Widok

Hiszpańska mucha

Hej dziewczyny. Czy któraś z Was próbowała możę hiszpańskiej muchy? Mianowicie zastanawiam sie nad sprobowaniem tego suplementu. W ostatnim czasie wieje nudą w naszym małzeństwie. Uprawiamy seks ale nie jest to już to co było na poczatku naszego związkku . Nie ma tej pasji. Zwykle po prostu kładziemy się do lózka i zasypiamy a seks uprawiamy na weekendy.Chciałabym to zmienić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ostatnio postanowiłam wypróbować bo widziałam,ze wiele dziewczyn na forum pisze o tych właśnie kropelkach. Kupiłam na rocznice i było super ! Mąz wkroplil mi je do napoju. Na poczatku nie czuła efektu ale narastał powoli. Tego dnia dawno juz nie miałam takiego odlotu :) Od tamtego czasu próbowaliśmy i testowaliśmy kropelki już kilka razy i za każdym razem działały.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Też się nad czymś takim zastanawiałam ostatnio :) Możecie dziewczyny napisać jeszcze gdzie to kupowałyście? I jaka była może cena tego środka?

Niby seks jest fajny ale jednak zauwazyłam, że nas również dopadła rutyna. Czego się nie spodziewałam trochę bo zarówno ja jak i mąż mamy bardzo duże potrzeby seksualne i lubimy seks.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja próbowałam taki sobie efekt. Dla mnie lepsze wydaja się być takie egzotyczne zioła z Brazylii - Feminam Libido to jest w tabletkach ale można je tez rozpuszczać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bez muchy pomogę..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

slyszalam o tym ale nie wydaje mi sie zeby to dzialalo.. u nas jak byly chwile nudy i zwatpienia monotonii weszly poprostu erotyczne zabawki do sypialni i to nas ruszylo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ty chociaz slyszalas ja to nie mam pojecia co to jest :P a zabawki... swietna sprawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hahaha no kiedys sie interesowalam dlatego temat kojarze :D niemniej jednak to nie dla mnie, wole na superlove zamowic sobie kolejne gadzety :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to nie jest placebo ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem działa :) .Chociaż pewnie to zależy od danej osoby no i od tego jaką się hiszpańską muchę kupi. Bo są różne rodzaje. My też aktualnie mamy sex elixir i jest fajna i działa. Nie tylko na mnie ale co ciekawe również na mojego faceta. Nie polecam tych tanich za 15 zł na allegro. Budżetowe - to jednak pic na wodę - dosłownie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A w jakis posób pijesz? Mieszasz z czymś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie, z wodą, czasami do herbaty. Nie polecam jednak mieszania z alkoholem. Na sex elixir jest zresztą napisane aby tak nie robić. Alkohol znacznie zmniejsza jej działanie ( po alkoholu zresztą mi się wcale nie chce....)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja biorę feminam libido w takiej fioletowej butelce. Rozgniatam i rozpuszczam 2 -3 tableteczki tego najlepiej w jakimś słabym alkoholu żeby się lepiej wchłaniały. Po tym dopiero jest ochota no i sam seks rewelacja. To są jakieś Indiańskie zioła z Ameryki nie maja żadnych przeciw wskazań ale za to moc ..... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My zamówiliśmy sobie niedawno właśnie ten środek o którym tutaj pisze rozzz, nawet nie sądziłem, że takie byle kropeleczki mogą tak działać. Moja żona nabrała ochoty na seks jak nie miała nigdy. Sama buteleczka nie jest duża ale nie trzeba tego duzo bo do napoju daje się kilka kropel. Jak się skończy to pewnie zamówię kolejne ( o ile oczywiśćie działanie będzie takie samo jak podczas tych pierwszych użyć).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie to zamawiacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak sobie wpiszesz w google sex elixir to Ci wyskoczy masa sklepów, w tym równiez allegro, aczkolwiek ja zamawiałem na stronie firmowej bo chciałem mieć pewność, ze zamawiam oryginał a nie podróbkę, a zapłaciłem może z 10 zł więcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My zdecydowaliśmy się zamówić po przeczytaniu opinii na temat tego środka bo dość ostroznie podchodzimy do róznych tego typu wynalazków ( w przeciwieństwie do innych gadżetów, które testujemy bardzo często - może dlatego po 15 latach małzeństwa nasz seks nadal jest podniecający).No ale środek mial tyle dobrych opinii że w koncu postanowiliśmy go wypróbowac. NO i jest dopuszczony przez polski rejstr farmaceutyczny. No i jestesmy zadowoleni, ze wypróbowaliśmy. Faktycznie jak Ci się zupełnie nie chce seksu to nie zadziała ale jak jest atmosfera to potrafi podnieśc seks na zupełnie inny poziom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Wielkosć członka (21 odpowiedzi)

Czy jakaś kobieta wysmiała kiedyś jakiegoś faceta z powodu jego małego knuta ? :D

nnt. Gdzie kupię fajny męski skórzany portfel? (23 odpowiedzi)

Dziewczyny pomocy. Potrzebuję na prezent i nie wiem gdzie mają duży wybór.

Prezent na dzień kobiet (22 odpowiedzi)

Kochani, potrzebuje podpowiedzi i inspiracji co mogę kupić mojej lubej na dzień kobiet, żeby było...

do góry