Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gienadij Toczka - ocena tak mnie pan dr Majdyło wyleczył że mi noga odrosła i trzecia noga urosła , a...
~Gienadij Toczka
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 8 lutego 2024

Wspaniali lekarze wątek zamknięty Z dnia na dzień było coraz gorzej, przez chorobę nie miałam siły na...
~Elwira Nowacka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 grudnia 2018

Od pewnego czasu Centrum stało się maszynką do zarabiania kasy... wątek zamknięty na zdesperowanych i przewlekle chorych pacjentach...Brakuje tylko opłaty za...
~Ka
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lutego 2018

Polecam wątek zamknięty Nie zdawałem sobie sprawy z istnienia Centrum Świętego Łukasza dopóki sam nie...
~Jakub
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 października 2018

Bardzo polecam wątek zamknięty W klinice leczę się od kilku miesięcy, była to moja ostatnia deska ratunku....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 października 2018

Kompleksowe leczenie całościowe wątek zamknięty Myślę, że najlepszym świadectwem świadczonych usług jest mój stan zdrowia,...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 września 2018

Najlepsi lekarze wątek zamknięty Jako pacjent Centrum prowadzony przez kilka miesięcy w tej placówce nie mogę...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2018

Tragedia !!!! wątek zamknięty Przed wizyta zostałam poinformowana, ze wizyta u specjalisty od boreliozy...
~Pacjent
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 listopada 2017

piątka z plusem wątek zamknięty bezproblemowy dostęp do lekarza w weekend, sam doktor - klasa i całościowe...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2016

pediatra wątek zamknięty Jedyne co mogę wpisać na plus to to że lekarz był dostępny w weekend bez...
~Aneta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2016

BARTŁOMIEJ RAWSKI !!! wątek zamknięty Chciałem serdecznie podziękować temu młodemu człowiekowi za badanie oraz...
~Barbara bardzo wdzięczna pacjent
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 marca 2016

Podziękowania. wątek zamknięty Chciałam wraz z koleżanką podziękować Bartłomiejowi Rawskiemu za...
~Teresa R pacjentka osteoporozowa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

Centrum Medyczne Św. Łukasza wątek zamknięty Chciałabym wraz z moją koleżanką złożyć podziękowania dla Centrum Medycznego...
~Teresa Stg
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 stycznia 2016

Centrum Medyczne Św. Łukasza wątek zamknięty Centrum Medyczne Św. Łukasza to przede wszystkim maszynka do wyciągania...
~Alicja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 listopada 2015

Podziękowanie dla Pana Bartka Rawskiego wątek zamknięty Bardzo dziękuję za badanie w kierunku osteoporozy, Pana wiedza i porada była...
~Ludwika Sikorska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 października 2015

Podziękowanie dla Bartłomiej Rawskiego. wątek zamknięty Byłam w Centrum Medycznym Św. Łukasza w Gdańsku, na badaniu. Badał mnie...
~Ewa - pacjentka chora na osteopo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 września 2015

Podziękowania dla dr Maksymiliana Czerepki wątek zamknięty Witam Podczas choroby na wizyty przyjechał dr M. Czerepko- chirurg....
~Danuta Hospodura
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2015

Opinia o dr Adamie Biernackim z Centrum Medycznego wątek zamknięty W ramach usług Centrum korzystałam z pomocy dr Adama Biernackiego. Skutecznie...
~Jadwiga Dzieciniak
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 stycznia 2015

Podziękowania dla Centrum oraz d Bartłomieja Rawskiego!!! wątek zamknięty Chciałabym wyrazić publicznie podziękowania dla Centrum Medycznego Św....
~Jadwiga - bardzo wdzięczna pacje
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 lipca 2015

Podziękowania !!! Bartłomiej Rawski wątek zamknięty W zeszłym tygodniu po raz drugi skorzystałam z usług (badanie kontrolne)...
~Maria
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry