Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Polecam zdecydowanie. Bardzo profesjonalne podeście do pacjenta. Obsługa...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 listopada 2017

Rehabilitacja po złamaniu pięty wątek zamknięty Profesjonalne centrum rehabilitacji , bardzo przyjemna atmosfera, plus...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2017

Najlepsze centrum rehabilitacji wątek zamknięty Gram wyczynowo w koszykówkę i borykałem się z problemami barku, kolana oraz...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 listopada 2016

POLECAM! wątek zamknięty Bardzo polecam Centrum Rehabilitacji Mewa- profesjonalna obsługa, bardzo...
~OLA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 listopada 2016

Polecam wątek zamknięty Trafiłam do MEWY z polecenia i nie żałuję. Korzystałam zarówno ja jak i moje...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lutego 2016

Uzdrawiający masaż wątek zamknięty Od kilku lat borykam się z wieloma dolegliwościami narządu ruchu, a w...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 grudnia 2015

Bardzo polecam! wątek zamknięty Profesjonalizm i doradztwo na najwyższym poziomie. Miła atmosfera a co...
~Izabela
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 maja 2015

Polecam! wątek zamknięty Witam. Chciałabym serdecznie polecić Centrum Rehabilitacji "Mewa"...
~Agata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lutego 2015

Zbyszek - opinia wątek zamknięty jestem w pełni usatysfakcjonowany
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 listopada 2014

Sympatyczny profesjonalizm wątek zamknięty W Mewie pracują bardzo sympatyczni rehabilitanci z dużym doświadczeniem i...
~Renia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 października 2014

Indywidualna rehabilitacja & zajęcia grupowe wątek zamknięty W Centrum Rehabilitacji Mewa spotkałam bardzo zgrany zespół specjalistów...
~Asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2014

Referencje wątek zamknięty Bardzo cenię ludzi, którzy wiedzą co robią i robią to z pasją. Taka właśnie...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lipca 2014

polecam! wątek zamknięty Ostatnio przez problemy zdrowotne (mimo młodego wieku i aktywnego trybu...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lipca 2014

POLECAM REHABILITACJĘ W "MEWIE" !!! wątek zamknięty Centrum Rehabilitacji „Mewa” to bardzo nowoczesne miejsce nie...
~daga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lipca 2014

Profesjonalizm i pozytywna energia wątek zamknięty Zdecydowanie najlepsze miejsce na trójmiejskiej mapie. Jestem pod wrażeniem...
~Aga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 maja 2014

rehabilitanci godni zaufania wątek zamknięty Trafiłam do Centrum Rehabilitacji Mewa z moim narzeczonym już w lutym....
~DiT
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 maja 2014

Witam, Czytam te wszystkie opinie i... wątek zamknięty ... muszę się z nimi zgodzić :) Ja też miałam i mam przyjemność korzystać z...
~Weronika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 marca 2014

Polecam wątek zamknięty Z usług Mewy korzystałem przez 12 tygodni po rekonstrukcji więzadła...
~Daniel
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 marca 2014

warte polecenia wątek zamknięty Po ciężkim wypadku komunikacyjnym i kilku miesiącach spędzonych w szpitalu,...
~Bożena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 marca 2014

Mewa Centrum Rehabilitacji wątek zamknięty Bardzo polecam Centrum Rehabilitacji " Mewa " rzetelna i sprawna obsługa ,...
~Marysia Sopot
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry