Widok
City Park
City Park to osiedle składające się z sześciu 11-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych z częścią usługową. Powstanie ono w bardzo dobrze skomunikowanej części Gdańska, blisko przystanków tramwajowych oraz kilka minut pieszo od stacji SKM. Atutem jest także bezpośrednie sąsiedztwo parku im. Jana Pawła II.
Do mieszkań na najniższych kondygnacjach będą przynależeć przydomowe ogródki. Teren ...
przeczytaj więcej o inwestycji
Do mieszkań na najniższych kondygnacjach będą przynależeć przydomowe ogródki. Teren ...
przeczytaj więcej o inwestycji
Do PRZERAŻONEGO
W falowcu na Obr.Wybrzeża swego czasu mieszkało 6000 osób więc 2000 to pryszcz na d*pie.
Proponuje się wyprowadzić do leśniczówki jak przeludnie "przerażonego" przeraża.
Acha,nie proponuję wycieczki do Chin ani do Japonii,bo przerażony zejdzie jeszcze na zawał.
Lepszy cwaniak (od przerażonego oczywiście)
Proponuje się wyprowadzić do leśniczówki jak przeludnie "przerażonego" przeraża.
Acha,nie proponuję wycieczki do Chin ani do Japonii,bo przerażony zejdzie jeszcze na zawał.
Lepszy cwaniak (od przerażonego oczywiście)
wypowiedź zmoderowana ( 2011-04-27 11:26:10)
zagęszczanie
Oczywiście, że trzeba się pogodzić z zagęszczaniem, ale godzenie się z upychaniem ludzi jak Chińczyków jest niegodne. Można sobie zaglądać w okna jak się mieszka w 4-piętrowcu, a nie w ochnastopiętrowcu. Szaleńcy i frajerzy kupią mieszkania od 6,5 tysia za metr. Osiedle niegodne Zaspy. A infrastruktura długo nie pociągnie. Drogi będą zakorkowane, a więcej tramwajów nie da się puścić, bo pod operą utkną.
Sitypark dla frajerów!
Sitypark dla frajerów!
Na Aleji JPII ,a jest raczej krótka mamy już 6 świateł. Jak wszystko ruszy ,w sumie 10 budynków(6 + 4 ALLCON) to dopiero będzie fajnie,już teraz są korki.A w ogóle jak można było budowac w parku.City Park od strony aleji parkowej wygląda jak wielka twierdza .Pomysłodawców zabudowy Parku JPII posłałaby do ..!!!