Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Roman - opinia Super miejsce odwiedzam je od wielu,wielu lat.Gorąco polecam!
~Roman
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 grudnia 2022

Jacek - opinia Profesjonalizm na maxa , klimat oka
~Jacek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 czerwca 2022

Fajna zabawa wątek zamknięty Nie przypuszczałem, że strzelanie może dać tyle frajdy. Byłem pierwszy raz na...
~Majki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2015

Rewelacja wątek zamknięty Bylam z chlopakiem na walentynki. Bardzo milo wspominam instruktora Piotra,...
~Ruda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 marca 2015

strzelnica godna polecenia wątek zamknięty Bylem z kolegami na kawalerskim popoludniu.bylo duzo strzelania i duzy wybor...
~karol
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 marca 2015

Nie polecam wątek zamknięty Strzelnica jako obiekt ok, poziom obsługi w mojej ocenie nie do...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 października 2014

Zadowolony klient wątek zamknięty Byłem, skorzystałem i wyszedlem bardzo zadowolony. Obsługa rewelacyjna,...
~ZadowolonyK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 maja 2014

Bardzo miłe i pozytywne wrażenia :) wątek zamknięty Po niedawno zorganizowanej imprezie integracyjnej oceniam to miejsce...
~Ola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lipca 2011

SUPER HIPER EXTRA wątek zamknięty Mieliśmy wesele w centrum myśliwskim. Było super hiper extra. Jestem mega...
~Zbyszek
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 listopada 2009

Imprezka integracyjna wątek zamknięty Heh-poczytałem opinie innych i postanowiłem dodać swoje 3 grosze. Ja tam...
~Vigo
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 września 2009

Komunia dziecka zakończyła się skandalem :-( wątek zamknięty Dzień dobry.Razem z żoną w maju br. wyprawiliśmy w CM przyjęcie komunijne...
~Andrzej z żoną i synem
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 września 2009

ODRADZAMY I OSTRZEGAMY!!! NIE PSUJCIE SOBIE WAŻNYCH CHWIL W ŻYCIU TYM MIEJSCEM!!! wątek zamknięty To my jesteśmy znajomymi,o których pisze Młoda Para.Chcieliśmy w Centrum...
~Agnieszka i Łukasz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 września 2009

Arogancja właściciela i nieuczciwość w rozliczeniach pieniężnych! wątek zamknięty Kategorycznie ODRADZAM organizację jakiejkolwiek imprezy w Centrum...
~Para Młoda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 września 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14

postów

13

wątków

do góry