Widok

Co na chorobe lokomocyjna dla 2 latka

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
szperałam troszkę ale nie wyszło mi ...
Mamusie co poradzicie dla 2 letniego dziecka na problemy z jazda samochodem ... co bym nie znalazla jest od 3 roku zycia . Mozna podac mlodszemu dziecku ? jakie jest Wasze zdanie?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja podaję mniejszą ilość syropu Lokomotiv.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ile razy taki syropek sie podaje ? Jak dziecko po nim sie zachowuje nie jest ospałe?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja podaję raz, ale na ulotce jest napisane że można podczas jazdy podać jeszcze raz. Moje dziecko nie jest ospałe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mojej małej też dałam LOKOMOTIV, ale dawkę o połowę mniejszą (pół łyżeczki). W składzie tak naprawdę (jest oprócz cukrów) podstawowym składnikiem jest imbir, więc jeśli dziecko nie ma na niego uczulenia na pewno nie zaszkodzi. U nas było ok.!
[url=http://www.maluchy.pl]image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nas zawsze syropki/tabletki otępiały dlatego mieliśmy przyklejane plasterki na nadgarstki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zakleic pepek zwykłym plasterkiem jak na rane!!! naprawde działa!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez slyszalam o metodzie z plastrem ;) i podobno dziala - ja zawsze mialam klopoty z jazda ale nie probowalam tego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje za rady pierw sprobuje z plasterkiem jak nie pomoze to kupie syropek LOKOMOTIV
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam chorobę lokomocyjną do dziś :/

i właśnie jak wybieram się w dłuższą podróż to zaklejam na krzyż plastrem pępek i pomaga ;)
imageimage
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To sprawdziłem. Nie działa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Nauka czytania metodą Domana- ktos stosuje? (34 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, czy znacie/ stosujecie ta metode nauki czytania u malych dzieci? jestem ciekawa...

zapach do mieszkania jaki ??co polecacie (40 odpowiedzi)

drogie mamy wy zawsze coś doradzicie chciałabym aby w mieszkaniu pięknie pachniało macie jakieś...

Fajne i ciekawe przystawki - przekąski :) (71 odpowiedzi)

Mój mąż ma za tydzień urodziny, ze wzgledu że mam małe dziecko potrzebuje szybkich i ciekaweych...

do góry