Clinica Medica

Prywatne kliniki i spółdzielnie

Gdynia, Montwiłła Mireckiego 11

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - ocena Polecam. Lekarze z dużym doświadczeniem.
~Magda
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 23 stycznia 2024

Niezadowolony pacjent - opinia Zapisałam się do Clinica Medica na badanie endoskopowe. To było moje pierwsze...
~Niezadowolony pacjent
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 listopada 2022

MK - opinia wątek zamknięty Dzień dobry, od lipca czekałam na gastroskopia i już po raz drugi odwołano...
~MK
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 lutego 2022

Marzena - opinia wątek zamknięty Cudowne miejsce Jedno z nielicznych gdzie można skorzystać i z usg i rtg i...
~Marzena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 listopada 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Po krótce opiszę sytuację: po 30 minutach dzwonienia do rejestracji w końcu...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2020

Poczekalnia dla czekajacych wątek zamknięty Czekasz i czekasz i czekasz mimo umowionej godziny czekasz i czekasz... a...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 marca 2019

Narkoza u dziecka wątek zamknięty Może Pani powiedzieć ile zapłaciła za ten zabieg?
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 marca 2018

Zadowolony wątek zamknięty Szybka rejestracja (ceny za usługi akceptowalne). Po paru dniach umówiona...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 marca 2018

Najgorsze łajzostwo to CLINICA-MEDICA w Gdyni wątek zamknięty Witam. Nigdy z tymi dziadami nie chciałbym mieć do czynienia, ale niestety...
~obiektywny
41

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lipca 2011

Pediatra Dramat wątek zamknięty Stanowczo odradzam przepisywanie dziecka do tej przychodni bo klinika to...
~Ludwik
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 października 2016

leczenie zębów w narkozie u dziecka wątek zamknięty Witam Leczyłam w klinice ząbki u 4-letniej córki pod narkozą. Obsługa...
~Justyna
8

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 października 2014

zabieg usunięcia żylaków wątek zamknięty Obsługa anestezjologa i chirurga wykonującego zabieg doskonała, personel...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 grudnia 2015

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Witam Jestem stała pacjentką,mieszkam w Suchym Dworze,przeniosłam swoją karte...
~Dorota P.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 grudnia 2015

Przychodnia na Suchym Dworze - rozczarowanie wątek zamknięty Od pewnego czasu na recepcji pracuje pewna dziewczyna. Zachowuje się jakby...
~M.T.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 grudnia 2015

Obsługa na Suchym dworze pozostawia wiele do rzyczenia ... wątek zamknięty Miesiac temu miałam zabieg piersi u Dr.Muraszko. Z pracy Pana doktor jestem...
~Aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 listopada 2015

usuwanie haluksów w obu stopach + palec koślawy wątek zamknięty W dniach 03-04 .09.2015 byłam pacjentka w szpitalu Clinika Medica na Suchym...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 września 2015

Zabieg chirurgiczny wątek zamknięty 25 marca 2015 r. przeszłam zabieg usunięcia woreczka żółciowego w nowym...
~Zdzisława W.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2015

Operacja stulejki w znieczuleniu ogólnym wątek zamknięty Bardzo bałem się i długo zabieg ten odkładałem. Profesjonalizm, uprzejmość...
~już_zdrowy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2015

operacja przepukliny wątek zamknięty Poddalem sie w nowym szpitalu kliniki w Suchym Dworze operacji przepukliny....
~pacjent
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 stycznia 2015

Roksana - opinia wątek zamknięty Wykonywałam biopsję gruboigłową w oddziale w Suchym Dworze u dr...
~Roksana
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
188

postów

98

wątków

do góry