Widok

Chrzest połączony z Roczkiem

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Co sądzicie na temat połączenia tych dwóch "imprez" w jedną? Spotkałyście się kiedyś z taką formułą? Czy nie jest to zbyt duże pójście na łatwiznę dla rodziców?
Z końcem czerwca moje maleństwo kończy roczek, chciałam aby przed tą datą chrzest mieć już za sobą. Niestety z powodu różnych okoliczności data chrztu była wciąż przesuwana i wielkimi krokami zbliżyliśmy się już do roczku.
Co radzicie w tej sytuacji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tam bym była za dwa- w jednym i z głowy:)
image
fotografia ślubna, chrzciny, ciąża,rodzinnie- http://www.betrisa.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój syn, obecnie 11sto latek miał chrzciny w dzień swoich pierwszych urodzin.
Było super :) I nie uważam, że poszliśmy na łatwiznę :)
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiem tak mi również to nie przeszkadza ale z różnych przyczyn nie czekałabym z chrztem tak późno - ale to już każdego indywidualna sprawa!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moj synek mial chrzest tego samego dnia co roczek , nie widze zadnych przeciwwskazań.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja siostra robila 1 przyjecie w nd- chrzciny synka w sobotę, a w nd-na drugi zien I Komunie swojej córeczki. Jedna impreza, jedni goście i ma z głowy :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli juz tak długo czekaliscie to mysle, ze to bardzo dobry pomysł - połączenie tych dwóch uroczystosci :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli chodzi o ilość imprez rodzinnych - (dla mnie) im ich mniej tym lepiej ;) także jestem za takim rozwiązaniem :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za tak pozytywne reakcje, raczej sądziłam, że spotka mnie forumowy lincz za takie pomysły;)
Dzięki Wam mogę teraz odważniej pomyśleć nad takim rozwiązaniem, przyznam, że byłoby to dla mnie bardzo wygodne rozwiązanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Randa, ja do dziś wspominam urodzinki synka i chrzest, a minęło 11ście lat :)
Uważam, że pomysł fajny i wygodny :) Za jednym zamachem dwie imprezy. Mi ten pomysł odpowiadał bardzo, bo jestem tego samego zdania co Agusia, czym mniej imprez tym lepiej ;)
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właściwie... to może i my poczekamy do września :P ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kasia31, możesz coś więcej opowiedzieć na ten temat? Tzn. jak pogodziłaś to organizacyjnie? Był to roczek połączony z chrztem czy raczej chrzest połączony z roczkiem, czyli które wydarzenie zdominowało imprezę?:)
Mamy, które też mają doświadczenie w tej kwestii: podzielcie się swoimi spostrzeżeniami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tort był urodzinowy czy na chrzest? :P a może dwa? :P albo 1 uniwersalny? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tort mieliśmy zwykły ;) W nim jedna świeczka :) Wtedy nawet nad tym się nie zastanawiałam jaki powinien być ;) ale to lata temu, więc chyba nawet takiego wyboru tortów nie było ( pisze chyba, bo nie pamiętam )

Ogólnie u nas skupiło się to bardziej na roczku :) Może ze względu na zabawę ( co pierwsze dziecko sięgnie ) i fakt, że nasz synek dziś właśnie kończy roczek.
Ubranko na chrzest które miał, zostało mu zdjęta zaraz po powrocie do domu, ale cała impreza odbywała się w ogrodzie ( chrzest i urodziny były w sierpniu )
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co jeśli urodziny wypadają w piątek? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzisiaj właśnie mieliśmy Chrzest Św i obchodzony roczek Gabrysia :)


oto nasz tort, który zrobiła Martszp :)))))

Martyna - wielkie dzięki :* :* :* tort pyszny :)))) i ten lukier wcale nie jest tak bardzo słodki jak się obawiałam :)


image

image

image




a w piątek (faktyczny dzień urodzin) przyjechała Chrzestna Gabrysia z Mężem i Synami :) kupiłam 2 ciasta, zrobiłam obiad :) w bardziej kremowe cisto wetknęliśmy świeczkę ;) było wybieranie pomiędzy różańcem, kasą, książką, butelką wódki, kartami... ;) Gabryś wybrał różaniec, a później flaszkę :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajowy pomysl z tym polaczeniem! to my poczekamy do kwietnia 2011 :]
uciekamy od tego chrztu jak diabel od swieconej wody sasasasa.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moge prosic zdjecie tortu bo nie moge zobaczyc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

rozwód (22 odpowiedzi)

Dziewczyny, czy może możecie polecić jakiegoś dobrego adwokata od rozwodów?

bol glowy w ciazy (25 odpowiedzi)

co stosujecie na bol glowy w ciazy??wiem,ze nie mozna brac zadnych tabletek przeciwbolowych...

Okulary dla dziecka w kolejnych krokach - prośba o instruktaż. (6 odpowiedzi)

Moje dziecko przeszło dwa kolejne badania wzroku i teraz mam jakąś receptę okulary (czy jak to...

do góry