Widok

Ceny w prywatnych przedszkolach w Gdańsku

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Jak to wygląda? Od ilu zł ceny sie zaczynają...? I co obejmują?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja płace 400 zl czesnego 10 zł za wyżywienie dziennie plus 55 zł za angielski i gimnastyke razem wychodzi ok 650 zł za miesiąć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hm, to jeszcze da się przełknąć ;-) a ile jest dzieci w grupie? I w jakich godzinach dziecko może przebywać w jednostce...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w przedszkolu jest 12 dzieci i czynne jest od 6,30 do 17,30
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wczoraj dzwonilam do jednego (Gdansk - Wrzeszcz) to czesne kosztuje 500 zl i 10 zl dziennie wyzywienie czyli miesiecznie 750
10 dzieciaczkow w grupie (od 2,5 - 5)
wpisowe chyba 200 zl
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moje to 590zl/m-c plus wyzywienie 10zl/dzien plus zajecia dodatkowe, jesli ktos chce (u nas aktualnie basen - 300zl/semestr, balet - 80zl/m-c i karate - 40zl/mc)
w cenie czesnego jest: logopedia, angielski i to co wszedzie czyli rytmika, zajecia korekcyjne - jesli sa wskazania, zajecia muzyczne, plastyczne, matematyka itp.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny podajcie namiary na te przedszkola prywatne w Gdansku- i czy sa warte polecenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja z naszego jak na razie jestem zadowolona :) ale to dopiero pierwszy rok, wiec czas pokaze, ale staraja sie bardzo, w przedszkolu jest malo zabawek typu lalki itp. wszystko drewniane i szmaciane, bardzo duzo roznych klockow, zabawek konstrucyjnych, gier itp.
jest to nowe przedszkole, wiec jeszcze pachnie swiezoscia, ladnie wykonczone, kolorowe, ale ze stara kadra z 10-cio letnim doswiadczeniem, szukalam duzego przedszkola, gdzie bedzie kilka grup, w tym p-lu sa 4, w kazdej po ok. 17-18 dzieci, minusem jest to, ze od poczatku obiecywali gotowanie w przedszkolu, tym bardziej, ze maja wlasna kuchnie, ale jak na razie jest catering! obiecuja, ze to sie zmieni kiedy pozalatwiaja sprawy zwiazane z budowa!
http://www.skraweknieba.com/index.php?s=7&w=n
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje za info- szukam czegoś w Gdansku Środmiesciu/ Dolne Miasto / Przeróbka/ Stogi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.akademia-przedszkolaka.eu/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja za swoje płace 530 zł w tym wyżywienie, rytmika i angielski. Dodatkowo karate, logopeda, korekcyjna, tańce itp itd 30-40zł miesięcznie w zależności od zajęć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Boze jakie ceny dobrze ze mieszkam w innym miescie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja za, nie tyle prywatne, co niepubliczne (osobiście nie wiem jaka jest różnica między niepublicznym a prywatnym) płacę miesięcznie 570 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tragedia a jak z zarobkami w Trojmiescie skoro takie ceny przedszkoli:(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
co to znaczy takie ceny? ja do niedawno mieszkałam na wschodzie Polski i ceny prywtnych przedszkoli były takie same a zarobki na poziomie najnizszej krajowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w państwowych ceny to jakies 250-30 czesnego + 5-6 zł za wyżywienie.

A zarobki - różne ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
650 w tym wyzywienie, angielski, korektywa, tance, logopeda, czynne od 6.30-17 dzieci w grupie jest 11
image
fotografia ślubna, chrzciny, ciąża,rodzinnie- http://www.betrisa.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny, to i tak dobre ceny. Ja sprawdzałam w okolicach Jasienia, Zaborni (Bajeczne, wielka przygoda itd) - ceny to średnio: 600zł + ok. 9zł za wyżywienie + coś tam za angielski - tak czy inaczej w sumie wychodzi 800-900zł...:( czy to jakieś droższe przedszkola?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
570 + 8,50 wyżywienie za dzień, w cenie wszystkie zajęcia łącznie z angielskim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
500 zł plus 7 zł za wyżywienie (śniadanko bierze z domu) w cenie jest rytmika,angielski,logopeda dodatkowo 13 zł od zajęc.
Średnio wychodzi ok 700 zł miesięcznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do tego zmierzam ja mieszkam na wschodzie i ceny sa takie prywatne moj syn tam idzie czesne 220 zł plus 7 zł stawka zywieniowa plus angielski dla chetnych lub taniec 15 zł czyli wszytsko zamknie sie w 400 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
tam gdzie idzie moj syn jest prywatne przyjmuja od 2, 5 roku 10 osob w grupie 2 plus 2 Pani i niedaleko mojego miejsca zamieszkania praiwe rzut beret pare krokow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja na wschodzie Polski z apaństwowy żłobek płaciłam 300 zł prywatne zaczynały sie od 500 czesne + wyżywienie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
porównawczo moja siostra płaci za prywatne 1200 ale to warszawka, to dopiero załamka, a przeciez tam tez nie kazdy nie wiem ile zarabia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lublin
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w tych przedszkolach gdzie jest duużo zajęć i codziennie angielski to niestety cena jest sporo wyższa sama rok temu placiłam 800 zł z wyżywieniem . Poza tym pamiętajcie , że prywatne przedszkola często na "dzień dobry " wołają jednorazowe wpisowe u nas było to 600zł chyba .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas tez sa zajecia ale musiabym szukac kartki bo nie pamietam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"" wołają jednorazowe wpisowe u nas było to 600zł chyba ."

U nas 250 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mni 500 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
juz pisze :
codzienne zajecia dydaktyczne
codzienna Kubusiowa Matematyka
Gimnastyka ogolnorozwojowa i korekcyjna
rytmika
to w cenie czesnego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...a za państwowe ile sie płaci jeśli dziecko sie dostanie?

Bo tak sobie myślę, że chyba lepiej dołożyć te 250-300zł i zapisac do prywatnego...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
- piegoosek, ale dużo fajnych rzeczy sie dzieje w waszym przedszkolu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakie przedszkole?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a od której do ktorej może być dziecko w przedszkolu? Pytam bo chialabym zapisac.Bardzo przepraszam za bledy ,ale ucze się pisać na nowym komputerze a jest inna klawiatura i ciężko mi zalapac tu zmiany interpunkcji :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piegoosek, fakt przedszkole Skrawek jest ładne, ale plac zabaw beznadziejny w mojej opinii. Dlatego wybieram MOJE PRZEDSZKOLE na Gruszkowej.
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
plac zabaw bedzie wiosna powiekszony i rozbudowany, przedszkole zakupilo sasiednia dzialke.. to nowe przedszkole dajmy im szanse ;) widzialam tez gorsze placyki... no, ale widzialam tez lepsze :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dodam jeszcze, ze bardzo podoba mi sie, ze tak szybko aktualizuja stronke, dla rodzica to bardzo fajne, jak moze zajrzec w aktualnosci i obejrzec dzieci na fotkach...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a "Moje przedszkole" tez bardzo mi sie podobalo, jednak nie bylo juz miejsc, kiedy szukalam ich dla mojej dwojki :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my placimy 640 czesnego plus 9zl za wyzywienie dzienne. Wpisowe chyba 600zl. Wydaje mi sie ze to dosc duzo ale nie znalezlismy innego. Porownujac cena a jakosc to bardzo drogo. Pisze o przedszkolu Wielka Przygoda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas było wpisowe 300, które odpisane od ostatniego miesiąca, czyli placilismy 300 mniej w sierpniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a państwowe wychodzi max ok 350 za 10 godzin w tym trzy posiłki , plus 30 miesięcznie rada rodziców bez wpisowego, dwie opiekunki 28 dzieci w grupie, zimą nigdy nie ma więcej niż 15 dzieci w grupie, mam nadzieję że moja trzy latka się dostanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (131 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

kosmetyki dla noworodka (23 odpowiedzi)

W sklepach jest takie zatrzęsienie kosmetyków, że zupełnie nie wiem, co wybrać. Jakie kosmetyki...

Jaki wozek wybrac? (71 odpowiedzi)

Dziewczyny jaki wozek wybrac? 2w1, 3w1? Jakiej firmy polecacie? Rodze w wrzesniu :)

do góry