Widok

Co sądzicie o Mediss w Gdańsku?

Co sądzicie o Mediss w Gdańsku? Ktoś leczyl się ortodontycznie u dr Katarzyny Rozmus? Jakie macie o niej opinie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbijam. Również jestem zainteresowana założeniem aparatu w tej klinice. Jestem ciekawa opini!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo polecam!! Nosze aparat u dr Rozmus, bardzo kompetentna, miła i profesjonalna doktor :) jestem zadowolona!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co czytam skończyła studia w 2014. Rok stazu...okazuje się więc ze pracuje raptem 2 lata i kilka miesięcy w zawodzie a do tego nie jest ortodonta specjalista. Sama się więc zastanów....to jakby zwykły lekarz miał operować serce czy mózg. Chciałbyś?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zgodzę się z tym. Osobiście mam założony aparat ortodontyczny u dr Rozmus. Pierwsza wizyta bardzo mnie pozytywnie zaskoczyła, doktor była bardzo miła, po obejrzeniu zdjęć i zgryzu przedstawiła plan leczenia, określiła ile mniej więcej będę go nosić, mówiła szczegolowo o wszystkim, co związane z aparatem i kolejnymi 2 latami przede mną. Zanim poszalm do dr Rozmus, byłam u dwóch innych ortodontow, którzy mieli specjalizację i doświadczenie. Niestety okazali się świetnymi lekarzami do nabijania im kasy. 1 wizyta trwała 10 minut???? Doktor tak szybko mówiła, że nie byłam w stanie jej zrozumieć jak będzie wyglądał mój plan leczenia, ale tylko to, że chce mi wcisnąć ekspander. Moja wada zgryzu nie jest na tyle poważna, aby go zakladac. Warto sobie o tym poczytac. Niestety byłam po godzinie 18, więc chyba za późno jak dla pani doktor. Nie polecam. Trzeba sie dobrze zastanowić nad wyborem lekarza ortodonty. Dr Rozmus ma bardzo dobre opinie i ja jestem kolejną osobą, która je podziela.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie zgadasz sie z czym??? z tym co napisane na stronie izby lekarskiej????????:D hahah
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czytaj je zrozumieniem, podzieliłam się swoją prawdziwa opinią, bo jestem pacjentką, a Ty drogi 'nilu' nie wiadomo kim jesteś :)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Ceragem - wasze opinie, rady i spostrzeżenia (130 odpowiedzi)

będąc nba konferencji we Wrocławiu postanowiłam poświęcić chwilkę i spróbować masażu leczniczego...

Który internista chorób wew.? - Przychodnia świętokrzyska. (55 odpowiedzi)

witam kto z was chodzi tam do przychodni ? kiedys bylam u miskiewicz z 10 lat temu,,, teraz u...

Dobry ginekolog! (172 odpowiedzi)

Zna ktoś jakiegoś dobrego ginekologa-położnika w Gdańsku?Może być gabinet prywatny. ;)

do góry