Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Czy warto zamieszkać w trójmieście lub okolicach. nowy temat Mieszkam w centralnej Polsce i postanowiłem zmienić miejsce zamieszkania...
~rychu
73

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 22 sierpnia 2012

SGJ Deweloper Pępowo Cześć, czy ktoś kupił domek na os. Chabrowe Wzgórze lub Osada? Może ktoś z...
~Marta
29

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 lipca 2019

Chabrowe Wzgorze ul Zeusa 38 WItam! Kto obsluguje teraz Chabrowe Wzgorze? Dzownilem na infolinie i...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 września 2019

Cytrusowe Kupiłem od Eurostyl mieszkanie 4 lata temu w Kowalach. Wszyscy się ze mnie...
~Karol
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lutego 2018

Chabrowe wzgorze Witam.Czy ktoś może powiedzieć mi coś o domamch wybudowanych przez Sgj,...
~Xdd
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lutego 2018

Chabrowe Wzgórze Kowale znajdują się w zasięgu komunikacji miejskiej Gdańska. Lokalizacja...
trojmiasto.pl
55

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 maja 2016

Nie dokończona inwestycja - chabrowe wzgórze !! Ogólnie dramat. inwestycja niedokończona, stan zieleni i zagospodarowania...
MARKOZL
9

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 czerwca 2018

Grupa na Facebooku Witam wszystkich aktualnych i przyszłych lokatorów osiedla Chabrowe Wzgórze i...
Crowbar84
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 stycznia 2018

Czynsz, opłaty Chabrowe Wzgórze Cześć wszystkim. Czy możecie mi napisać ile płacicie za czynsz do...
~Zainteresowany kupnem
24

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 stycznia 2018

Chabrowe Wzgórze zdjęcia mieszkań :) Witam i zapraszam do udostępniania zdjęć (linków oczywiście) wszelakich i z...
~Crowbar
28

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 października 2017

Chabrowe Wzgórze - Kowale Witam wszystkich. Mieszkam w Gdańsku i z mężem myślimy o kupnie mieszkania w...
TamTamA
22

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2016

Chabrowe Wzgórze Czyżby inwestycja zagrożona? Mieszkania nie sprzedają się. Co dalej?
~Budyń
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 stycznia 2018

Pozwolenie na budowę Witam dowiedziałem się że deweloper polnord ma cofnięte pozwolenie na budowę...
~Bartek
8

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 października 2017

Chabrowe Wzgórze jak się mieszka? Jak mieszka się na Osiedlu Chabrowe Wzgórze? Jestem zainteresowany kupnem...
~Bill0956
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 grudnia 2016

Używane czy od developera Hej, moja córka wybiera się na studia i chciałbym kupić jej mieszkanie, żeby...
olek-maly
59

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry