Widok

Co nas przyciąga do drugiej osoby

Po czym poznac zauroczenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja poznaje po tym, że mi się w kroczu ciepło robi :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Warto jest poczytać sobie artykuły o mowie ciała. Dużo można dzięki nim wyczytać o drugim człowieku. Możemy rozpoznać czy czuje do nas pociąg, czy jest zauroczony Czy zamierza z nami dalej kontynuować rozmowę. Czy może jednak rozmawia z przymusu i najlepiej by uciekł. Pomaga to w relacjach międzyludzkich :)Są to na pewno;

sylwetka pochylona kontakt wzrokowy sposób mówienia otwarte ręce ( skrzyżowane z kolei nie są zwykle dobrym znakiem)

Ogólnie bardzo duże znaczenie dla postrzegania nas przez drugą osobę ma pierwsze wrażenie. Zapach, uśmiech, nastawienie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Popuszczasz? ;>
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

>Ja poznaje po tym, że mi się w kroczu ciepło robi :)

Popuszczasz? ;>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zapach? W sumie ostatnio czytałam w książce Lwa Starowicza jak pisał, że ludzkie feromony mogą mieć duży wpływ na drugą osobę. Ale czy to działa, jeszcze nie wypróbowałam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja tak i powiem Ci, 9ze coś w tym jest. Spróbowałam jakiś czas temu. Wcześniej troche czytałam o działaniu feromonów, a że pracuję z ludźmi w firmie tak wiec postanowiłam przetestować ich działanie. Uznałam, że jak zadziała to super, jak nie podziała to nic sie nie stanie Nie będę się potem zastanawiała przynajmniej czy feromony mają wpływ na innych czy nie ;) Wypróbowałam jeden bezzapachowy specyfik, drugi zapachowy.I w obu przypadkach zauważyłam pozytywne nastawienie (za wyjątkiem jednego razu kiedy to nalałam na siebie zbyt dużo tego bezzapachowego specyfiku, wtedy miałam wrażenie, że ludzie ode mnie uciekają, potem przeczytałam dopiero, że nie należy z tym przesadzać).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trochę w to nie wierze, chociaż czytam sobie i pozytywne opinie niektóre są. Jakich feromonów używałaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapachowe: Na początku tańsze Sexual attraction, potem kupiłam sobie droższe Love & Desire, ale w duzej mierze z tego powodu,ze mi sie podobały mi się autentycznie i miałam okazje przetestować próbkę). Drugie to Pheromone essence. Bezzapachowe, ale z tego co czytałam to aktualnie są to najmocniejsze syntetyczne feromony. Aha i jeszcze jedno. Jeśli liczysz na to,ze feromony zrobią za Ciebie wszystko to się mylisz.LIczy się najbardziej podejście do drugiej osoby, kultura osobista :) To są najważniejsze czynniki tego jak ktoś sie na nas patrzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy mogłabym te zapachy powąchać gdzieś w drogerii stacjonarnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj nie wiem czy sie da. Ja zamawiałam przez neta.Z tym,ze przy pierwszym zamówieniu dostałam próbkę wspomnianego Love Desire. I mogłam przetestować jak pachnie ( moim zdaniem ładniej niż sexual attraction). I dlatego zamówiłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wy wierzyciela w takie coś?! Poperfumuje cię się i co już ? Nie ważne jak się wygląda jakie ma się poglądy? Ludzie puknijcie się w głowę
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

panie przyciaga portwel i auto . a panow biust , tylek i ladna buzia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hahaha, piękne podsumowanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To mnie już bliżej do Romana ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

O tym, że my się zauroczyliśmy, czy ktoś nami? To widać po zachowaniu przy drugiej osobie (dziewczyny się często peszą, a mężczyźni próbują brylować, żeby się popisać), poczuciu podekscytowania, chęci wspólnego spędzania czasu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to się po prostu czuje ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

po motylkach w brzuchu i że się uśmiechasz na widok tej osoby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Czy tabletki na podniesienie libido działają? (12 odpowiedzi)

Dziewczyny czy testowałyście jakieś tabletki na podwyższenie libido? Czy coś takiego działa?

Sąsiad z góry immisja (6 odpowiedzi)

Witam Mam pytanie co zrobić z hałasującym sąsiadem z góry? Niejednokrotnie wzywana policja jednak...

Zmarszczki na czole (116 odpowiedzi)

Mam okropne zmarszczki na czole. Doradzicie jak się ich pozbyć?

do góry