Widok

Clip in - gdzie??

Szybkie pytanie: czy któraś z was wie, gdzie w trójmieście kupię włosy naturalne clip in? Zależy mi na tym, by je wcześniej zobaczyć, dotknąć, więc allego niestety odpada - boje się, że nie dopasuję koloru.

Pomocy! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
praktycznie kazda hurtownia fryzjerska... w gdyni np na ul unruga allbo przy batorym na ul wladyslawaIV ale od razu mowie ze ta w centrum jest najdrozsza
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję! Myslałam, że w takich zwykłych hutrowniach nie znajdę... juz przeczesuję strony w celu sprawdzenia:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
moge ci polecic jedna tania hurtownie w gdyni w ktorej sama czesto robilam zakupy, wlosy b. dobrej jakosci i przystepne ceny
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo poproszę:) !

Patrzyłam po stronach hurtowni ale mało znalazłam... i jeszcze jedno czy do takiej hurtowni mogę iść i kupić jeden zestaw, czy tam tylko sprzedają "hurtowo"?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zalezy w ktorej, czasami asz tak ze jak kupujesz na fakture to masz taniej a w innym ceny sie nie zmienią ale kupowac mozesz w kazdej ilosci. Wpisz sobie w wyszukiwarke Grzechhair Gdynia i bedziesz wszystko wiedziec ;) to jest blisko Klifu
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Serdecznie Ci dziękuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam do sprzedania wlosy clip koloru brazowego ale one sa jak naturalne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile ich masz i jaka jest cena? mozesz wstawić zdjęcie? jestem zainteresowana kupnem. moze byc tez na maila mwiosnaa@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
juz odpisuje na e-maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mk. dostalas zdjecie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam stronke HAIR4you.com.pl Salon maja w Gdansku:):) A to ich sklepik intern.
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
A w tym salonie można kupić włoski? Gdzie się znajduje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja z kolei będę wdzięczna za info, gdzie moża w Gdańsku w salonie, iśc i załozyc od razu, bez kupowania samemu, albo tak że umawiasz się wcześniej i salon kupuje.
Nie mam czasu na takie zabawy w kupowanie samemu itp. Może znacie salon gdzie to zrobią? i
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja mam do sprzedania naturalne brązowe włosy clip in cena 60zł. Zestaw składa się z 8 pasemek różnej szerokości, długość 50cm. Wiecej informacji dla zainteresowanych pisząc na maila agata-137@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta na unruga gdzie jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam do sprzedania zestaw wlosow kolor braz za 50zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chcę słowiańskie naturalne jakby co
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Emenems chyba niejasno napisalam-przepraszam;) Wejdz na ta stronke co podalam i tam jest adres salonu. Ta babeczka jest wlascicielka tego sklepiku intern. i salonu gdzie doczepiaja wloski. We Wrzeszczu:) Takze 2in1:D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiec pewnie nie bedziesz musiala sama zamawiac.Tylko pojdziesz powiesz, ze chcesz slowianskie a oni dobiora kolor. Jesli sie zdecydujesz to jak mozesz przeslij mi na maila cene ile zaplacilas za wloski z zalozeniem;) moj mail aasiuniaa88@onet.eu
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
już sprawdzam, dzięki za info !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
[isalam do hair4you i nie mają clipów i nie robią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm,, dziwne.... To przepraszam... :-))
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie no nie ma problemu, warto było spytac, mają tylko dwie metody przedłużania Pani mi tak odpisała
"tak jak pisałam na wstępie stosujemy 2 metody ( keratynową i micro-ringi).
Ta metoda, o której pani pisze to metoda taśmowa z rzepami. Nie znamy tej metody,
więc też nie będziemy się wypowiadać na jej temat.
Jeśli będzie Pani zainteresowana naszymi sposobami serdecznie zapraszam."
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupiłam tanio naturalne taśmy pasm (na sztuki) w Gdyni na ul Świętojańskiej. Polecam szczerze . :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
WITAM, MAM DO SPRZEDANIA CLIP IN WŁOSY NATURALNE, ZESTAW 5 TASM, KOLOR BRAZ
PODAJE LINK
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/kosmetyki/clip-in-firmy-headstyler-ogl4701400.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Możesz napisać gdzie dokładnie? Byłabym zobowiązana :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli chodzi o moje ogłoszenie odbiór włosków gdynia witomino
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam na myśli na Świętojańskiej gdzie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Znalazłam!
chodzi o headstyler, wygląda na to, że mają spory wybór, może coś wybiorę. Dam znac po zakupach co i jak :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dopiero dzisiaj się zebrałam żeby pójśc, i rowniez polecam. Pani bardzo pomocna, jestem zadowolona z zakupu. Mają i naturalne i sztuczne (niestety musiałąm wziąc sztuczne, naturalne zbyt róznily się odcieiem), generalnie chyba lepiej osobiście niż przez internet dochodza do wniosku.

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej! Ja kupuję od lat u BETAHAIR w Gdyni ,na Dąbrowie jest sklep. Mają spory wybór kolorów i różne długości włosów. Jakość świetna, jestem bardzo zadowolona. Towar można obejrzeć też na stronce: betahair.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dziwne, ja kupowałam w hair4you i clipy i mikroringi dla klientek... maja wlosy chyba na wszystkie metody.
ja jestem bardzo zadowolona.
stronka http://www.hair4you.com.pl mozna podjrzec co aktualnie jest w ofercie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny mam pytanie odnośnie pielegnacji doczepionych włosów jak wygląda,jak z czesaniem itp.?
Wpadłyśmy z koleżanką na pomysł przedłużenia włosów ja mam proste czarne a koleżanka blond kręcone i myje te swoje loczki codziennie jak to wygląda przy przedłużeniu w praktyce,warto czy nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
słyszałam ,że lepsze włosy mają na morenie w http://www.angelhair.pl
mają tam super włosy ,najtaniej w trójmieście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie polecam! Stale doczepione włosy to tylko kłopot, ciężko się myje, niewygodnie śpi, robią się kołtuny z tyłu głowy od spania. Po ściągnięciu jest dramat, wyczesałam pół głowy i pół roku moje włosy dochodziły do siebie.. Co polecam w zamian to właśnie clip in lub flip in hair! :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja też tylko kupuję włosy w angelhair.próbowałam już wszystkich firm,ale włosy z angelhair najlepiej mi odpowiadają.polecam naprawde super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja zawsze kupuje w hair4you.pl włosy na każdą metodę. Naprawdę super. I cena też przyzwoita.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko hair4you kupowałam już wszędzie w 3city i z allegro Ale ich włosy są najlepsze.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak doczepki to z http://www.hair4you.pl mozna tez kupic osobiscie na oliwkowej w gdansky. Dobry wybor, akceptowalna cena, ja polecam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mieszkam w Gdyni i generalnie nie polecam włosów dostępnych w trojmiescie , bylam juz chyba we wszystkich hurtowniach i jakosc beznadziejna lepiej juz zamowic przez Allegro , ja robie tak ze zamawiam 2-3 zestawy w roznych kolorach wybieram najlepszy i reszte odsylam, teraz juz mam sprawdzony jeden kolor i zawsze zamawiam ten sam -http://www.cameron-hair.pl maja calkiem spoko jakosc w porownaniu do cen, tylko uwaga na darmowa wysylke bo wlosy ida tydzień
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
ja miałam i z Camerona i doczepianych i absolutnie nie podzielam entyzjazmu, wlosy ponizje przeciętnej, droższe niż w trójmieście i jeszcz esie bawic w wysylki i odsylki... bezsensu.
Ja także mam sprawdzone wszystkie hurtownie i ja także kupuje w hair4you, wlosy dobre jak za te cene. duzy wybor, można zamowic towar na indywidualne zamówienie. A jak ktoś szuka czegos wyjątkowego to raczej powinien szukac na wyższej polce - wlosow dziewiczych.
które także sa w ofercie w dobrej cenie (jak na dziewicze) i tu kolezanka Gabi może będzie zadowolona :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
dolaczan do grona zadowolonych z hair4you. bardzo dobre wlosy. sprawdzone na kilku glowach ;) nosze ja i kilka moich koleżanek...
za to odradzam przerobke z całego serca.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobre wlosy tylko od hair 4 you.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupiłam te co promuje polska Barbi i faktycznie robią wrażenie te blond loki :) jestem zachwycona, kupiłam na taśmie, trzyma mocno, na Święta już założyłam - rewelacja https://www.rubin-extensions.pl/metoda-kanapkowa.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Świetnej jakości włosy na taśmach ma http://europe-hair.com/

ceny jak wszedzie a wiem od kolezanki że trzymają długo , ja mam miesiac dopiero wieć tu się nie wypowiem, ale co do jakości i komfortu- jest OK
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

też znam markę Rubin , rzeczywiście dobre dopinki. a wybrałaś te naturalne czy syntetyki? pierwszy raz przedłużąłam włosy tymi pasemkami clip in a teraz to uz kupiłam do metody kanapkowej- bo od razu je zagęszczam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

najlepsze dopinki z jakimi się w swojej karierze spotkałam to są te marki Rubin https://www.rubin-extensions.pl/. Mogę je spokojnie polecić, nawet je farbowałam i super wyszło. Mają bogatą ofertę od włosów dopinanych clip in, poprzez treski, grzywki, kolorowe pasemka a nawet ombre
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Witaj jak przebiegła transakcja?
Zamówiłam włosy prawie za 1000 zł i mam problem ze skontaktowaniem się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z tego co zauważyłam włosy od sprzedawców się troszkę różnią, jedne włosy są bardziej sztywne inne miękkie, zależy co kto woli, moje włosy są cienkie i do moich przypasowałam z ohlovehair.pl wyglądają bardzo naturalnie i są wyjątkowo miękkie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja od lat wspolpracuje z http://www.hair4you.pl ciagle poszerzają ofertę i znajduje u nich wlosy dla każdego - na kazda metode, każdy kolor i na kazda kieszen.
Od wlosow clip in, przez pasemka po wlosy przerabiane na zamówienie.
jestem bardzo zadwolona z przebiegu współpracy. asortyment stale dostępny, nie zdarzają się żadne braki, można jechać "w ciemno" i zawsze wszystko się dostanie.
POLECAM
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja ciagle kupuje włosy w hair4you w Gdańsku, miałam już na tape on, clip in i mikrorigni - z każdych jestem zadowlona.
polecam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Od lat przedłużamy włosy i zawsze z http://www.hair4you.pl moje koleżanki testowaly inne firmy i także trafiły do hair4you i też są zadowolone. Każda z nas ma niemal inne metody i wszystko jest super, czy clip czy ringi i kitki każde włoski dają radę.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mnie spasowały w 100% Clip-In z https://www.doczepiane.pl/ Próbowałam jeszcze dwóch innych firm i nie znalazłam lepszych, gęstrzych i tak pasujących idealnie do moich własnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zamawiałam przez neta, ogólnie trailam w kolorze ale juz moja znajoma nie tak wiec bywa to ryzykowne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Moda plus size (8 odpowiedzi)

Słyszałam o fajnym sklepie plus size na fejsie...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

Sevolium Czy warto? (62 odpowiedzi)

Cześć. Ktoś ma to serum na pryszcze? Warto kupić?

do góry