Widok

Co sądzicie o paskach wybielających?

Potrzebuje pomocy, bo sama już nie wiem, co sądzić... Od jakiegoś czasu używam pasków do wybielania i jak najbardziej jestem zadowolona. Przebarwienia znikają, ząbki faktycznie są jaśniejsze. Oczywiście bez szału, śnieżnej bieli jeszcze się nie doczekałam :D. W czym problem? Cały czas napotykam się w internecie na artykuły jakie to paski nie są niebezpieczne, że zniszczą zęby, że zedrą szkliwo... Co o tym myśleć? Sama od 2 miesięcy już korzystam z pasków i nie mam żadnych efektów ubocznych. Wiem, że najlepszy sposób na wybielanie to dentysta, ale nie ukrywam, to trochę drogi zabieg ;(. Korzystam z tych pasków paski-wybielajace.com/produkt/paski-crest-supreme-flexfit-42-szt-21-sasz. Wygląda na to, że są to spoko paski od sprawdzonego producenta.

Co sądzicie o wybielaniu paskami? Kontynuować? Przestać? Robić przerwy? Już sama nie wiem, trochę boję się o zęby.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz, podczas rutynowej wizyty u dentysty możesz się zapytać czy to jest szkodliwe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć, od dłuższego czasu zastanawiam się nad wypróbowaniem pasków wybielających, ale nie mogę się zdecydować na firmę. Myślę, że zapytam o to mojego dentystę, może mi doradzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pasków nie uzywalam ale jak dla mnie, super sprawdzaja sie pasty wybielające. Sama stosowałam i widze duzą roznice
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie kupić jakąs taką naprawde dobrej jakości? Zeby było widac efekty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na notino mozesz, ja kupuje te mediblanc, sa rozne rodzaje :) no i dzialają naprawde
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mialam kiedys taką czarną, ale to daaaaawno temu. teraz nie jestem na biezaco co tam jest skuteczne, dzieki, na pewno wypróbuje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam wpisać w Google "Paski wybielające Crest 3D Classic Vivid"
Można w ten sposób znaleźć opinie na ten temat, jak i oferty zakupu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z doświadczenie (jednorazowego) u mnie się średnio sprawdziły. To jest efekt bez szału, a mimo równego nałożenia pewne nierówności koloryty na koniec wybielania. Może brakowało praktyki, może produkt słaby, ciężko stwierdzić.
Po forum znajdziesz mnie również na diigo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ta strona którą podałaś to albo jesteś właścicielką tej witryny albo ci płacą za jej reklamę. Sama kiedyś u nich kupiłam i nie otrzymałam produktu. Zero kontaktu ze sprzedającym, sprawę zgłosiłam na policje ... ale przez to ze wartość zamówienia była poniżej 200zl to zgłoszenie nie zostało przyjęte. Odradzam zakupu ... lepiej w Rossmanie kupić białą perle lub poszukać bardziej wiarygodny sklep.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz na myśli ten sklep https://paski-wybielajace.pl/
Bo trochę to dla mnie zaskoczenie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie chodziło mi o stronę którą podałeś ale o tą która jest głównym poście czyli http://www..paski-wybielajace.com to są oszuści a nie sklep.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

już lepiej pójść na wybielanie do gabinetu stomatologicznego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Kobieta

Nerwica i depresja - jak wyjść z tego stanu ??? (401 odpowiedzi)

Witam, Czy są osoby na forum,które zmagają lub zmagały się z nerwicą i depresją ???? Jak...

Kto ma problem z sasiadami??? (293 odpowiedzi)

Dzień Dobry :) Zacznę od tego, że mieszkam w bloku 4 piętrowym i obok mnie mieszka stary dziad z...

Zmarszczki na czole (116 odpowiedzi)

Mam okropne zmarszczki na czole. Doradzicie jak się ich pozbyć?

do góry