Widok

Co jest z tą Sojową na Dąbrowie?

Dlaczego ciągle widzę tam mieszkania na sprzedaż w bardzo dobrych cenach? I nie chce mi sie wierzyć że tam mieszka patologia bo widziałem jakie auta stoją tam na parkingu. Rodziny z dziećmi, normalnie wyglądający ludzie.. o co tam chodzi...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osiedle się starzeje, do roku budowy budynków dodaj średni wiek uwczesnego nabywcy, i ot, cała tajemnica, a do centrum korki i daleko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a mi sie wydaje ze tam jest hałas od obwodnicy i ruchliwego węzła, a będzie jeszcze tylko gorzej jak wybudują do końca. W innych miejscach na Dabrowie jest drozej, ot cały sekret
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mieszkania w zbyt atrakcyjnych cenach są w budynkach które powstały jako tymczasowe hotelowce, miały byc wyburzone po 10 latach ale jak wiemy prowizorki czasem stoją dłużej, ot cała tajemnica, prosze zwrócić uwagę na klatki oraz na grubości ścian w tych mieszkaniach ora z czego to jest zrobione.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z jednej strony masz duży węzeł i w parę minut jesteś już na obwodnicy a dla niektórych to spory plus, z drugiej strony masz las i małe osiedla ale z infrastrukturą... różni ludzie mają różne potrzeby, a lokalizacja jest spoko, z tego co wiem nie ma tam niespodzianek typu oczyszczalnia ścieków czy byle wysypisko odpadów medycznych lub plany budowy krematorium
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

gdzie kupic tanio zlew do kuchni w Gdańsku (6 odpowiedzi)

witam, pytanie jw., w sklepach typu castorama praktiker? a moze gdzies w mniejszym sklepie?

meble na wymiar (8 odpowiedzi)

kto co poleci

Potrzebuje porady w sprawie wyboru pompy ciepła (47 odpowiedzi)

Cześć wszystkim, postanowiłem, że zasięgnę porady na forum. Rozważam przejście na pompę ciepła u...

do góry