Centrum Stomatologiczne

Stomatolodzy Protetycy

Gdynia, gen. Józefa Bema 4/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Doktor Anna Kabacińska - Jerzak wątek zamknięty Po wielu latach poszukiwań dobrego stomatologa w końcu udało mi się odnaleźć...
~Emilia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 września 2019

Najgorsza wizyta stomatologiczna w moim życiu wątek zamknięty Pani doktor myśli, źe jak poda znieczulenie, to może już robić co chce. Nigdy...
~Naciągnięta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 września 2018

polecam wątek zamknięty Korzystałam kilka razy z usług, zawsze u dr Anny Kabacińskiej- bardzo miła...
~Alicja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2017

Dr. Jarząbek wątek zamknięty Oto moja historia: W maju miałem niestety przykry incydent co wiązało się z...
~Łyżwiarz
6

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 czerwca 2009

Rozczarowanie wątek zamknięty Owszem gabinet ładnie i nowocześnie wyposażony, co ma swoje odbicie w cenach....
~M.
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 maja 2009

polecam! wątek zamknięty Dr Minor- świetny stomatolog. Profesjonalista na najwyższym poziomie, do tego...
~stała pacjentka Bema 4
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 października 2014

obsługa bardzo miła ale człowiek jest traktowany jak przedmiot wątek zamknięty Do jakości usługi pod względem technicznym nie mam zastrzeżeń. Jak na razie...
~joe
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2014

Bardzo dobra jakość i zakres leczenia. wątek zamknięty Trafiłem do dr Jarząbka z różnymi tematami na krzesło. W zasadzie jeśli jakiś...
~Wdzięczny za fachową pomoc
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lutego 2014

Fan clubu? Czyżby? wątek zamknięty Może ja jestem jakimś szczególnym przypadkiem, bo jestem BARDZO...
~Niezadowolona
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

Karolina G. - opinia wątek zamknięty Witam!!! U doktora Jarząbka byłam jakies pol roku temu .Przyszlam do doktora...
~Karolina G.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2013

Dr. Jarząbek Super Stomatolog!!! wątek zamknięty Kilka miesięcy temu trafiłam do dr Jarząbka z polecenia znajomej.Doktor nie...
~Monika M.
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2008

Bardzo fajnie wątek zamknięty Trzy dni temu dr Jarząbek usuwał mi górną lewą ósemkę. Jedyny dyskomfort,...
~Paulina
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 czerwca 2011

dr. Jarząbek wątek zamknięty Napiszę krótko. W końcu znalazłam najlepszego stomatologa w swojej...
~Monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2011

dr Jarząbek :) wątek zamknięty Trafiłam do dr Jarząbka z polecenia mojej dentystki na leczenie kanałowe....
~b. zadowolona :)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 lipca 2011

W Trójmieście nie ma lepszych stomatologów wątek zamknięty Polecam zarówno dr Jarząbka jak i dr. Komorowskiego. Od trzech lat jestem...
~Maciej Czajkowski
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lipca 2011

bardzo dobrzy fachowcy wątek zamknięty ale największym minusem jest oczekiwanie, częste opżnienia, i niestety bardzo...
~Basia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 stycznia 2011

dr Jarząbek wątek zamknięty Rewelacja, dr Jarząbek spisał się na medal. Gdyby nie on, straciłabym...
~Monika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 listopada 2010

Pierwsza wizyta wątek zamknięty Trafiłam do dr Jarząbka z rekomendacji innego stomatologa na leczenie...
~Anna Wojda-Kuśmierczyk
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 listopada 2010

Świetni fachowcy! wątek zamknięty Dr.Jarząbek leczył moje zęby a dr. Komorowski poprawiał ich wygląd. Polecam...
~Aneta Podgórska
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 maja 2010

dr Marek Komorowski wątek zamknięty Bardzo dobry lekarz, kompetentny, wnikliwy, sumienny. w jego gabiniecie...
~erm
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 grudnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
42

postów

29

wątków

do góry