Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Niezadowolony klient - opinia nowy temat Samochód kilkukrotni zwracany do wykonania uzupełnień i poprawek pod kątem...
~Niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 21 sierpnia 2020

Stanowczo odradzam VW Groblewski Serwis wątek zamknięty Stanowczo nie polecam serwisu VW Groblewski w Gdańsku na Dąbrowszczaków....
~Debuger
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 grudnia 2008

omijac serwis AUDI wątek zamknięty Kupilem w tym salonie juz trzy samochody, za kazdym razem sa jakies problemy....
~Klienci
17

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 marca 2010

jaki kierownik taki serwis wątek zamknięty jak ktoś kończy Technikum przetwórstwa rybnego, a potem zabiera się za...
~rybcia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lipca 2014

Serwis VW wątek zamknięty Polecam . Kupiłem w VW Groblewski kolejnego , trzeciego Passata . Wszystkie...
~Marian Wiśniewski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 czerwca 2014

Skandal wątek zamknięty Obsługa serwisowa to skandal. Serwis zaplanowany na 3-4 godziny trwa 6...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 września 2013

... wątek zamknięty Witam pojechałem tam licząc na to ze autoryzowany itd. kierownik serwisu po...
~Robert
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 grudnia 2013

Sprzedali zarezerwowane auto wątek zamknięty Jak w nagłówku to partactwo nie wymaga dalszego komentarza. Polecam obsługę...
~P
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 czerwca 2013

(...) wątek zamknięty Witam, podczas wizyty doradca wiezdzając na serwis uderzył moim samochodem...
~Piotr Sz e46
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 marca 2013

Nowa jakość nowi właściciele wątek zamknięty Moja firma kupiła 18 samochodów w Fota-Groblewski. Absolutnie nowa jakość -...
~Paweł
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 grudnia 2011

Wymiana oleju wątek zamknięty Bardzo fajnie, obsługa miła, ceny za przegląd trochę zaporowe.. polecam
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lipca 2012

Wymiana szyby wątek zamknięty Miałem wymieniać szybę w vw z polisy a.c.w salonie skody w Gdyni u P.Po wielu...
~Klient vw
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 czerwca 2010

MichalG - opinia wątek zamknięty nie polecam salonu Audi. Niby wielka rewolucja, nowy "wlaściciel" a obsluga i...
~MichalG
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 stycznia 2012

Sprzedaż wadliwych części !!!!!!!! wątek zamknięty Przyjechałam do nich aby kupić oryginalny sterownik do świateł stopu. Wzięłam...
~AT
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 września 2011

polecam to super serwis wątek zamknięty usługi godne polecenia. !!
~norman
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 stycznia 2012

Wszytsko jak należy wątek zamknięty Witam chciałbym polecić wszystkim serwis FOTA Groblewski. Spotkałem się z...
~Tomasz Waleśkiewicz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 grudnia 2011

serwis Audi - rewelacyjna jakość wątek zamknięty skorzystałem z naprawy skrzyni biegów mojej 3-letniej A4-ki. po gwarancji...
~niki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 grudnia 2011

Opony zimowe - jakie? wątek zamknięty Jakie opony zimowe w rozmiarze 195/60 r15 warto kupic?
~Ganick
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 października 2011

koszmar, nikomu nie polecam wątek zamknięty 1) niekompetentna obsluga, brak odpowiedzialności - Passat zamówiony w...
~Lk
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2011

nie polecam wątek zamknięty Bardzo niemiła i wulgarna obsługa
~Ja
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
102

42

wątków

do góry