Widok

Co robić w Koleczkowie?

Proponuję wpisywać pomysły na rozwój naszej wsi. Co warto tutaj otworzyć, jakies pomysły na spędzanie wolnego czasu. Powiedzmy sobie szczerze: w naszej wsi NIC nie ma.
Nadeszła pora by to zmienić.
Koleczkowo powinno się ROZWIJAĆ!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja właśnie zastanawiam się nad otwarciem szkółki jęz. angielskiego dla dzieci i młodzieży w Koleczkowie. Czy byliby chętni ?

Mam pełne kwalifikacje oraz doświadczenie w nauczaniu na różnych poziomach.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
plac zabaw dla naszych pociech byłby świetnym miejscem integracyjnym dla dzieci i rodziców:) Co do angielskiego to także dobry pomysł im wcześniej rozpoczęta nauka u dziecka tym większe efekty.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że znaleźliby się chętni - może podasz adres e-mail. Znam osobę (dorosłą), która byłaby zainteresowana powrotem do nauki języka (poziom średnio zaawansowany)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Angielski dla zainteresowanych - asielska@wp.pl; Zajęcia dla dzieci i dorosłych. ZAPRASZAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobry pomysl. 2 razy po 60 min w tyg. Dla dzieci w wieku szkolnym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chciałem zwrócić uwagę - że od wpisu o angielskim minęło 6 lat. Może ktoś jeszcze siedzi i czeka... ale wątpliwe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakiś pub z telewizorem, może bilardem, bo na stanie pod sklepem lub na przystanku jestem juz za stary ;).
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobre, dobre-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Droga "Doroto" ;] , otworz burdel ;]
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Oj jest dużo do zrobienia. Porządny plac zabaw dla dzieci. Ścieżki rowerowe, chodniki , wykoszone chwasty na około, zasadzone krzewy , kwiaty - mam marzyć dalej??:) Ogólny porządek i administracja wsią. Koleczkowo jest ładne ale brakuje tu estetyki i porządku.
Racja nic się tu nie dzieje.
Podobno podatki płacą Koleczkowianie a reszta wsi w gminie z tego korzysta i buduje sobie hale sportowe , place zabaw a tu nic.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram pomysł z placem zabaw - małych Koleczowiaków i Koleczkowianek widzę sporo, a warto, żeby miały się z kim bawić (taki plac zabaw jest świetnym "pretekstem" do nawiązywania znajomości miedzy mamami oraz między maluchami).
Mnie najbardziej (poza wspomnianymi chodnikami) brakuje w Kolezkowie zajęć sportowych. Fajnie byłoby móc wynając salę lub pójść na zajęcia (fitnes, pilates, joga) lub po prostu porzucać sobie do kosza w miłym towarzystwie. Ech, o "prwdziwym" basenie nie wspomnę (popuściłam zbytnio wodze fantazji)

PS. Brakuje mi tez miejsca do wymiany informacji w Koleczkowie (co i gdzie się dzieje, jakie firmy i usługi są na miejscu lub w okolicy). Jestem nową mieszkanką i gdyby nie to forum, to o wielu sprawach nie miałabym pojęcia...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przydała by się stronka poświęcona naszej miejscowości i promując ją.
Na której były by aktualne informacje.
Obecnie takich rzeczy można się dowiedzieć z ambony lub z gminnego miesięcznika "Lesok" który jest mocno cenzurowany przez naszego wspaniałego wójta.
Może warto by wspomnieć o takim pomyśle naszemu nowemu sołtysowi który mógłby to finansować ze środków sołeckich.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Promocję wiochy proponuję zrobić od zdjęć posesji przy oczku wodnym po lewej stronie piekarni jak się idzie na piechotę od lasu do AZ tam gdzie na słupie jest bocianie gniazdo. A jako atrakcję dla wszystkich zaineresowanych podniesiem adrenaliny proponuję ścieżke od znaku drogowego przy wulkanizacji do skrzyżowania na Bojano najlepiej zimą - to lepsze jak skok na banji czy jak się to tam pisze. I to promować w Trójmieście jako sporty extremalne a za zarobioną kasę kupić piłe spalinową i wyciąć te drzewka w skrajni jezdni żeby uczestnikom jakieś szanse na przeżycie dać bo to exstrema extremą ale jutro też jest dzień.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponuję tor do jazdy na rolkach i wrotkach. Nie musi to być od razu skate park.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuję wejść na początek na stronę Barka a potem refleksja co to można zrobić, jak obsadzić morwą na przykład nieczynne od dawna rowy melioracyjne. A potem na zasadzie nowy dom nowe hobby coś dalej np jedwab.
Do czasu nieformalnego zebrania Nowych, dzisiaj szczsęśliwych mieszkańców bo to przecież od niedawna na swoim ale niebawem zagra coś tu nie tak coś tu nie gra patrz komunikacja i inne takie jak ośrodek zdrowia to się pokaże że samorząd wioskowy jako taki nie istnieje od dawna i jak dotąd nie ma pomysłu jak wiochę ruszyć a czas najwyższy bo inaczej każdy sobie rzepkę skrobie ale tak się dłużej nie da, nie te czasy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam
żeby coś się działo w naszej wsi trzeba się zorganizować ale nikt nie ma czasu .Sołtys przy kosćiele próbuje otworzyć salkę dla mieszkańców wsi i co chętnych do pomocy nie ma i nie ma wystarczjących środków na wykończenie salki . W salce tej można by zorganizować fitness i miejsce na bilardy tylko trzeba zaangażowania naszego . Mieszkam tutaj od 15 lat i nowy sołtys wydaję się wporządku chce coś zrobić ale sam nie da rady ,podjął inicjatywę zbierania makulatury i plastików u siebie na posesji w każdą sobotę do 12 aby zebrać pieniążki w ten sposób na rzecz wsi .
Pozatym zamiast wpłacać na konto bankowe podatek można wpłacać u sołtysa a wtedy to są nasze sołeckie pieniądze do dyspozycji wsi a nie dzielone na inne wsie gdzie ludzie są bardziej zorganizowani.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
A z tym podatkiem to prawda???
Zapłacony u sołtysa nie jest przekazywany na gminę??
Od kiedy taka sytuacja ma miejsce?
I dla czego nikt o tym nie informuje???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cieszę się, że dzieki temu forum jest jakikolwiek przepływ informacji. Niestety o większości inicjatyw w Koleczkowie nic nie wiem. Jestem nową mieszkanką, ale brakuje mi miejsca do wymiany informacji - może macie pomysły, jak usprawnić przepływ informacji w Koleczkowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moim zdaniem najlepsza była by strona internetowa sołectwa Koleczkowo.
Nowy sołtys jest bardo konkretny i nowoczesny może uda mu się coś zrobić w tym kierunku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Koleczkowo

Elewacja - może mi ktoś kogoś polecić? (6 odpowiedzi)

widzę na domach często elewacja (biała) robi się szybko żółta natomiast na paru domach widzę że...

Pytanie - dotacja do pompy ciepła (35 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje czy na montaż pompy ciepła jest w naszej kochanej gminie lub szerzej -...

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

do góry