Widok

Co włożyć zimą do głębokiego wózka?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
jakiś kocyk? widziałam w sklepie pościele do wózka. czy może jakiś śpiworek?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rodzę za dwa dni - mam przygotowany śpiworek taki ciepły zimowy i kombinezon. U starszaka kiedy był mniejszy właśnie to się sprawdzało - poza tym z małymi dziećmi nie wychodzi się na dwór poniżej -5 stopni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie prawda powyżej 10 stopni a nie 5 poza tym też można tylko na krócej i ostrożnie . Z trójka dzieci wychodziłam codziennie bez wzgledu na temperature . Oczywiscie ponizej 10 stopni tylko na OK 30 min do godziny . W temperaturach minusowych wyższych po ok 1 do 2 godzin , a w plusowych po 4 godziny dziennie . Nic nie było całej trójce i praktycznie w ogóle mi nie chorowali i nie chorują
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
śpiworek z owczej wełny czy sztucznego futerka + kocyk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie taki śpiworek można kupić?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na all jest tego pełno polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewa ładne mieli w akpolu. My mamy firmowy emmaljungli bowiem ma dodatkowo dopinane pasy dostosowane do wózka (wówczas idealnie leży i się nie przesuwa na spacerówce). Najlepiej wózek z wszystkimi akcesoriami kompletować :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziecko w kombinezon, kocyk i taka zasłonka od wózka-moja córka przejezdzila tak cala zime i ani razu nie zmarzła :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam 2 grube śpiworki i wczoraj zanisłam do komisu, malucha pod kocem sobie nie wyobrażam nawet teraz się zastanawiam czy nie kupic na zimę dla małej
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Przeprowadzka- jaka firma? (36 odpowiedzi)

Jak w temacie, macie sprawdzona i niezbyt droga firme do przeprowadzek?Moze jakis forumkowy maz...

Jaki wózek polecacie (26 odpowiedzi)

Cześć niebawem rodzi i jeszcze zakup wózka jest przede mną, podobają mi się maxi cosi mura4,...

Gra dla 5 latka (12 odpowiedzi)

Hej, napiszcie proszę jaka polecacie grę planszowa dla rozgarniętego 5 latka. Potrzebuje na...

do góry