Widok

Co kupić ciężarnej w prezencie urodzinowym?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny doradźcie mi proszę, moja znajoma ma niedługo urodzinki i chciałabym jej coś fajnego sprezentować (coś, co mogłoby jej się przydać w ciąży, bo jest w 4 miesiącu), a nie mam pomysłu co takiego to mogłoby być...chciałam sukienkę ciążową, ale niestety teściowa już jej kupiła i korale do tego też już dostanie, więc te opcje odpadają :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może poduszkę, taką podłużną, kojec to się nazywa czy jakoś tak...
Albo pojdź w inną stronę i kup jej coś zupełnie niezwiązanego z ciążą, co ewentualnie wykorzysta "po" :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja min. dostałam kosmetyki musteli dla siebie i dziecka - bardzo się przydały :)
[url=http://www.forumticker.net/]image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może chustę do noszenia dziecka?
[url=http://www.forumticker.net/]image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
olejek Clarinsa na rozstępy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
mydecorations chusty na razie wolałabym nie kupować, bo koleżanka ma od początku zagrożoną ciążę, więc nie chciałabym zapeszać. Z tego co wiem to ma już właśnie krem na rozstępy Musteli, jeszcze ten rogal do spania mi chodzi po głowie, muszę sprawdzić ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak ma ciążę zagrożoną to na pewno więcej odpoczywa,leży kup jej książkę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
karnet na masaż dla kobiet w ciąży, w 7-9 miesiącu będzie wybawieniem :)
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z masażami w ciąży bym nie szalała, słyszałam, że nie są zalecane.
Ja zawsze jestem za dobrą książką :) podoba mi się ten pomysł :)
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z dobrą książką z kolei nie tak łatwo trafić ...

Abo się nie trafi, albo osoba obdarowywana już to ma.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
są specjalne masaże dla ciężarnych
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wybrałabym jednak coś zupełnie niezwiązanego z ciążą, coś co po prostu lubi.. niezależnie od stanu :) Osobiście nie czułabym się komfortowo otrzymując na urodziny ciążowe sukienki i krem na rozstępy... ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam się jako ciężarówka chciałbym dostać coś dla mnie a nie "dla ciąży" - mimo że wspaniale jest być postrzeganą jako przyszła matka to nasze jestestwo na tym się nie kończy
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może taką radosną ciążową koszulkę?

image
http://www.odnarodzin.pl/kategoria,1215,0,koszulki-krotki-rekaw.html

Albo stąd:
image
image
http://www.mytummy.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym kupiła coś niezwiązanego z ciążą - chociaż sama osobiście na wszystkie okazje zbierałam prezenty dla synka. Płyta, kosmetyk, biżuteria.

Ja obok ubranek dostałam dwa przepiękne kocyki grubszy i cieńszy - oba dość drogie więc pewnie sobie sama bym nie kupiła :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja mysle ze takie bluzki sa fajowe tylko jak zagrozona to nie ta ze zaraz wychodze ;)
apropos ksiazki spytaj jej czy nie chcialaby jakiegos poradnika czy czegos takiego w rozmowie nie musisz tak wprost jej pytac - jak chcesz cos zwiazanego z dzieckiem, a jak nie to cos wymysl :)
domniemam ze nie ma jeszcze potomkow wiec jak jest w eforii ciazowania to prezenty okolociazowe sa fajne - jak duzo jezdzi samochodem to sa takie poduszki do pasa zeby omijal brzuszek,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli ja mialabym wybierać, to kupiłabym coś nie związanego z ciążą. moze jakąś książkę, albo jakieś masaże/zabiegi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te koszulki są super, sama bym chciała taką dostać.... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
2 bilety do teatru. Potem nie bedzie czasu na rozrywki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moje urodziny wypadly jak bylam w 3 miesiacu i nie chcialam nic dostac "ciążowego"
zgadzam się z dziewczynami, że najlepiej jest zrobic prezent nie zwiazany z ciaza
bilety do teatru - jak dla mnie super pomysl!

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z poprzedniczką- jestem teraz w ciąży i też bym nie chciała dostać nic ciążowego, a tym bardziej dla dziecka.. z ciążowych rzeczy masaż dla kobiet w ciąży albo basen jak ktos lubi (ale w zagrożonej niekoniecznie) , bilet do teatru, koncert kino- rewelacja :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
krem na rozstępy! Boże! :)))
Zdecydowanie coś "NORMALNEGO", a nie związanego z ciążą!

Coś co jej pokaże, że nadal uważasz ją za tego samego czlowieka, a nie "chodzącą ciążę" ;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
niedawno miałam urodziny dostałam krem na rozstępy zestaw kosmetyków dla dziecka komplecik dla dziecka poduche poporodowa i....na trzy dni zamknełam sie w domu nigdzie nie wychodziłam tylko płakałam,bo poczułam sie jak mamka z opresji wybawiła mnie kolezanka która wyciagneła mnie poprostu do fryzjera i kmosmetyczki.
jestem w 8 miesiacu ciazy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupiłabym jakiś piękny kubek lub filiżankę - sama uwielbiam celebrować te nieliczne chwile sam na sam gdy uda mi się uśpić synka i mam godzinkę tylko dla siebie. I taka filiżanka podnosi rangę wydarzenia - bo nawet Saga z filiżanki smakuje inaczej :)

Z kosmetykami które również mogą być na liście prezentowej radziłabym uważać ponieważ sporo dziewczyn ma zmienioną skórę w tym okresie i często powodują podrażnienia. Chyba że możesz kupić coś hypoalergicznego.

Kolejnym pomysłem jest piżamka - np. w triumph są takie dla mam karmiących ale nie są to typowe bawełniane koszule ale np. koronkowe cudeńka. Jedyne czym się różnią to tym że mają odpinane miseczki - co np. mój mąż uznał za dodatkowy walor tych koszulek ;)

Ja po ciąży kupiłam sobie zwykłe srebrne kolczyki na sztyft - ponieważ nie noszę innej biżuterii a szkoda mi było ubierać pereł czy innych droższych kamieni do piaskownicy. Tu też masz ogromny wybór cenowo-towarowy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

BEZPŁATNE WARSZTATY DLA KOBIET W CIĄŻY

Prezen, prezentem, ale warto zaprosić ją na bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży organizowane w ramach Kampanii Bezpieczny Maluch :)

http://bezpiecznymaluch.com.pl/zgloszenia/formularz.php

Dla aktywnych uczestników do wygrania m.in. wózek marki Quinny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
karnet na pediciure :) w ciazy o stopy ciezko zadbac a tak i sie zrelaksuje i odpocznie! nalezy sie jej :)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Empik Foto - u nich macie np. fotoksiążki. Można zrobić jej książkę opisującą wspólne życie.
Ale wiadomo - najpierw trzeba mieć odpowiednią liczbę fotek. Później złożyć to w całość.
A docelowo efekt powinien być naprawdę spoko.
I takimi prezentami można pozytywnie zaskoczyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

O tym czego potrzebuję mama, tata a przede wszystkim dziecko zaraz po przyjściu na świat przeczytasz tutaj http://ubraniazamniejniz100zl.pl/narodziny-dziecka-co-kupic/ Jako doświadczony tata zgadzam się w 100 % z tym artykułem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ubranka dla maluszka będą najlepszym prezentem. Świetnej jakości odzież dla dzieci oferuje strona kukuryku. polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli jeszcze nie ma to poduszka ciążowa mega jej się przyda gdy brzuch urośnie i po porodzie będzie jej pomagać w karmieniu dziecka
;)
Nie musi być ro również koniecznie coś związanego z ciążą :)
Możesz podarować jej jakąś łądną ceramikę:
https://andyceramika.pl
Zerknij sobie na ceramikę z Bolesławca w tej pracowni :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Fajne i ciekawe przystawki - przekąski :) (71 odpowiedzi)

Mój mąż ma za tydzień urodziny, ze wzgledu że mam małe dziecko potrzebuje szybkich i ciekaweych...

Naprawa zabawek (10 odpowiedzi)

Czy może któraś z mam wie czy jest gdzieś zakład naprawiający zabawki na baterie? Z góry dziękuję...

Położna środowiskowa Gdynia - którą wybrać? (13 odpowiedzi)

hej dziewczyny! Czy możecie mi polecieć jakąś sprawdzoną, zaufaną, i rzetelną położną...

do góry