Widok

City Park

City Park Zaspa Temat dostępny też na forum:
City Park to osiedle składające się z sześciu 11-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych z częścią usługową. Powstanie ono w bardzo dobrze skomunikowanej części Gdańska, blisko przystanków tramwajowych oraz kilka minut pieszo od stacji SKM. Atutem jest także bezpośrednie sąsiedztwo parku im. Jana Pawła II.

Do mieszkań na najniższych kondygnacjach będą przynależeć przydomowe ogródki. Teren ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

no cóż

Miejsce jest super, okolica fajna ale jakość dewelopera jest kiepska a i nie popisał się architekt.
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 30

przeludnienie

Sześć bloków na dwu tysiącach mk. Tylko wariat tam zamieszka.
popieram tę opinię 54 nie zgadzam się z tą opinią 44

Do PRZERAŻONEGO

W falowcu na Obr.Wybrzeża swego czasu mieszkało 6000 osób więc 2000 to pryszcz na d*pie.
Proponuje się wyprowadzić do leśniczówki jak przeludnie "przerażonego" przeraża.
Acha,nie proponuję wycieczki do Chin ani do Japonii,bo przerażony zejdzie jeszcze na zawał.
Lepszy cwaniak (od przerażonego oczywiście)

wypowiedź zmoderowana ( 2011-04-27 11:26:10)

popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 38

!

na 3 h a nie metrah
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 1

masakra
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 29

to moze byc ok

niezle moze sie udac
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 10

tylko lokalizacja fajna ,reszta do kitu!!!!
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 25

miejsce fajowe
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 3

Szkoda że wszystkie budynki są takie same

O wiele lepiej by wyglądały budynki o zróznicowanej wsyokości, np od 6 do 16 pięter, ale wiadomo że to by podrożyło inwestycję...
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 8

Bardzo dobrze że w Gdańsku jest zagęszczana zabudowa

Lepiej przecież budować tam gdzie jest już infrastruktura, szkoły, przedszkola, sklepy niż w szczerym polu za obwodnicą
popieram tę opinię 49 nie zgadzam się z tą opinią 11

www.citypark24.pl

Zobaczcie jak się elegancko buduje. Te zdjęcia na stronie są już nieaktualne. Nie narzekajmy tylko budujmy ;)
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 10

zagęszczanie

Oczywiście, że trzeba się pogodzić z zagęszczaniem, ale godzenie się z upychaniem ludzi jak Chińczyków jest niegodne. Można sobie zaglądać w okna jak się mieszka w 4-piętrowcu, a nie w ochnastopiętrowcu. Szaleńcy i frajerzy kupią mieszkania od 6,5 tysia za metr. Osiedle niegodne Zaspy. A infrastruktura długo nie pociągnie. Drogi będą zakorkowane, a więcej tramwajów nie da się puścić, bo pod operą utkną.
Sitypark dla frajerów!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 30

Nieprzerażonemu

Ale falowiec był najdłuższy i miał tylko 10 pięter.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 2

Na Aleji JPII ,a jest raczej krótka mamy już 6 świateł. Jak wszystko ruszy ,w sumie 10 budynków(6 + 4 ALLCON) to dopiero będzie fajnie,już teraz są korki.A w ogóle jak można było budowac w parku.City Park od strony aleji parkowej wygląda jak wielka twierdza .Pomysłodawców zabudowy Parku JPII posłałaby do ..!!!
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 24

Szkoda parku!!!!!!

Tylko tego parku szkoda....W gdansku coraz mniej miejsc zielonych.... Wszytsko zostaje sprzedane....Wkrotce otaczac nas bedzie sam beton!!!!!
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 21

tu nie chodzi ile osób będzie mieszkało tylko ,że chałupa na chałupie,takiego ścisku jeszcze nie widziałam!!!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 17

zaspianka

zdecydowanie najlepsze miejsce Przymorze- Zaspa
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 6

Kupiłam i żałuję

organizacyjno, informacyjno - budowlany bałagan
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 21