Widok

Chabrowe Wzgórze

Kowale Osiedle Chabrowe Łostowice Temat dostępny też na forum:
Kowale znajdują się w zasięgu komunikacji miejskiej Gdańska. Lokalizacja inwestycji zapewnia też dobry dojazd do pozostałych rejonów Trójmiasta. Na miejscu znajduje się infrastruktura handlowo-usługowa, w pobliżu działa niepubliczna szkoła podstawowa i gimnazjum, przedszkole oraz punkt przedszkolny. Atutem jest, powstająca w Kowalach, metropolitalna szkoła podstawowa budowana przez trzy gminy: Gdańsk, Kolbudy i Pruszcz Gdański. Wokół osiedla nie brakuje przestrzeni na spacery i uprawienie ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Fajne osiedle

Kupujemy tam właśnie mieszkanie, za kilka dni podpisujemy umowę. Bardzo nam odpowiada lokalizacja oraz kameralność osiedla. Myślę, że bardzo dobrze będzie nam się z rodziną tutaj mieszkało. Mamy kilkuletnie dzieci , więc na razie taka odległość od miasta będzie odpowiednia, gdy będą chciały iść do liceum, to bez problemu będą mogły dojeżdżać do miasta. Jest to dla nas bardzo ważna kwestia, bo sami też pracujemy w centrum.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 16

:)

Witam,my również kupiliśmy czteropokojowe mieszkanie na Chabrowym Wzgórzu,też mam nadzieję że będzie się tu dobrze mieszkało. Nasze mieszkanie będzie dostępne w okolicach kwietnia,ale byliśmy oglądać takie samo mieszkanie w pierwszym etapie i jest super!
Duży salon,prawie 30 metrów,pokoje też spore i bardzo ustawne,bo są w kwadracie,łazienka plus dodatkowa toaleta oraz obszerny korytarz z dużą (około 3m na 0.5m) wnęką na zabudowę.
Ogólnie na pierwszy rzut oka mieszkanie jest bardzo ładnie wykonane.
Już nie mogę się doczekać :)
Pozdrawiam
Paweł
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10
Wiatm jaka cena i ktory budynek panstwo wybraliscie?
Kiedy odbior
?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Paweł jak długo pracujesz w Polnordzie??? wali kłamstwem mocniej niż szadółki na tym osiedlu
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie polecam,z jednej strony obwodnica a z drugiej ul Zeusa która stała się ruchliwa droga a już o godzinie siódmej korki przy wyjeździe z osiedla a będzie jeszcze gorzej
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajne mieszkania

Zobaczycie, że początek nowego roku to będzie, sorry za określenie ale walka o mieszkanie. Nie ma za dużo środków w programie MDM no i wzrasta procent wkładu własnego do 20%. Z tego co wiem właśnie w Chabrowym Wzgórzu można kupić mieszkanie w ramach tego programu, ale jeśli jeszcze się wahasz to się zdecyduj, nie ma się nad czym zastanawiać. Lokalizacja jest dobra, z dojazdami nie będzie problemów, okolica spokojna, osiedle rodzinne, a najlepiej to po prostu dzwoń do biura sprzedaży, umów się z nimi i bezpośrednio pogadaj, będziesz mieć jasność. My tak zrobiliśmy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 14

Rzeczywiście, dla osób które się nie zastanawiają.

ps. Reklama jest powyżej - skoro wrzucacie reklamę do forum to dajcie coś wpisać wyżej. Pozdrowienia dla p. Pli**ty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

hmm

ale to przecież prawie na obwodnicy ????
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mało tego,że na obwodnicy to trzeba do niej dojechać, szczególnie rano między godź 6 a 9 makabra, korek na całym osiedlu.To samo przy powrotach od 16 do 18.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tia...korek na światłach przy Biedronce sięga aż placu Afrodyty. A gmina Kolbudy z wójtem na czele i sołtysem na to gdzieś. Byle kasa z podatków szła.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poczekaj na otwarcie wspaniałej szkoły metropolitalnej - to będzie horror! nie będzie możliwości wydostania się z osiedla i sąsiednich. pozostanie liczenie samochodów na obwodnicy bądź moczenie nóg w śmierdzącej sadzawce, któa jest atrakcją osiedla. poza tym całe ono powstał na podmokłym terenie. ostatnio obserwuję tzw ogródki dla mieszkań parterowych - generalnie cały czas stoi w nich woda...
to osiedle to tragedia... powyższe wpisy 'fajne osiedle, dobrze skomunikowane, będzie nam tu dobrze...' to totalne bzdury, sprzedawcy od dewelopera reklamują jak się da... prowizja sama się nie wypłaci. Zakorkowane, śmierdzące (szadółki + kilka metrów do obwodnicy) i hałaśliwe (znów obwodnica) osiedle. Ewentualnie gdyby sprzedawali w cenie około 2 tys za metr to można kupić jako inwestycja pod wynajem dla ukraińców
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bloki po drugiej stronie ulicy Zeusą mają ściany zielone od wilgoci osiedle brudne,kolo śmietnikow zalegają stare wersalki inne smieci duże gabaryty są wywoźone raz na trzy miesiące, a dzielnica niedługo się udławi od samochodów
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To się wyprowadz...
Ahhh
Nie wyprowadzisz się bo pewnie mieszkasz w komunalnym albo u mamuni na garnuszku
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

40 metrów od obwodnicy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak lubisz hałas to kupuj tam mieszkanie,mam rodzinę niedaleko i wiem dokładnie gdzie to jest...oni mają mieszkanie z 300 metrów od obwodnicy a co dopiero tam,nie więcej niż 50 metrów.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kobieto byłem tam i słychać jak jeżdżą samochody w oddali,ale jak to ma być jakiś hałas nie do wytrzymania,to chyba masz dziury w uszach...Ludzie mieszkają w wielu miastach przy wielkich ulicach i skrzyżowaniach,tak jak np. w Gdańsku na Grunwaldzkiej,gdzie od ulicy dzieli tylko odległość chodnika.
Następna kwestia spaliny...akurat tam jest otwarty teren i wszystkie spaliny rozchodzą się o wiele szybciej niż w centrum miasta.
Co do rzekomego smrodu,to moja kuzynka u której często bywam mieszka od paru lat na osiedlu Cytrusowym (czyli 200m dalej) i może ze 3-4 razy coś zaleciało z Szadółek.
Więc Marto nie sr.j ogniem bo wyolbrzymiasz problem do potęgi.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Witam,
Czy znany jest juz pierwszy termin odbiorów mieszkań (osiedle Chabrowe Wzgórze - POLNORD)? Przewidywany termin wrzesień (reklamy itd.)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podpinam sie pod to zapytanie czy zna juz ktos terminy pierwszych odbiodow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pisałam do Polnordu i napisali mi że odbiór na początku października
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A pisali może który budynki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tez pytałem u źródła wiarygodnego dodam i od 10 pazdziernika maja oddawać budynek C1
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Taaaak drugi tydzień października. Układany jest harmonogram odbiorów. Podobno do końca września będą znane terminy i godziny odbiorów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

te, które zdążą osuszyć.... woda tam stoi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wode masz w glowie zamiast mozgu spojrz na topografie terenu zauważyłeś ze tam sa gorki wiec co ma piernik to wiatraka. Glupi jestes i taki umrzesz amem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież to są totalne bzdury. Szkoła metropolitalna spotęguje gigantyczne korki na osiedlowych drogach dojazdowych. miejsce do spacerów to masz jak się wpakujesz do samochodu i przejedziesz kilka kilometrów np. Otomin... chyba że lubisz spacery pomiędzy parkingami śmietnikami i ulicami, gdzie mistrzowie kierownicy biją rekordy prędkości... oraz braku kultury! Jedyna zieleń to trawniki, nie ma tu prawdziwych drzew, tylko jakieś krzaki, które deweloper wsadził aby było 'ładnie' i zachęcająco...
Generalnie same kłamstwa, lokalizacja DO BANI, szadółki śmierdzą, obwodnica hałasuje i śmierdzi, wszędzie daleko (oprócz Biedry, stokrotki i żabki) tysiące samochodów korkuje codziennie tą okolicę - dwie drogi, raczej osiedlowe dróżki jako jedyne opcje dojazdu/wyjazdu na to wymarzone osiedle
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kazde osiedle ma plusy i minusy. Ludzie mieszkaja na Starówce, na Trakcie na Elblaskiej na Matarni na Slowackiego wszedzie tam halas jest ogromny a mieszkaja daja rade i zapewniam Cie ze sa zadowoleni co do smrodu Port Service truje polnocne dzielnice Nowy Port Stogi Przerobke Brzezno zapachy i syf niewspółmierny do Szadolek. PO za tym z wysypiska smrod zalatuje od czasu do czasu ale czuc go i na Chełmie, Łostowicach, Morenie. Teraz to sladowe ilosci ze tak powiem kiedys tzn 5lat temu bylo gorzej to fakt.Co do kierowcow i jazdy wiadomo wszedzie sa dekle. A szkola to bedzie duzy plus dla dzieci bo inwestycja godna pochwal poczytaj a nie bez myslnie piszesz. DALEKO hm nie zgodze sie obwodnica obok wiec juz plus od mzk 4 linie 113,213 od strony Olimpijskiej i 255 i 256 od Strony Centrum Kowale po za tym bliskosc osiedla Świętokrzyskiego tam tez kolejny bus 155. KORKI SA I BEDA AUTO TO TERAZ KAZDY MOZE MIEC WIEC LUDZIE KUPUJA TATA MAMA SYN CORKA BABACIA KAZDY MA. Musisz wiedziec ze to tereny miejskie zawsze bedzie tloczno wioski sa na kaszubach i kociewiu jak nie pasuje to zapraszam tam. Malkontentom ktorych zazdrosc zżera bo mieszkaja z rodzicami albo w komunalkach albo na wynajetych chatkach i o takich mieszkaniach mogą pomarzyć mowimy STOP I WIECEJ OPTYMIZMU!!!!!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

A wiecie może kiedy mają stawiać banery wygluszajace?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wspolnota musi sie zająć taka sprawa wiec dopiero jak powstanie to na zebraniach bedzie mozna kwestie banerow poruszyc deweloper nie postawi banerow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ścian dźwiękoszczelnnych już nigdzie nie stawiają w Polsce. Za duże koszta...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odebrał już ktoś mieszkanie? My mieliśmy termin na 8 października Ale jesteśmy za granicą i będziemy dopiero pod koniec października. Jak tam wrażenia wszystko było w porządku?☺
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My odebraliamy w c1. U nas bez uwag jedno co wyszlo to drzwi wejsciowe ciezko sie zamykaja wiec trzeba by bylo wyregulowac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My w C1 odbieramy 20. :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To trzeba bedzie sie integrowac :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gratuluję mieszkania w kameralnym osiedlu.Niedługo następny etap budowy,na obwodnicy między pasami!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Masakra.
Pani będzie tam mieszkała? Jeżeli ktoś kupił tam mieszkanie to pewnie był i widział w jakim miejscu i otoczeniu stoją bloki. Ułomy raczej nie kupują mieszkań. Skoro ktoś kupi to ma świadomość bliskości obwodnicy oraz tego jak wygląda dojazd do tego osiedla.
Co za dziwny kraj, obłęd.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadem plują zapewne mieszkańcy tych obskurnych bloków vis a vis chabrowego.
Drewniane dostawki zamiast balkonów, w niektórych blokach wyglądają jakby miały się lada moment rozsypać.
Nie ma co się dziwić, że takie komentarze są. Zapewne były takie same odnośnie osiedla Cytrusowego.
Właściwie nie ma co się dziwić, przy zeusa w tych małych blokach mieszkają ludzie przesiedleni z terenów orunii dolnej po powodzi-lokale zastępcze. Ogólnie niezbyt ciekawe towarzystwo
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mieszanką jesteś kogo ? mamusi i tatusia we Wrzeszczu lub na Głównym że tak się wymądrzasz ? Ja akurat mieszkam na osiedlu cytrusowym od nie dawna i byłem świadomy że jest blisko obwodnica . Co prawda mieszkam krótko ale do tego czasu Szadółkami mi nie zalatywało. Nowy horyzont i osiedle cytrusowe ma ok 5 do 8-9 lat i bardzo ładnie są budynki , żadnej zieleniny nie ma na budynkach . Nie wypowiadam się nad osiedlem Chrabrowym . Może nie za rok , dwa lub trzy ale ok 5 - 10 lat nie jeden będzie pluł Sobie w brodę że nie zamieszał tu , choć pewnie miał możliwość . Na osiedlu jest praktycznie wszystko sklepy , fryzjer , apteka , itd , itp. Nawet na osiedlach Gdańskich jest kłopot z apteką czy pocztą . Mieszkałem na Morenie , we Wrzeszczu , na Niedzwiedniku . Przeprowadziłem się tu bo mnie stać . Nikt mi kasy nie dał .Na wszystko musiałem sam zapracować . A Ty i inni którzy piszą że tu śmierdzi , że nigdy by nie zamieszkali itd . to pewnie są to osoby którzy dostali po mamci , tatusiu , wujaszku , c*oteczce , babuni , dzaidziuni itd mieszkanie i kozaczą jacy to oni są zajefajni że mieszkają we Wrzeszczu czy na Głównym . Bądź kozak i kup sam mieszkanie -zobaczymy czy kupisz Sobie mieszkanie we Wrzeszczu np. na Garnizonów .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Popowodzie z Orunii dostali mieszkania na Kampinoskiej i na Orunii Górnej

Kowale to odrębna gmina
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem fajne mieszkania za dobrą cenę.
każdy kto kupił tam mieszkanie- jest świadomy swojego wyboru. Ma świadomość tego , że w bliskiej odległości znajduje się obwodnica, że może śmierdzi szadolkami i wiele innych kwestii poruszanych w komentarzach

więc wszystkim, których widocznie boli to, że ktoś będzie mieszkał w nowo powstałym blisko obwodnicy bloku '-nic do tego.. Myślę, że ta osoba ma tą świadomość nie jest debilem
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
Powiem wiecej solidnie mieszkania mało jest sie do czego przyczepić rozwijająca sie dzielnica dzieki obwodnicy wszedzie blisko same plusy wiec malkontenci i roznego typu pesymisci mam do Was prośbę pocalujcie Wy mnie wiecie w co... Pozdrawiam Mieszkaniec CHW
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Odległość od wysypiska taka sama jak np. do Wiszących Ogrodów. Wiatry przeważnie wieje z zachodu więc cały ewentualny smród i tak idzie w dół przez Kartuska aż do Siedlec i Migowa. Do tego blisko będzie nowa szkoła. Dodatkowe zjazdy i wyjazdy na obwodnicę i pewnie dzięki szkole nowe połączenia autobusowe. Też kupiliśmy na cytrusowym, więc będę wieśniakiem. Niedługo będziemy się urządzać. Ps. Czy może ktoś orientuje się jakie są czynsze orientacyjnie na Cytrusowym, 3 pokoje?Pozdrawiam wieśniaków z Kowal
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Latem około 350 zł, zimą 600-650 zł z ogrzewaniem. Plus dodatkowo prąd - około 100 zł co 2 miesiące. Nie wiem, jak będzie z ogrzewaniem w nowych blokach, my mamy kotłownię w bloku, w tych nowych chyba już ich nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Strasznie drogo zimą to ogrzewanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kotłownia?

A nie jesteście podłączeni do miejskiej sieci GPEC?
Aaa to przecież gmina wiejska Kolbudy..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jesteśmy podlaczeni do GPEC.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ta... na pewno gpec do jrdnego bloku pociagneli. gazowe ogrzewanie masz i badsta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Guano wiesz i w pupie byłeś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chabrowe też jest podłączone do gpec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chabrowe jest podłączone do gpec i linia jest przedłużona aż do nowych bloków osiedla cytrusowego tych od strony obwodnicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam jako mieszakniec CHW obsluguje nas GPEC
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupiłem na cytrusowym. Jestem więcej niż zadowolony. W przyszłości dół Gdańska zaleje woda, a przyszłość jest w górę od Piecki - Migowo. Obwodnica kiedyś będzie centralną drogą Nowego Gdańska
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobre ziolo pobierasz powiadam ci
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niedokończona inwestycja Chabrowe Wzgórze - Polnord

Nie polecam dewelopera. Brak reakcji dewelopera na usterki, osiedle wokół bloków niezagospodarowane pomimo deklaracji, że zostanie ukończone do końca lipca 2018 r. Sam piach, zero zieleni a wielkie reklamy - puste hasła. Przeciąganie otwartych reklamacji, aby okres reklamacji się skończył a mieszkańcy sami zapłacili za usunięcie usterek. Alarm od przepompowni wyje kilka razy dziennie, również w nocy potrafi obudzić mieszkańców i wyć przez dobre 30 minut... Również brak reakcji dewelopera Polnord.... mieszkania sprzedane, kasa pobrana a dalej to niech się mieszkańcy martwią o dokończenie osiedla. Tak to nie powinno być. Nie polecam polnord.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez nie polecam....wykonczenie żenada..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmm, spoko, że piszesz takie rzeczy. Zwrócę na to uwagę, korzystam z usług tej firmy przy innej inwestycji i wszystko było i jest w porządku jak na razie, ale przypilnuje ich na pewno. Czekam na odbiór kluczy w przyszłym roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli posiadacie Państwo jakiekolwiek problemy m.in. z usunięciem wad, jak również z uczciwym zarządzaniem nieruchomością wspólnoty i jesteście otwarci na zmianę administratora wyznaczonego przez developera, to proszę o kontakt tel. 882-030-317. Jesteśmy firmą która specjalizuje profesjonalnym i uczciwym zarządzaniem wspólnot, doradzaniem dla zarządu wspólnoty, wyegzekwowaniem od developera wszelkich roszczeń jak również wieloma innymi niezbędnymi atutami dla podniesieniem wartości wybudowanych mieszkań i obniżenia kosztów.
Proszę zwrócić uwagę, że przypisany przez developera administrator tego nie uczyni.
Więcej informacji udzielimy podczas spotkania.
Pozdrawiam

882-030-317
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chabrowe Wzgórze

Czy warto zamieszkać w trójmieście lub okolicach. (74 odpowiedzi)

Mieszkam w centralnej Polsce i postanowiłem zmienić miejsce zamieszkania biorąc pod uwagę że...

do góry