Widok

City Park

City Park Zaspa Temat dostępny też na forum:
City Park to osiedle składające się z sześciu 11-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych z częścią usługową. Powstanie ono w bardzo dobrze skomunikowanej części Gdańska, blisko przystanków tramwajowych oraz kilka minut pieszo od stacji SKM. Atutem jest także bezpośrednie sąsiedztwo parku im. Jana Pawła II.

Do mieszkań na najniższych kondygnacjach będą przynależeć przydomowe ogródki. Teren ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dokladnie

Mieszkańcy pozostałych bloków już się organizują żeby postawić szlaban zaraz za wjazdem jak tylko skończy się budowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Spoko
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

189 mieszkań i aż 20 lokali handlowo-usługowych

125 miejsc postojowych, cztery miejsca naziemne = parkingowy armagedon, prestiżowe osiedle, dobre sobie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Fajny pomysł
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeludnienie? Przecież bloki City Park bezpośrednio sąsiadują z dużym parkiem Jana Pawła II. Mało które osiedle ma tak doskonałą lokalizację.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobre sobie. Ten, kogo stać ucieka z Gdańska. Te nowe osiedla zamieszkują słoiki i osoby roszczące sobie prawa do bycia gdańszczanami, bo się tu wprowadzili 5 lat temu :) Prawdziwi Gdańszczanie jak refren powtarzają za to, że nie poznają własnego miasta, bo w miejscach zieleni jest betonoza.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 17

jeżeli nie stać cie na taka lokalizację to się nie wymądrzaj i lokalizuj się w Szadółkach lub w Białorusi
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Odkleili z cenami? Od czego?
Takie są obecnie realia, a ceny mieszkań idealnie do nich przystają, niestety.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8

Ładnie się odkleili z cenami 60m2 za 1mln zł hahaha
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

Skoro dostal kredyt to znaczy że go stać, a ty dalej mieszkasz kątem u mamusi w falowcu...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

W falowcu, gdyby opinia dotyczyła mieszkających tam ludzi była tak zła, pewnie dostałbyś parę kopów. Ludzie z "Cebulandii" mają kulturę :))
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
CEBULANDIA to jesteś Ty ... I to nieświeża.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hehe śmieszny jesteś -:)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ludzie mieszkający na tym osiedlu to w większości snoby o zbyt wielkim mniemaniu o sobie. uważają się za nie wiadomo kogo, bo przecież mieszkają na tak "prestiżowym osiedlu", a pozabijaliby dla 2 zł tańszego czynszu :D Na miejsca garażowe też pożałowali i prawie biją się o miejsca pod blokiem. Ochrony niedługo też pewnie nie będzie, bo przecież za drogo, a no i światła na korytarzach nie muszą się palić... Połowa mieszkań na osiedlu jest wynajmowana, pojawiają się nawet plotki o jakimś nielegalnym burdelu, nie mówiąc już o salonie gier, który przyciąga na osiedle bardzo "kulturalne" towarzystwo. Nie polecam mieszkania tam. Lepiej czułbym się w falowcu. Typowa cebulandia
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 20
Myślisz cebulaku że jak tam mieszkasz to jesteś cool i trendy?
Nawet nie wiesz że można mieszkać jak człowiek a nie w wieżowcach jak w PRLu.
A z tymi odległościami między budynkami to szczera prawda można sobie piątkę przybić z sąsiadem z naprzeciwka.Normalnemu człowiekowi nie odpowiada taki stan rzecz, ekshibicjoniście takiemu jak ty to nie przeszkadza.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 6
Pewnie u ojca za stodołą na wsi pod Giżyckiem miałeś przestrzeń... A tu gapią się na niego, podglądają, patrzą...
Rozczaruję cię ale to miasto i mimo pozornej ciasnoty mało kogo interesujesz.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 15
Jedynie gdzie można tam mieszkać to w mieszkaniach mających okna na zewnątrz osiedla. Ci co mają okna w tych katakumbach to prawdziwa porażka, nawet na balkon nie można spokojnie wyjść czy okna odsłonić bo ci się gapią z naprzeciwka , masakra i porażka tak mieszkać.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 3

spie

oddalaj się stąd ;)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

oj tam

to sąsiedzi sprawdzają co macie ;) ale pytanie po co? skoro przez okna widać wszystko ;)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

co to ma być!

pozdrowienia dla blondi co jej słoma z butów wystaje ;) słabi ludzie! ale czego się spodziewać po wiejskiej arystokracji ;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10