Chochla

Bary Jedzenie na wynos

Gdańsk, Jana Kilińskiego 9

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michu - opinia wątek zamknięty Pysznie, oryginalnie i szybko. Polecam.
~Michu
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 marca 2022

Pol - opinia wątek zamknięty Niestety . odkąd nie spożywam zup czuje się lżejszy , coś zupy nie do końca...
~Pol
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 grudnia 2020

Dominik - opinia wątek zamknięty Pierwsi, najlepsi i jedyni w swoim rodzaju. Uwielbiamy Chochlę i polecam...
~Dominik
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 marca 2021

Julia - opinia wątek zamknięty Zupki bardzo smaczne, miła obsługa, ładny wystrój. polecam.
~Julia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 października 2020

julson - opinia wątek zamknięty Najlepsze chili con carne w mieście. Oby się nigdy nie zamkneli!!!
~julson
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 lipca 2020

A - opinia wątek zamknięty Nie polecam, jedzenie bez smaku
~A
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 marca 2020

Rafał - opinia wątek zamknięty Byłem jest bardzo ładnie i polecam tom restauracjie
~Rafał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 lutego 2020

wrzeszczanka - opinia wątek zamknięty w Chochli jadam regularnie, do niedawna zupki mi bardzo smakowały. Niestety...
~wrzeszczanka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 listopada 2019

+ wątek zamknięty Mały lokalik, położony nieco na uboczu przez co jest ciszej w ogródku letnim....
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 września 2019

Generalnie ok. wątek zamknięty Zupa jak zupa. Bez szalu. Smacznie ale troche drogo
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 października 2018

Popołudniowa pomyłka wątek zamknięty Byliśmy ze znajomymi kilkanaście minut przed zamknięciem - "w tygodniu" , a...
~Adam
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 lipca 2018

Mniam mniam wątek zamknięty Uwielbiam Was Chochlo! Ratujecie świeżymi, gorącymi zupkami kiedy samej nie...
~mała MI
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lutego 2018

Miejscowy wątek zamknięty Szału nie ma , nie ma w menu typowych polskich zup, jadłem orientalny gulasz...
~wrzeszczanin
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 stycznia 2018

coś innego niż burger. wątek zamknięty Sycące, niedrogie, smaczne, przyjemnie i miło.
~maks
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lutego 2018

Serowa i Chili con carne wątek zamknięty Bardzo dobre zupy, duzy wybór dodatków, miła obsługa i otwartość. Czy wejdę o...
~Jarekk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 stycznia 2018

Trafiła w moje gusta - zdecydowanie wątek zamknięty Jako studentka nie często biegam po restauracjach, głównie ze względu na...
~Gdańszczanka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 stycznia 2017

Jest OK z małym ale.. wątek zamknięty Byłem z żoną, mi smakowało, żonie mniej, ogólne wrażenia pozytywne, fajny...
~gość
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2016

Polecam wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce, zupa tajska najlepsza jaką jadłem :)
~niron
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry