Widok

Ciąża po ciązy pozamacicznej.

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Moje drogie...w lutym przeszłam ciążę pozamaciczną, niestety skutkującą usunięciem prawego jajowodu... Odczekaliśmy z mężem aż cykle wrócą do normy...były 28dc, 29dc, 30dc, 32dc (w maju). Ostatnia miesiączka była 12 czerwca,a współżyliśmy 26 czerwca czyli w 15dc.. może i była owu..tego nie wiem..a może i nie było, bo w końcu prawa strona jest "wyłączona"...według wyliczeń @ powinnam dostać między 10 a 12 czerwca... nie mam póki co żadnych objawów @ - czyli brak nadbrzmiałych piersi, brak pryszczy (a tak przeważnie się działo przed @). Jedyne co to ledwie wyczuwalne "kłócie" w podbrzuchu (podobne jak do tego na @ ale o wiele lżejsze)..

testowałam dziś (27dc) bo nie wytrzymałam :( oczywiście negatywny..
myślicie, że mogło być jeszcze za wcześnie?
Boję się, że starania zajmą nam dużo czasu ze względu na brak jednego jajowodu..czas nagli..mam już 35 lat...

Może któraś z Was była w podobnej sytuacji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli nie zaszłaś w ciążę to wybierz się w najbliższym cyklu do ginekologa, żeby zobaczyć na którym jajniku rośnie pęcherzyk. Nie zawsze jest tak, że co drugi miesiąc jest jajeczkowanie z prawidłowego (tego, który ma jajowód). Może być tak, że jajeczkujesz tylko z prawego jajnika.
Trzymam kciuki żebyś jednak była w ciąży. Polecam wybrać się do lab na badanie bhcg. Pewniejsze od testu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Gdzie mozna poogladać filmy online?? (38 odpowiedzi)

Znacie jakąś darmową stronke z fajnymi filmami online?

dobry prawnik- prawo rodzinne. Kogo polecacie? (17 odpowiedzi)

sprawa jest dosyć skomplikowana, szukam dobrego prawnika który zajmuje się ustalaniem ojcostwa....

Co na 1. rocznice ślubu? Jakieś ciekawe pomysły? (11 odpowiedzi)

Witajcie, Chciałabym z mężem jakos miło spedzic czas w pierwsza rocznice ślubu, nie chodzi o...

do góry