bardzo przyjazna atfosmera nauczyciele sympatyczni.Bardzo zaangazowani w to...
~uczen
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 maja 2011

Polecam naprawdę warto !!! wątek zamknięty Ogólnie przyjazna atmosfera, nauczyciele bardzo życzliwi i chętnie tłumaczą...
~mimblat
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 maja 2011

Polecam!! wątek zamknięty Bardzo wyluzowana szkola. poziom nauczania wysoki. nauczyciele swietni....
~Uczeń
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 grudnia 2010

SUPER!!! wątek zamknięty Skończyła tu średnią po ZSH a teraz wybieram się na policealną MAM 50...
~Basia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2010

Gdańskie Centrum Edukacji wątek zamknięty B. fajna szkoła, mili nauczyciele, dyrektor i cały sekretariat. Według mnie...
~Aneta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2009

Słowami wieszcza "...szkoła zaje***szcza..." :) wątek zamknięty Polecam w 100% Super szkoła, bardzo dobra i wyrozumiała :) kadra...
~Edek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 lutego 2009

GCE - co myślę o tej szkole wątek zamknięty Super szkoła. Dobra kadra nauczycielska. Dobry poziom nauczania. 100% darmowa.
~eliska_75
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 stycznia 2009

Oby więcej takich szkół :))) !!! wątek zamknięty Gdańskie Centrum Edukacji posiada kadrę nauczycielską na wysokim poziomie i...
~Misiek- wątpiący ;)))
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 stycznia 2009

Kasia - opinia wątek zamknięty Niesamowita szkoła,świetna atmosfera,nauczyciele wręcz wymarzeni,a Pan...
~Kasia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 stycznia 2009

Goroco polecam !!! wątek zamknięty Nauczanie na bardzo wysokim poziomie. Nauczyciele dokładnie i szczegółowo...
~Sebastian Aries07
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 stycznia 2009

szkoła jest ok wątek zamknięty ta szkoła jest w odróżnieniu od innych ze swojego zakresu i kategorii na...
~Sachmetztli
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 stycznia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
25

postów

23

wątków

do góry