Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Masakra wątek zamknięty Zostałem tu pobity przez pracowników wyladowałem w szpitalu na ojomie z...
~Były klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 września 2019

Bomba wątek zamknięty Świetne imprezy tematyczne (wesela, hawajskie) Dobra obsługa, dobre drinki...
~tom
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 lutego 2019

Super wątek zamknięty Bylem tydzien temu. Bardzo przyjaznie. Siedzialem na kanapie blisko parkietu....
~Entuzak
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 listopada 2018

Słabo wątek zamknięty Drinki na maxa rozcieńczone. Strasznie długo czeka się na zamówienie przy...
~Iwona
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 października 2017

Słabo, nie polecam wątek zamknięty Duchota niesamowita powinni zainwestować w wentylatory... muzyka baardzo...
~Dawid
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 lipca 2017

Odradzam! wątek zamknięty Na wejściu wita nas ochroniarz cham sentencją "kurtki do szatni" (płatnej)...
~Filip
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 grudnia 2016

Nigdy wiecej ! wątek zamknięty Impreza zorganizowana dla ponad 100 osób z cateringiem - szwedzkie stoły...
~Nat
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 listopada 2016

Nie polecam nikomu !!! wątek zamknięty Ten klub to totalna żenada... Jedyną pozytywną rzeczą jest wystrój, do...
~niezadowolona klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lutego 2016

Super Klub POLECAM !! wątek zamknięty Klub bardzo fajny , przede wszystkim dużo miejsca i wystrój bardzo ładny !!...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 listopada 2015

Kartuzy w centrum Gdańska wątek zamknięty Obsługa: "Barmani" kompletnie się nie wyrabiają, nie wiedza też co to uśmiech...
~Człowiek Gastronomii
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 listopada 2015

skrzypce na imprezie?! wątek zamknięty Klub spoko, ale te skrzypce?! Tragedia! Kto to widział żeby na imprezie w...
~koliber
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 maja 2015

STYPA wątek zamknięty STYPA W KLUBIE, 1 OSOBA TAŃCZĄCA NA PARKIECIE, DJ NAWET NIE POSIADA MIKROFONU...
~lolitkaa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lutego 2015

Prawdziwy kosmos wątek zamknięty Byłam tam pierwszy i ostatni raz. Od początku wejścia obsługa lokalu robi...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 października 2014

.... wątek zamknięty Do klubu ogólnie nic nie mam. Muzyka niezła, wystrój też ok i podsumowując...
~Piotr
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 marca 2014

Dobre imprezy na dwa parkiety wątek zamknięty Odwiedzam ten klub jak robią imprezy na dwa parkiety, jest wtedy sporo ludzi...
~tancerz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 marca 2014

Tragedia wątek zamknięty Ostatnio znajomy polecił nam ten klub że wejście za free, muza do tańczenia,...
~Marek
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2012

Klub we Wrzeszczu bez dresiarni wątek zamknięty Klub na plus. Bałem się przed pierwszą wizytą, że klub będzie pełen dresiarni...
~Wiciu z okolicy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lipca 2013

super klub ale gorzej z muzyka wątek zamknięty Klub ładnie urządzony, dużo miejsca, przestrzennie, super wystroj, fajny...
~Tajemniczy klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lipca 2013

dobry klub wątek zamknięty Jak dla mnie ten klub jest świetny. Miła obsługa, przyzwoite ceny. Nie wiem o...
~imprezowiczka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 grudnia 2012

Klienta mają w tyłku.... wątek zamknięty Klub Kosmos na swojej oficjalnej stronie deklaruje że co niedzielę o 20.00...
~MK
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry