Widok

Gra dla 5 latka

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej, napiszcie proszę jaka polecacie grę planszowa dla rozgarniętego 5 latka. Potrzebuje na prezent a gier jest teraz tyle ze cieżko coś wybrać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
monopol, zagadki smoka obiboka, stuku puku, piraci i rycerze, sklep, samoloty. to ma mój i lubi w to grac, jeszcze memorki, puzzle
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wielkie dzięki. A czy na monopol to nie za wcześnie jeszcze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na monopol za wcześnie. My uwielbiamy planszówki i wszelkiego rodzaju gry, hitem u mojego 5 latka są: 5 sekund junior, Dooble (rewelacja), Chińczyk, warcaby, Billy (Revensburger), Zgadnij kto to (wersja rozszerzona), Lotti-karotti, Pizza (trefl).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od Mikołaja dostał też grę "Zły pies", również ją bardzo lubi:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobble!!!!!! 😁
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam, dobble jest rewelacyjne, mój 5 latek ją uwielbia i ja z mężem również, gramy w nią razem, także z naszymi znajomymi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki :) propozycji podeslalyscie duzo a teraz trzeba cos wtbrac :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakie gry masz na myśli? Wcześnie zacząłem grać w gry komputerowe, więc nie wiedziałem, czy to planszówki czy gry wideo. Właściwie nadal gram w gry wideo, szczególnie lubię cs go. Dobrze, że teraz mam też możliwość kupowania skinów na stronie https://dmarket.com/pl/ingame-items/item-list/csgo-skins/sniper%20rifle/awp . Mam już kilka skinów do awp, bo często wybieram tę broń do gry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wez sobie wejdz na Pink Frog, tam znajdziesz fajne gierki. ja polecam Re re kum kum, bardzo fajna gra zrecznosciowa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Toca Life World jest opcją
https://bxhtrochoi.com/games/toca-life-world/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Pit 2023 (3 odpowiedzi)

Czy ktoś rozliczył się i już otrzymał zwrot? Interesuje mnie II US w Gdyni i Wejherowo

Jaki wózek polecacie (26 odpowiedzi)

Cześć niebawem rodzi i jeszcze zakup wózka jest przede mną, podobają mi się maxi cosi mura4,...

Nauka czytania metodą Domana- ktos stosuje? (34 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, czy znacie/ stosujecie ta metode nauki czytania u malych dzieci? jestem ciekawa...

do góry