Widok

Chrapanie

Pomocy!!!
Od jakiegoś czasu chrapię. Nigdy mi się to wcześniej nie zdarzało. W ogóle ciężko mi się oddycha.
Czy ktoś może polecić jakieś kropelki lub dobrego laryngologa?

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Świetny laryngolog to dr Sznurowska-Przygocka, przyjmuje prywatnie na Zaspie, nie wiem czy jeszcze gdzieś przyjmuje państwowo.

Polecam raczej wizytę u laryngologa niż przeciąganie sprawy i stosowanie czegoś bez recepty, bo mam w rodzinie kilka osób chrapiących i przekonałam się, że doraźne środki są skuteczne na krótką metę.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja dziewczyna chrapała dlatego, ze miała niedrożny nos. Zbyt często używała kropli i tak jej się zrobiło. Przeszła zabieg leczenia chrapania w Swissmedzie w Gdyni na Armii Krajowej i jest już wszystko w porządku. Nie chrapie i oddycha swobodnie. Czasem chrapanie jest spowodowane przerośniętym podniebieniem i też można to załatwić falami radiowymi. Zapłaciliśmy 1000 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Najtańsza Apteka (71 odpowiedzi)

Dziewczyny podobno na Żabiance jest najtańsza Apteka, czy wiecie może o którą chodzi?

Cum on opinie (42 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

Choroba skóry - Twardzina... ktoś tez się leczy? (19 odpowiedzi)

Witam, u mojego męża prawdopodobnie wykryto twardzinę. Miał zmiany skórne " skóra jak u...

do góry