Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysztof - ocena Bardzo dobra szkoła dla osób, dla których oprócz poziomu naukowego liczy się...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 5 czerwca 2024

Natalia - opinia wątek zamknięty Super szkoła Prawidłowe chrześcijańskie wartości Zawsze jest kontakt z...
~Natalia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 maja 2022

Kaja - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę tę szkołę polecić, chodzi tu dwójka naszych dzieci,...
~Kaja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2022

Kuba - opinia wątek zamknięty Praca wychowawców i opiekunów jest bardzo zauważalna w zachowaniu dziecka....
~Kuba
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2022

Halina - opinia wątek zamknięty Najlepsza placówka w Trójmieście!!!:) Cudowna kadra z poświęceniem,...
~Halina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2022

Pat - opinia wątek zamknięty Moje dzieci chodzą do tej szkoły od samego początku i od samego początku...
~Pat
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2022

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Kierując się zasadą, że zadowolone dziecko - zadowolony rodzic mogę spokojnie...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2022

Michał - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecamy. Największą pochwałą dla przedszkola jest zadowolenie...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2022

Wiola - opinia wątek zamknięty Szkoła bardzo przyjazna zarówno dla dzieci, jak i rodziców - odpowiada na...
~Wiola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2022

Sandra - opinia wątek zamknięty Przekochane Panie, szanują dzieci, nie unoszą głosu, przytulają dzieci kiedy...
~Sandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Chrześcijańska Szkoła Montessori nr 2 to miejsce, w którym moje dziecko czuje...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2022

M. - opinia wątek zamknięty Świetne miejsce dla moich dzieci. Zaangażowani nauczyciele, bardzo pomocni i...
~M.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2022

Ania - opinia wątek zamknięty Wspaniałe miejsce, do którego moje Dzieci chodzą z wielką radością. Nauka nie...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2022

Mac - opinia wątek zamknięty Polecam placówkę, super nauczyciele
~Mac
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry