Widok

Cocoonababy - znacie ten kokon?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
http://www.babymama.pl/Cocoonababy-Red-Castle-p719.html

Czy ktoś z Was tego używa? Jestem Ciekawa jakie są opinie. Widziałam to rok temu na targach Brzuszek i Maluszek.
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie znam, ale wygląda bardzo fajnie. Dzidzi musi być wygodnie w tym :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
słyszałam ze takie rzeczy sa niezbedne dla wczesniaków(przynajmniej w szpitalu), czy przydatne dla dorosnietego noworodka nie wiem, na pewno podtrzymuje naturalne ułożenie dziecka , jednak jest to bardzo na wymiar a dzieci szybciutko rosną , i dobrze jak sie je cwiczyc w lezeniu na brzuszku ,
i nie wydaje mis sie to alternatywą dla lezaczka czy jakiegos innego bujaczka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajna sprawa, ale mój by długo z tego nie korzystał bo urodził się duży. Chyba najlepsze dla wcześniaków. Ale wygląda super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla wczesniakow wydaje sie byc dobre. I chyba jako takie powinno sie sprawdzac.
jednak zycie weryfikuje. Jestem mama wczesniaka, i jak pewnie wikszosc znich, moj potrzebowal duzoooo, wiecej ciepła, grubo obrane, zawiniete w becik i najpiej jeszcze kocyk do tego ( wiec wsadzenie do kokona odpadalo), i tak 3-4 m-ce a i tak potrafiłabyc zmarzieta i cala energie z jedzenia przetwarzala na produkowanie ciepkla nie tycie. Wiec jak juz po tych 3 m-cach jeje ciplota sie sutabilizowala, bylaby juz za duz do tego cocona, bo byla juz ruchliwa bardziej.
Dla donoszonego dziecka o standardowych wymiarach to chyba max na 1 starczy, tak mi sie wydaje.
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
piszą że niby do 4 miesiąca życia, drogie to jednak

jak widziałam ten kokon na żywo, to wcale taki mały nie był jak się wydaje
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No tak, nie jst mały, ale nawet 2 -czne dziecko nie spi juz tak spokojnie jak je polożysz.
Ale generalnie chetnie pocztam opienie kogos kto uzywał
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wg mnie taki kokon jest zbędny, na krótko wystarczy, a noworodka mozna połozyć normalnie w łózeczku lub kołysce...
POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
zarąbista sprawa. Ja dostalam dopiero jak moje dziecko mialo 3 miesiące i zaluje ze tak poźno ale korzystalo z tego az do 7 miesiąca.
Jest to dosc drogie ale naprawde warto. Dziecko wszystko widzi, wygodnie lezy a jak zanioslam to do szpitala jak moje dziecko lezalo chore to pediatrzy piali z zachwytu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Używałam dla dwójki dzieci od urodzenia do ok. 5 miesięcy (dzieci urodziły się z wagą - 4,1kg i 3,6 kg), sprawdził się doskonale i szczerze polecam. Jedyną wadą jest bardzo wysoka cena. Jednak po dwójce dzieci wcale nie widać śladów używania, więc może warto używanego poszukać?
Dziecko jest wygodnie ułożone, może swobodnie ruszać całym ciałem. Kokon można położyć w każdym miejscu w domu (w przeciwieństwie do łóżeczka czy kołyski) co bardzo mi ułatwiło codzienne funkcjonowanie. Jest w nim bardzo ciepło, otula maleństwo i pozwala na obserwację otoczenia. Główka znajduje się trochę wyżej niż w łóżeczku i fajnie sprawdzał się również przy katarku :)
Myślę że warto i naprawdę polecam, choć cena moim zdaniem z kosmosu, bo to przecież kawałek gąbki z materiałem ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, jestem posiadaczka tego kokona, mam niestety duży problem żeby odzwyczaić mała od niego. Córka ma 5,5 m i już nogami z niego wystaje a dalej chce w nim spać. Jakieś rady jak z tego wybrnąć ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

prezent na ślub - nie kasa? (112 odpowiedzi)

Witam, wiem że temat wałkowany tu i na weselniku milion razy, ale może ktoś ma jakiś super nowy...

tanie meble kuchenne?Jakie (68 odpowiedzi)

Dostaliśmy po 8 latach czekania mieszkanie z miasta 3pokoje,kuchnia. W kuchni mamy tylko...

prezent na 40-stke dla faceta?? (11 odpowiedzi)

cos eleganckiego ale do uzytku,nic z ciuchow .podpowiedzcie bo przeszukalam milion stron i malo...

do góry