Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
totalna żenada wątek zamknięty Na prawdę odradzam to miejsce. Zarezerwowałem stolik na 11 osób, byli to moi...
~Adrian i Iwona
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 marca 2009

ODRADZAM!!!!!!!!!! wątek zamknięty OBSLUGA NIE ZORIENTOWANA.NA PYTANIE O SPALONYCH ZIEMNIAKACH PADLA...
~PITER
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 listopada 2008

Ostatni raz wątek zamknięty Przykro aż pisać - radze właścicielom samemu obsługiwać albo zatrudnić...
~głodny
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 listopada 2008

:( wątek zamknięty Wybrałem się z zagraniczną znajomą poto by pokazać polską kuchnie....
~Zniesmaczony
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 listopada 2008

:-) wątek zamknięty Wyjątkowo miła, uśmiechnięta obsługa i pyszna kuchnia - to moje wrażenia z...
~PK
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2008

najgorsze jedzenie w tym roku!!! NIE POLECAM!!!!! wątek zamknięty 10.08.08 r byłem z rodzinka w tej restauracji, ŻENADA!!! pierogi kupowane...
~Radosław
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2008

Beny - opinia wątek zamknięty Pyszne pierogi, polecam :) Miałem też przyjemność wypić smaczną herbatę z...
~Beny
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 stycznia 2008

:( wątek zamknięty Flaki- biala breja-bez smaku-garmaz Zrazy+kasza gryczana-dwie czarne stare...
~janusz
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 3 września 2007

M - opinia wątek zamknięty Drogo, tłoczno i bez rewelacji jeśli chodzi o jakość jedzenia. Poza tym dla...
~M
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 29 lipca 2007

dania pyszne ..ale te ceny... wątek zamknięty jedzenie jest przepyszne , porcje dosc duze. ale ceny przerazaja...zamowiłam...
~monika
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 czerwca 2007

nie ta usługa i nie te ceny...........a szkoda. wątek zamknięty Zamówiłem trzy najbardziej "flagowe" zupy: żurek,grzybową i biełuchę(wersje...
~SCJ
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
11

postów

11

wątków

do góry