Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
opinia wątek zamknięty Po udanych realizacjach kuchni i zabudów meblowych, które studio Comfoline...
~Karolina Butrymowicz ( Interior
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 października 2012

firma Comfoline - opinie wątek zamknięty zamówiłem w firmie Comfoline kuchnie oraz meble łazienkowe (szafkę pod...
~przemek żak
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 października 2012

W pełni zadowoleni. wątek zamknięty Z firmy Comfoline korzystaliśmy już po raz drugi, bo bylismy zadowoleni z...
~Wieslaw
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 grudnia 2011

RP - opinia wątek zamknięty Montaż w terminie, całość bez większych problemów. Kuchnia bardzo...
~RobertP
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 września 2011

Miało się to skończyć dokładnie miesiąc temu wątek zamknięty Zaczęło się od tego, że trafiły do nas złe blaty. Potem przez dwa tygodnie...
~tian
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 marca 2011

Wszystko tak jak być powinno. wątek zamknięty Projekt super, montaż również sprawnie - co ważne panowie posprzątali po...
~Marek M.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 października 2010

Ignorancja wątek zamknięty Pomimo podania terminu realizacji projektu, nikt się nie odezwał. Dzwoniłam 2...
~niezadowoleni
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 lipca 2010

zdecydowanie nie polecam! wątek zamknięty Co prawda mebli u nich nie zamówiłam i bardzo się z tego cieszę! Zamówiłam za...
~I.Z.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 lipca 2010

Polecam wątek zamknięty Obsługa i pomoc w wyborze materiałów i sprzętu AGD super. Jeżeli chodzi o...
~Marcin M
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 grudnia 2009

Polecam !!! wątek zamknięty Profesjonalna obsługa,zaczynając od pań obsługujących, a kończąc na...
~www.projektywnetrza.pl
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 listopada 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
12

postów

10

wątków

do góry