Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Natalia - opinia wątek zamknięty Z ręką na sercu polecam Pana Amadeusza. Jest naprawdę wybitnym terapeutą, a...
~Natalia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 grudnia 2021

Andrzej - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam terapię dla par i ogólnie jako psychologa Panią Martę...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Polecam się całego serca terapie u Pani Marty Gęgotek. Pani Marta jest bardzo...
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 lipca 2021

Marzena - opinia wątek zamknięty Pani Maja Górna Do pani Mai trafiłam z polecenia i nie zawiodłam się! Od...
~Marzena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 marca 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Pani dr Marta Herstowska to niesamowita najlepsza lekarz psychiatra, z jakim...
~Dorota
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 stycznia 2021

DH - opinia wątek zamknięty Psycholog pani Marta G. jest osobą o najwyższych standardach zawodowych. Jej...
~DH
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 stycznia 2021

Pani Maja Górna to mądra i kompetentna psychoterapeutka wątek zamknięty Do Pani Mai Górnej trafiłam 1,5 roku temu, będąc w głębokim kryzysie. Nasze...
~Agata lat 45
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2019

Marta Gęgotek terapia małżeńska i par wątek zamknięty Mieliśmy za sobą dwa podejścia do terapii małżeńskiej w innych poradniach, za...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 września 2018

Pani Marta Gęgotek wątek zamknięty Pani Marta bardzo nam pomogła. Jesteśmy już po terapii małżeńskiej. Jej...
~Ola i Robert
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2018

Marta Gęgotek wątek zamknięty Mimo strachu odważylam się komuś powiedzieć o swoich problemach i trafiłam do...
~Aga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2018

Bardzo polecam Panią Martę Herstowską! wątek zamknięty Wizyty u Pani Marty oraz wspaniale dobrane przez nią leki pomogły mi w...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 czerwca 2018

Mikołaj Górny wątek zamknięty Potwornie bolała mnie głowa, stawy miałam problemy ze snem, odżywianiem i...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 stycznia 2018

Polecam Pana Mikołaja Górnego świetnego psychoterapeutę. wątek zamknięty Moja terapia trwała koło 1 roku i spotykaliśmy się co tydzień. Efekty...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 listopada 2017

Serdecznie polecam Pana Mikołaja Górnego wątek zamknięty Robiąc pierwszy krok i decydując się na terapię nie byłam pewna, czy uda się...
~Zadowolona z terapii :)
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 listopada 2017

POLECAM PANA MIKOŁAJA GÓRNEGO wątek zamknięty To był mój pierwszy kontakt z psychoterapeutą w życiu. Zawsze podchodziłem do...
~Jarek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 marca 2017

Polecam wątek zamknięty Profesjonalne wsparcie. Ogromna pomoc w zrozumieniu siebie i swoich zachowan.
~Mira
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lutego 2017

p. Agnieszka + zespół wątek zamknięty Polecam profesjonalną pomoc i wsparcie każdemu, komu dyskomfort dnia...
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

Serdecznie polecam terapię z Panią Mają Górną oraz Panią dr. Dorotą Gizińską wątek zamknięty Jestem ogromnie wdzięczna za przeprowadzenie mnie przez trudną sytuację jaką...
~Wdzięczna pacjentka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lutego 2017

Polecam Panią Psycholog Maję wątek zamknięty Korzystałem z terapii 5 miesiecy. Miałem ataki leku. Terapia pomogła...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 stycznia 2017

Pan Michał Baryło wątek zamknięty Bardzo dziękuję Panu Michałowi za pomoc w trudnym dla mnie okresie. Swoim...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry