Widok

Co to jest opalanie natryskowe?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny przejeżdzałam dzisiaj koło salonu i zauważyłam duzy napis:
Nowość, opalanie natryskowe...Kto mi podpowie co to jest takiego, bho mi cały czas "chodzi po głowie" czy to coś lepszego niz solarium, nada się jako zabieg upiększajacy przed Ślubem???

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kilka informacji:)
Airbrush, czyli opalający prysznic, to najnowsza propozycja dla osób, które chcą być pięknie opalone bez prażenia się na plaży czy wylegiwania w solarium.

To najnowocześniejszy i najbezpieczniejszy dla skóry zabieg opalająco-pielęgnujący, dający efekt natychmiastowej, naturalnej, pięknej opalenizny bez szkodliwych promieni UV i wysuszania skóry.

Preparat nanosi się przy pomocy specjalnego urządzenia natryskowego "AIRBRUSH". Dzięki natychmiastowemu efektowi brązowienia skóry proces ten jest bardzo łatwy a efekt jednolity i naturalny. Zabarwienie skóry jest wynikiem reakcji pomiędzy aminokwasami występującym w warstwie rogowej naskórka a składnikiem substancji opalanącej - DHA, który stosowany jest w dermatologii i kosmetyce od 40 lat i dopuszczony przez FDA w związku z czym jest środkiem bardzo bezpiecznym i dobrze sprawdzonym w praktyce kosmetyczno - dermatologicznej.

Preparat nie posiada żadnych skutków ubocznych jest całkowicie bezpieczny.
Dodatkowo w skład preparatu opalającego wchodzą: antyutleniacze, witaminy E, C, beta-karoten, Cocoa Butter, Aloe Vera, olej jojoba, lanolina, ryboflawina, olej konopny, olej z nasion winogron. Składniki te powodują głębokie nawilżanie i odżywianie naskórka, zapobiegają zwiotczeniu i zmarszczkom oraz przyspieszają gojenie się drobnych ran na skórze. Preparat jest całkowicie bezpieczny, nawet dla kobiet w ciąży i matek karmiących, nie powoduje podrażnień skóry, a jego skład spełnia wymogi nowoczesnej kosmetologii.

Zabieg polecamy także osobom, które z różnych powodów nie mogą się opalać, posiadającym bardzo jasną, nawet albinotyczną cerę, uczulonym na słońce, ze znamionami czy przebarwieniami.

Zalecenia:

- Przed aplikacją (najpóźniej na dwa dni przed) zalecamy depilację ciała.
- Na kilka godzin przed sesją opalająca nie należy używać kremów nawilżających i oliwek.
- Zalecamy przyjście na zabieg w ciemnej bieliźnie i luźnym ubraniu (w miarę możliwości bez skarpetek).
- Przez 6-8 godzin po zabiegu nie należy brać prysznica, korzystać z sauny, ćwiczyć, aby nie pocić się nadmiernie, nie należy również wycierać się zbyt energicznie i używać dezodorantu.
- Zalecamy intensywną domową pielęgnację skóry (nawilżanie, natłuszczanie) przynajmniej raz dziennie,
- Stosowanie lekko brązujących balsamów pielęgnacyjnych,
- Nie używanie szorstkich gąbek i myjek.

Zabieg trwa około 15-20 min. Całkowity czas reakcji barwienia skóry waha się od 6-8 godzin. W czasie, w którym zachodzi proces koloryzacji nie należy dopuszczać do zamoczenia skóry. Jeżeli jednak do tego dojdzie, należy ją osuszyć i wcierać środek nawilżający aż do ujednolicenia koloru.
Nie wpadaj w panikę jeżeli podczas barwienia skóry zauważysz na niej plamy, nierówności, odcienie, krople preparatu. Nie ma to najmniejszego wpływu na efekt końcowy.
Po 6-8 godzinach można się wykąpać. Należy zmyć całe ciało usuwając resztki preparatu koloryzującego. Chociaż może się wydawać, że duża jego część została usunięta, _nie martw się, _będziesz mieć piękną opaleniznę trwającą 7-12 dni, w zależności od typu karnacji, stopnia przygotowania oraz pielęgnacji skóry po zabiegu. Stosowanie gorących kąpieli i pływanie w basenie z chlorowaną wodą może skrócić okres trwania opalenizny.

Najczęściej zadawane pytania:

- Mam bardzo jasną karnację. Czy ta metoda opalania może mi pomóc?

Oczywiście, że tak. Zabieg jest dobry dla każdego rodzaju skóry.



- Jak mogę być ubrana podczas zabiegu Air Brush?

Można być ubranym według własnego uznania. Można być w bikini, w stringach, kostiumie kąpielowym lub być nago.



- Czy preparat może być aplikowany na twarz?

Tak, jest bezpieczny na całe ciało.



- Jak długo będzie trwała opalenizna?

W zależności od typu skóry, przygotowania skóry do zastosowania środka opalającego oraz pielęgnacji skóry po jego aplikacji okres ten wynosi od 7-12 dni.



- Czy opalanie natryskowe jest kosztowne?

Nie, jest relatywnie tańsze niż opalanie w solarium i zapewnia natychmiastowy efekt. Nic nie może równać się z kosztem szkód nie do naprawienia na Twojej skórze, spowodowanych promieniowaniem UV.
pozdrawiam;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez BARDZO poprosze o info na maila :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
karolinayanez@wp.pl dojezdzam do klientek z systemem airbrush
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na trojmiescie w usługach mam zamieszczone swoję ogłoszenie dot.usługi opalania natryskowego więcej informacji udzielę rownież na maila karolinayanez@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy mogłabym prosić o namiary na solarium natryskowe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć Dziewczyny!!!


Czy mogłabym otrzymać informacje gdzie znajduja sie jakies dobre salony w trojmieście??I jak ten zabieg wygląda cenowo np razem z peelengem całego ciała?? Oto moj e-mail celina20@interia.pl

Z gory dziekuje i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w gdyni teraz na 10 lutego w pasarzu jest solarium w ktorym wykonuja ten zabieg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie się wykonuje w Trójmieście takie zabiegi:)?!
Bo widziałam z dwa salony ale kiepsko wyglądały więc bałabym sie tam pójść:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak się zalogujesz to odpowiem na meila, zeby reklamy nie było.

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no tak mój mail to ka81@tlen.pl
dziękuje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja poprosze o info na maila :) myslalam juz o tej formie opalania ,oniewaz solarium odpada (jestem uczulona ) a nie wiem czy do tego czasu naturalne slonko mnie zlapie.jesli nie bede opa;ona to sie zdecyduje na ten zabieg.jaka jest cena?

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odpowiedź poleciała do Ciebie.

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje bardzo za info ------ fajnie ze ktos porocz mnie mysli o tym sposobie opalania sie , jak mowilam jesli slonko mnie nie opali to wlasnie tam sie udam :)

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poproszę na namiary gdzie można skorzystać z opalanka???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam! Podaje mojego maila ponieważ dojezdzam do klientek z systemem airbrush więcej informacji na maila karolinayanez@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Elle, czy moglabys przeslać mi info gdzie wykonać taki zabieg?
Dziękuję:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez poprosze o namiar na to opalanie.. Pozdrawiam i dzięki z góry
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moge o info gdzie w Gańśku i jaka jest cena...
Z góry dzięki i pozdrawiam,
Iwona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Autor: elle 26-02-2005 17:29 wyślij odpowiedź

Jak się zalogujesz to odpowiem na meila, zeby reklamy nie było.
------------------------

Czy mogę więc prosić o informację, gdzie mogłabym w Trójmieście pójść na opalanie natryskowe?
Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za informację.
Halina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podaj mi adres salonu?
saru2@wp.pl
dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jezeli jest Pani zainteresowana opalaniem natryskowym to proszę o kontakt pod mailem karolinayanez@wp.pl poniewaz zajmuję się wykonywaniem tej usługi.Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez poprosze o informacje na ten tamat na maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie!!
mam ogromna prosbe czy mogła by mi Pani podac gdzie znajduja sie salony w trójmiejscie zajmujace sie opalaniem natryskowym?? i w jakiej sa cenie?? prosze o odpowiedz na mojego maila
z góry dziekuje i pozdrawiam
Kamila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy mogłabym prosić o przesłanie na maila iinformacji gdzie w Gdansku można skorzystac z takiego zabiegu i jaka jest jego cena. Moze korzystałyscie juz z takiej formy opalania.... polecacie??? czy absolutnie odradzacie? to moj mail akoldys@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Całe ciało 100 zł. Piękna opalenizna przed wakacjami. Zapraszam na opalanie natryskowe do Starogardu Gdańskiego (Gen.Hallera 21B) zapisy pod telefonem 502 425 453 albo online na https://wpadaj.pl/ Mamy też masaże, paznokcie, rzęsy i wiele innych, wszystko najwyższej jakości i w atrakcyjnych cenach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zastanawiam się jak bardzo intebsywny kolor opalenizny się uzyskuje,bo muszę przyznać, ze opalenizna bez solorium to dla mnie fajne rozwiązanie. Na dodatek nie chciałabym wyglądać nienaturalnie przy Moim Kochaniu. Ja mulatka a on bledziutki..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć dziewczyny.Ja tez poproszę na maila informacje gdzie w trójmięscie robią takie zabiegi bo własnie szukałam czegos takiego ale nic nie znalazłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bym się bała skorzystać z takiego zabiegu przed ślubem :( czy to czasem nie będzie brudzić białej sukienusi, czy nie bedzie mieć dziwnego zapaszku, czy się czasami nie zmyje np z kawałka plecków, czy też cośik innego :(
mam pytanie - co z depilacją po takim zabiegu? podejrzewam, że maszynka, pianki, wosk odpadają?

oczywiście że chciałabym wypróbować to na sobie o wiele wcześniej ;-)
ale póki co myślę bardzo mocno o kilku wizytach w solarium - takim stojącym, które nie pozostawi odcisków (odleżyn) na mojej szanownej, tudzież na łopatkach - i bardzo delikatnym opalanku twarzy, bo mocna opalenizna na zdjęciach niestety nie wychodzi zbyt dobrze. Oczywiście narzeczony też by poszedł ze mną kilka razy ,,,, no i moja świadkowa też ;)
żebyśmy mieli podobny stopień zbrązowienia ... h hihi

[img][url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
[/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...gdzie w Gdyni jest takie opalanie natryskowe??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wyślijcie mi gdzie w Gdańsku, prosze namiary na opalanie natryskowe!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hejka, gdy byłam na targach kosmetyków w Gdańsku w ubiegłym roku to promowali ten rodzaj opalania imówili, że niestety w najbliższym czasie nie pojawi się on u nas, dlatego też bardzo jestem zainteresowana, gdzi emożna skorzystać z tego cudu i ile on kosztuje??
O odpowiedź prosze na priv i z góry dzięki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny - wiza na naszym spotkaniu wspomniała nam, że opalanie natryskowe to jednak, jak nie patrzeć -samoopalacz !!! trzeba się przed tym bezwzględnie całościowo wydepilować i wypeelingować - bo będą plamy.... i wiele wiele innych .... :(

[img][url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
[/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tym opalaniem natryskowym to bardzo delikatna sprawa! Wiza wspominała wlasnie, ze jezeli bedziemy sie opalac w salonie a potem wyjdziemy na powietrze i sie lekko spocimy ( bo bedzie lato i temp. + 35 st. C ) to zrobia sie zacieki i bedzie wygladalo to koszmarnie :(

Ja proponuje klasycznie dwa razy w miesiacu zwykle solarium poprzedzona peelingiem i odpowiednimi balsamami z aloesem, albo plaze i beztroskie opalanko z lubym tuz przed slubem ( jesli oczywiscie znajdziemy na to czas ) :)

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak jak Wam mówiłam, to jest substancja samoopalająca, czyli działa tak jak samoopalacz, wieć lepiej sie zastanowic niz płakać...

meg

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jednak rady na cos sie przydadza:-) Witch dostalam zdjecia za ktore baaaaardzo dziekuje. Jest mi milo, ze o mnie pamietaliscie. Kwiatki urocze, a dziewczyny jeszcze bardziej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej dziewczyny napiszcie gdzie sa salony do opalania ntryskowego w trójmieście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam
Wygląda się sztucznie i ściera się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie, przecież samoopalacz okrutnie cuchnie.... ja czasem używam go na dekold lub dłonie i gdybym miała cała tak śmierdzieć ...to fuj.. dziękuję ;-) wolę pójść na solarium -przynajmniej poprawia nastrój dawką sztucznego słoneczka :-)
Pozdrawiam
Alice -mężatka :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie, lesze solarium, ja np wczoraj dzieki niemu wyszłam z małej depresji... :))))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podajcie jakiś adres gdzie można zobie zafundować oapalanie natryskowe-dzięki serdeczne-blada twarz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej! czy moglabys mi wyslac gdzie widzialas w trojmiescie salony ktore oferuja opalanie natryskowe?
bardzo mi na tym zalezy!
Z gory dziekuje
moj mail to : natalia03@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy moglabym rowniez prosic o adresy DOBRYCH gabinetow gdzie mozna "wykonac" tego typu opalanie. Z gory dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mialam na mysli Trojmiasto oczywiscie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JA PROSZE O NAMIAR NA TAKIE OPALNIA;)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzie sa w trójmieście takie miejsca gdzie mozna się tak opalać?mój mail to katre80@go2.pl
proszę o odpowiedż
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej,ja tez prosilabym o adresik tych salonikow gdzie mozna zrobic taki zabieg,oczywiscie chodzi mi o Gdansk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Osowej jest bardzo dobre solarium z opalaniem natryskowym. Mieści się przy głównej ulicy - Kielnieńska ;)
pozdrawiam




image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A JA BYŁAM KIEDYŚ NA OPALANIU NATRYSKOWYM I BARDZO SOBIE CHWALE....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up dla dorka27

[b]chaberek.dodatki.slubne@gmail.com[/b]
image

[b][i]SWAROVSKI BIŻUTERIA!!!!--------------- http://picasaweb.google.pl/dodatki.slubne[/b][/i]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie jeszcze w 3-mieście znajdują się solaria z opalaniem natryskowym?
I jakie są ceny takiego opalania? Np. w Osowie?

Proszę o wiadomość na maila.

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam czy moge prosić o adres gdzie w trójmieście mogę opalić sie za pomoca systemu airbrush?? Najlepiej w pobliżu Gdyni. Cena byłabym też mile widziana
Pozdrawiam
Pat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
OPALANIE NATRYSKOWE SOPOT: www.biocolon.pl
CENA PROMOCYJNA DO KONCA ROKU 60 ZL. CALE CIALO (BEZ PEELINGU)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moge prosic o info gdzie i za ile? kasiakop18@wp.pl, dzieki:)
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli musicie to spróbujcie najpóźniej 1,5 miesiąca przed ślubem!!!

Byłam na tym 2 razy, koszt jednego zabiegu z peelingiem to 190pln.
Powiem wam jedno, tragedia!
Nienaturalny, za ciemny kolor - niby można wybrać, ja próbowałam dwóch i żaden nie wyglądał dobrze, a co ważniejsze żaden nie wyszedł tak jak powinien!
To po pierwsze, po drugie, sama aplikacja jest dość męcząca, bo jakieś 25 min trzeba stać z uniesionymi rękami, a potem odczekać sporo czasu żeby móc się ubrać. Po trzecie, zapach po aplikacji jest intensywny i długo (jak dla mnie zbyt) wyczuwalny.
Po 4, najważniejsze - schodzi szybko, plamiasto. Powiem tak- zimą,w pełnym ubiorze i z upudrowaną buzią, jest znośnie, ale po 2-óch tygodniach nie pokazałabym się tak nawet w FitnessClubie, gdybym nie zastosowała solidnego peelingu całego ciała wraz z zabiegiem nawilżającym.
Dlatego,
radziłabym wam się dłuuugo zastanowić i możliwie najszybciej spróbować, abyście potem nie żałowały. Co do zachowania się tego z suknią ślubną, to nie wiem. Moich ubrań nie brudził, ale jak to wyjdzie z taftą/koronką/muślinem/jedwabiem/organzą i to w białym kolorze, podczas całonocnej zabawy... Popróbjcie, bo potem możecie żałować.

Mój sposób na naturalną, niezbyt nachalną opaleniznę - wizyta w sprawdzonym solarium, co 6 dni -10min + porządny samoopalacz na twarz (polecam Clarins Eau Lacte Auto-Bronzante) - twarzy na solarium nie opalam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepsza sztuczna opalenizna to saint tropez,nie maja tego chyba jednak w polsce.Jest rowna i schodzi rownomiernie wszedzie i ma sliczny lekko brazowy odcien bez pomaranczowej poswiaty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam bardzo dobre i PIĘKNIE PACHNĄCE samoopalacze firmy Xen-Tan same zobaczcie!!!

www.be-lux.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
robilam ten tak zwany spray-tan (produkt He-Shi Tanning).
chcialam sprawdzic przed weselem. niestety plamy na rekach, nierownomierna opalenizna. na jakas tam impreze mogloby byc, ale na wesele - gdy mamy na sobie biale, jasne suknie wszystkie niedociagniecia bardzo widac.
mam jasna skore i przy niej zostane;)

oczywiscie najlepiej sprobowac samej- czy bedziecie sie z tym dobrze czuc. ja mialam wrazenie, ze moja skora jest brudna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio w Polsce bardzo popularne jest opalanie natryskowe SunFx. Wygląda bardzo naturalnie, 3 kolory do wyboru a co najwazniejsze schodzi równomiernie i nie ma zapachu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny,ful natura najlepiej,a nie tam jakieś natryski,skóra alabastrowa w dniu ślubu wygląda jeszcze dostojniej;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,mam pytanie czy to opalanie o którym mówisz jest gdzieś dostępne w trójmieście ? Czy to,że wygląda naturalnie to wiesz z doświadczenia czy też od kogoś. dzięki z góry za odpowiedź-Mariola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,mam jasna karnacje i nie mogę opalać się na solarium.Potrzebuje mieć ładna opaleniznę na wesele.Proszę o adresy dobrych salonów w gdańsku.Z góry ślicznie dziękuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
myslę sobie czy nie sprobowac.. natryskowego.. kosztuje tutaj 90 zł z tego co widze http://www.biocolon.pl/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wprawdzie w Polsce z tego zabiegu nigdy nie kozystalam, ale goraco polecam. Wyglada super naturalnie a przy tym nie nieszczy skory. Najlepszy spray tan to St Tropez.
Tara Marta urodziła sie 06/09/2010 o godz 10:17 ważąc 3,9 kg i mierząc 53 cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jako fotograf doradzę tylko

proszę sprawdzać swoje solarium dużo wcześniej i opalać się raczej subtelnie

mocna opalenizna bardzo źle wychodzi na zdjęciach
lepiej opalić się za mało i resztę pozostawić wizażystce niż za dużo

szczególnie jeśli bierze się taniego fotografa który nie wyretuszuje potem każdego zdjęcia (twarze) bo oferuje ich 2000

pozdrawiam
życzę udanej uroczystości wszystkim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety kochane opalanie natryskowe to jakby nie było substancja barwiąca.zawarta także w bronzerach tyrozyna jest odpowiedzialna za barwienie skóry.Po 1-niestety ale po opalaniu natryskowym jasne rzeczy będą się brudzić...zawsze-bez wyjątku!Po2-taki zabieg musi byc poprzedzony peelingiem by naskórek był świeży i nie rozwarstwiał się.Po 3 z upływem dni,opalenizna staje się coraz mniej estetyczna....

chyba jednak nie warto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia, 10 Lutego 23, strona www.mystictan.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
autoreklama?czyżby?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
? i jeszcze jakiś pomysł - pytasz odpowiadam jak mogę, a może to ty z tej branży ??????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie widzę nic złego w autoreklamie:)Nie atakuj!!!
Jeśli dasz mi gwarancję że kolor będzie równy i nie będzie barwił odzieży przyjdę z chęcią.chcę tylko gwarancji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wam powiem że tu w Irlandi jest to bardzo popularne bardziej niż solarium na które możesz wchodzić maksymalnie na 9min hahaha
no ale do żeczy często przychodzą do mnie panie na paznokcie czy pedicure i obrzydliwie to wygląda bo przecież tak jak karzdy samoopalacz trzeba czasu aby on się dobrzxe wchłoniłi napewno nikt nie stoi w bezruchu aby wszystko się zabrązowiło więc np.palce nie za ładnie wyglądają wręcz jak brudne a jak zaczyna schodzić to wiadomo nierównomiernie bo przeciesz nie szorujemy się z równą siłą w każdym miejscu]
dobre z jednego powodu! np.jest sytuacja podbramkowa masz iść jutro na impreze jesteś blada jak ściana nie zdążysz się opalić na solarim więc idziesz na natrysk i po zabiegu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak wygląda??? piosenkarka Pink ma w jednym teledysku świetne ujęcie jak stoi pod takim natryskiem :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Panie dojezdzam do klientek z systemem opalania natryskowego zainteresowane Panie proszę o meila na karolinayanez@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poprosze o oferte nancy69@wp.pl
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam produkty firmy be-lux polska XEN-TAN pieknie pachna sa suuuuuuuuuuuuuuuuuuper !!!! dla wszystkich dbajacych o siebie.Wspaniala opalenizna POLECAM wszystkim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do zalozycielki postu! To opalenie nie zabrudzi bialej sukienki jesli wczesniej nim ja zalozysz porzadnie sie umyjesz. 8 godzin po zabiegu oplania natryskowego nalezy sie umyc wtedy nie ma szans na to bys ubrudzila biala sukienke najlepiej idz na to oplanie 2-3 dni przed uroczystoscia. Ja ostatniego sylwestra mialam BIALA SUKIENKE z FUTERKIEM BIALYM i nic mi sie nie ubrodzilo a robila mi to opalanie natryskowe kolezanka kosmetyczka za 60 zl bo nie stac mnie bylo wydatek 110 zl tym bardziej ze sukienka sylwestrowa i futerko biale kosztowalo majatek ale efekt był super tak jakby 15 zabiegow w solarium a tu 5 min oplania bylo:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A można jakies namiary na kolezankę? W jakim salonie można ją znalezc?
jassiama@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podam numer gg 43144816
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opalanie natryskowe teraz tylko 50 zl cale ciało!!! Gdynia 505 344 018
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w trójmieście polecam solarium Hawana - mają tam najnowocześniejszy sprzęt a opalenizna wygląda bardzo naturalnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajna sprawa, mnie efekt takiego opalania zawsze zadowala. Najlepsze są produkty od https://tanexpert.pl/ zastanawiam się czy sama nie otworzyć z czasem takiego studia. Na pewno na produktach MineTan bym pracowała i szkolenie też od Tan Expert to byłby dobry wybór. Teraz rezygnuje się z solarium i takie opalanie na pewno się sprawdzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam od Tanexpert sobie zamowić piankę, jak się skorzysta raz to jakość tak człowieka przekonuje że już nie wraca do innych produktów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bylam raz na opalaniu natryskowym i wyszlo strasznie, mialam plamy.. teraz wole uzywac olejku busajna z pachnacej krainy dzieki niemu mam ladny zloty kolor skory
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jest niezdrowe... szybko koloruje zostawia plamy.. szkoda skory. lepiej stosowac systematycznie olejek busajna z pachnacej krainy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

do góry