Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wanda Zawadzka - ocena nowy temat Centrum Opieki Serenus to miejsce z profesjonalna I zyczliwa opieka...
~Wanda Zawadzka
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 23 marca 2024

Piotr - ocena Bardzo dobra,profesjonalna opieka nad moją Mamą przez 8 miesięcy,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 17 grudnia 2023

Małysa Aldona - ocena Bardzo profesjonalna "załoga" , empatyczne podejście do Seniorów. Przez 3...
~Małysa Aldona
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 1 grudnia 2023

Malgorzata K. - opinia Bardzo dobra opieka, przemiły personel, budynek nowoczesny, przystosowany pod...
~Malgorzata K.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 listopada 2022

Agnieszka - opinia Centrum Opieki Setenus jest miejscem pełnym wyrozumiałości, empatii i ciepła...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 października 2022

Beata - opinia Wyjątkowe miejsce! Takie placówki kojarzyły mi się źle. Będąc w Serenusie,...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 października 2022

Zadowolona - opinia Super opieka medyczna, ogólnie przyjazny dom ,wysoki standard opieki,...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 października 2022

Wierzchon Dorota - opinia Bardzo nowoczesna placówka bardzo wysoki standard usługo, professionalny...
~Wierzchon Dorota
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 czerwca 2022

B - opinia wątek zamknięty Niestety nie mogę polecić - dom wybiera sobie do opieki "zdrowszych"...
~B
5

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 września 2021

Danuta M - opinia wątek zamknięty umieściłam tam swoją mamę dwa miesiące temu, jestem bardzo zadowolona, mama...
~Danuta M
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 stycznia 2022

Ewelina - opinia wątek zamknięty Wysoki standard opieki, nowoczesny sprzęt i infrastruktura. Personel...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 października 2020

Telesfor - opinia wątek zamknięty Trzeba przyznać, że w trudnym czasie pandemii zrobili wszystko, żeby...
~Telesfor
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 lipca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry