Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gorąco polecam! wątek zamknięty Bardzo sympatyczna Pani. Super obsługa. Ceny rozsądne. Piesek zawsze wygląda...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2017

Bo jeżeli praca sprawia Ci przyjemność to traktujesz to jak przyjemność! Polecam! wątek zamknięty P. Iwona bardzo dobrze zna się na pieskach, potrafi zadowolić każdego...
~Monka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 maja 2016

Snoopy wątek zamknięty Moj czworonog wygladal jak nowka.. Musze sie przy okazji znowu tam wybrac.....
~Mariusz Cholodowski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 maja 2016

Pierwsza wizyta wątek zamknięty Bezstresowo, duze wyczucie i efekt koncowy - wystawowy, polecam :-)))
~Wes
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 maja 2016

Polecam :-) wątek zamknięty Swietna obsluga i sympatyczna atmosfera. Polecam
~Gabriela
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 maja 2016

strzyżenie psa wątek zamknięty super obsługa, fachowa
~Sylwia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 maja 2016

Polecamy wątek zamknięty To nie nasza pierwsza wizyta w tym salonie i na pewno nie ostatnia. ;) goraco...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 maja 2016

POLECAM! wątek zamknięty Ja jestem bardzo zadowolona z usług Pani "psiego fryzjera" i polecam wszystkim!
~Iza
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 lutego 2013

Nigdy więcej wątek zamknięty Niestety moim zdaniem pani fryzjerka jest osoba bardzo niekompetentną, jak...
~Aga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 września 2012

Polecam wątek zamknięty Wszystkim włascicielom psów polecam "Chojraka". Trafiłam tam przypadkowo, po...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 maja 2012

Najlepszy salon dla psów!!! wątek zamknięty Rewelacyjna Pani,która zawsze doradzi fryzurke dla pieska,bardzo dba o...
~Kasia z Niuśką
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 maja 2012

Chojrak wątek zamknięty W tym psim fryzjerze są najlepsze usługi. Jestem bardzo zadowolana z jakości.
~Marta Czaja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 marca 2012

Jak najbardziej polecam !!! wątek zamknięty W piątek byłam pierwyszy raz z moim pieskiem, efekt znakomity, cena bardzo...
~Bizis
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 marca 2010

Rewelacyjny salon :) wątek zamknięty Idealne podejście do klientów oraz do czworonogów:) odrazu widać, że panie...
~Kiara ;)
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 stycznia 2010

Miejsce godne polecenia wątek zamknięty Sympatyczna, profesjonalna obsługa z dobrze wyposażonym salonem - miejsce...
~Wiesocki
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 grudnia 2009

:) wątek zamknięty Mój Afganek bardzo dziękuje za profesjonalną obsługę. To była nasza...
~Ewa
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 listopada 2009

Polecam wątek zamknięty Profesjonalnie, sympatycznie, niedrogo.Rewelacyjne podejście do zwierząt....
~Ana
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 października 2009

Rewelacja!!! wątek zamknięty Super profesjonalizm, fachowe doradztwo. Miła obsługa, śliczny salonik,...
~Sylwia Siedlar
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 października 2009

Polecam!!! wątek zamknięty Profesjonalne podejście do zwierząt. Obsługa przesympatyczna i potrafiąca...
~Kotylda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 października 2009

rewelacja! wątek zamknięty Profesjonalna i bardzo miła obsługa, rewelacyjne podejscie do psa i...
~yorkczyca :-)
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 września 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

20

wątków

do góry