Chilly Willy

Puby Kluby, dyskoteki

Gdańsk, Jantarowa 16

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Obsługa ta totalna pomyłka wątek zamknięty Podczas spaceru wraz z rodziną odwiedziliśmy tą restaurację na herbatę....
~kapi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 czerwca 2017

do upadłego wątek zamknięty Dobra zabawa do upadłego, tylko tu mogę liczyć na taki klimat i dobre...
~stary dobosz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 stycznia 2016

andrzejki wątek zamknięty byłem w tym roku na andrzejkach i krótkie pytanie ,dlaczego ochrona kasowala...
~gość
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 grudnia 2014

Pan na bramce wątek zamknięty Współczuje właścicielom, że nie są świadomi (mam nadzieję, że nie są) jakiego...
~L
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 czerwca 2014

Ostrzegam ! Odradzam ! Uwaga ! wątek zamknięty NAJGORSZY LOKAL W TRÓJMIEŚCIE !!! Poziom świeżości potraw i sposób podania -...
~et.kom
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2014

omijajcie szerokim łukiem wątek zamknięty Fatalny wybór tylko dlatego, że konkurencja dziś była zamknięta. Zimne ryby,...
~taki i owaki
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2014

brzydkie zachowanie obsługi wątek zamknięty Chilly Willy ma przystępne ceny w sezonie i często dobrą muzykę. Jednak muszę...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lipca 2013

WYBRAĆ INNY KLUB wątek zamknięty Witam. W sobotę wybraliśmy się do pubu na pogaduchy i wypić piwko, Byliśmy...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 marca 2014

Super wątek zamknięty organizowałam w zeszłym miesiącu urodziny w Chilly Willy i było świetnie....
~Kinga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lutego 2014

... wątek zamknięty Zamówiono dziś na wynos fajitas i burrito w cenie 25 i 20zł. Załuję tylko, że...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2013

żenada żenada żenada wątek zamknięty Byłam tam pierwszy i ostatni raz. Zero organizacji, obsługa żenująca....
~xyz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2013

Zestaw morski wątek zamknięty Zestaw morski dla dwóch osób w cenie 35 PLN to bardzo dobra propozycja. Stało...
~Henryk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 stycznia 2013

Świetna impreza wątek zamknięty Przyszliśmy posiedzieć i pogadać, w trakcie spotkania zamówiłam synchronizadę...
~Kornelia L.
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 marca 2012

Płatność kartą od 50 zł!! wątek zamknięty to już przegięcie, skąpstwo właściciela, Obsługa i klimat w miarę.
~prk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2012

Impreza.... wątek zamknięty Klub raczej do bani. Wystrój chaotyczny. Nic ciekawego
~zrezygnowana
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2012

Przestroga wątek zamknięty Szanowni Państwo Chciałabym wszystkich przestrzec przed posiłkami w tej...
~Aga
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 marca 2012

Byłem dwa razy na meksykańskim jedzeniu wątek zamknięty Za pierwszym razem jak tam byłem było w porządku. Jedzenie bardzo dobre ale...
~PS
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 marca 2012

Niedzielny obiadek wątek zamknięty Wybrałem sie z rodzina w niedziele na spacer polaczony z obiadem i jestem jak...
~G
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 marca 2012

Idź jak masz czas wątek zamknięty Byliśmy w tej "wspaniałej " restauracji jeszcze przed sezonem letnim - (nie...
~gosia
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lipca 2011

Impreza wątek zamknięty Wyprawiałam urodziny wszystko super poza krzywym parkietem gdzie naprawdę źle...
~maleńka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 października 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46

postów

35

wątków

do góry