Odpowiadasz na:

Re: Co dzisiaj na obiad? Cz. 37 październikowa

Witajcie poniedziałkowo :)

Aniu:) - "rzecz alternatywna" która mi przysłali to cieniutka letnia kurtka właśnie z Bonprix :P Nawet nie mierzyłam. Cóż - będę musiała szukac od nowa :/... rozwiń

Witajcie poniedziałkowo :)

Aniu:) - "rzecz alternatywna" która mi przysłali to cieniutka letnia kurtka właśnie z Bonprix :P Nawet nie mierzyłam. Cóż - będę musiała szukac od nowa :/

Czyli nie znacie takiej smażonej/prażonej śmietany bądź skwarek ze śmietany? Niczyja babcia tego nie robiła? :(((

W sobotę bez chęci do gotowania - kupiłam mrożone pyzy ziemniaczane ;) Mama i Młody chcieli tylko z masłem, popili mlekiem :] ja zjadłam z ostatnim kotletem mielonym i zasmażanymi buraczkami, a Mąż dostał z podsmażoną wiejską kiełbaską(pokrojoną w kostkę) i cebulką + buraczki :)
Poza tym znów były gofry bananowe :]

Wczoraj obiad u naszej domowej sąsiadki, zjedzony u Niej na działce :) dziczyzna i karkówka wieprzowa w sosie, gołąbki w sosie pomidorowym, ziemniaczki :] Młodemu tak posmakował dzik, że później kawałki karkówki też zjadał jako dzika ;)

Dzisiaj chyba zrobię frytki z selera, bo kilka lat nie jadłam ;] a 3 selery przywieźliśmy z działki :] widziałam w sieci przepisy na pieczone w piekarniku (ja kiedyś normalnie smażyłam) - i takie zrobię :] do tego po kotlecie z szynki :] i może mizeria?

zobacz wątek
10 lat temu
AgusiaGda

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry