Widok

Co kupić na otwarcie nowego interesu??

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Koleżanka otworzyła salon fryzjerski. Chciałabym jej zrobić jakiś drobny prezent na szczęście. Co w takich przypadkach można podarować??/

będę wdzięczna za jakieś sugestie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakiś zegar na ścianę,albo ozdobę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tort specjalnie udekorowany (tematycznie), lub babeczki- muffinki z dekoracjami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
duża skarbonkę na napiwki :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oli właśnie o tym pomyślałam i przed oczami stanęła mi wielka świnia w okularach p.słonecznych ,która stoi u znajomych w pizzerii ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ta skarbonka to fajny pomysł :)
Do tego tort kiedys widziałam taki tort z....odcietym uchem i z napisem...oby ci się to nigdy nie zdarzyło :)

co do zegara czy innych dodatków na sciane musisz uwazac by dopasować do wnetrza
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli jesteś wykształcony w tym kierunku i czujesz się w swoim zawodzie bardzo dobrze to najpierw trzeba zacząć od jednego stanowiska a później jeśli interes się będzie rozkręcał o zatrudnianiu pracowników.. zatrudniając ludzi nie będziesz wiedział co od nich oczekiwać a jedynie będziesz grać efekt końcowy taki biznes to tylko i wyłącznie dla znawców którzy wiedzą że trzeba jeździć szkolić się rozwijać.
Od siebie podpowiem, ze warto jest zajrzec sobie na stronę polski bezgotówkowej:
https://polskabezgotowkowa.pl
Z uwagi na to, że można uzyskać od nich terminal za darmo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jak mieszka się w Wejherowie? (31 odpowiedzi)

Być może będziemy musieli wyprowadzić się z Gdańska w okolice Wejherowa, bo mąż dostał dobrą...

Gdzie najlepiej kupić dziecku okulary? (9 odpowiedzi)

Wiem, ze było już trochę wątków na tt., ale za wiele nie wyczytałam...Muszę zrobić okulary dla...

Pomysł na wieczór panieński ? (16 odpowiedzi)

Przyjaciółka poprosiła mnie żebym została świadkową na jej ślubie. Zgodziłam się i wiąże się z...

do góry