Widok

Comfortbe.pl łóżka i materace NIE POLECAM!!!!

Stanowczo odradzam zakupy w tym sklepie stacjonarnym lub internetowym Comfortbe.pl
Zamówienie z dniu 24.03.2018 na dwa łóżka z notą do wykonania, dostarczenia i montażu w ciągu 21 dni roboczych i….
Dostarczenie towaru nastąpiło w dniu 19.05.2018 czyli 21 dni roboczych!!!! po wielu uporczywych telefonach i zmianach terminów dostaw. W dostarczonym materacu była uszkodzona powłoka to zainteresowało aby zobaczyć co jest w środku.
Gąbka bez otuliny, mimo Ze tak jest napisane w zamówieniu, wysokość materaca 16 cm w folderze reklamowym jest napisane 18cm, materac z pianki termoelastycznej okazał się zlepkiem sztukowanym z różnych materacy. Materac miał wystawać 10cm ponad konstrukcję łóżka jest od 4cm do 5cm w umowie wyraźny zapis. Podstawa materaca była stara wypłowiałą gąbka pękającą pod dotykiem o rdzawo żółtym zabarwieniu. Grubość jak i szerokość materaca nie równomierna, element z najdroższej części materaca sztukowany co najmniej z kilku kawałków, wycinany pod różnymi kątami. W celu stworzenia dokumentacji technicznej kilka razy podniesiono stelaż materaca który po chwili oderwał się z mocowania i uszkodził spód łóżka za chwile druga część podnośnika stelaża również się zarwała. Okazało się że podnośnik stelaża jest zamocowany na malutkie wkręty do drewna o szerokości łba mniejszej od otworu w podnośniku. Na całe szczęście nikt nie zdążył się położyć bo inaczej zapad by się w tym łóżku nie wiadomo z jakimi konsekwencjami. W ciągu 2 dni zostały spisane 2 reklamacje na materac i łóżko, właściciel firmy przez telefon w obecności sprzedawcy i konsumentów obiecał usunąć usterki i wymienić materac do końca tego tygodnia. Jaki morał nikt nie przyjechał właściciel mówi ze nie oszukuje ludzi podając terminy z głowy a materaca jak i łóżka dalej nie ma.
Żeby było wesoło w tym całym zdarzeniu to 24.03.2018 zostały zamówione 2 łóżka na różne adresy i odbiorców, oczywiście żadne z tych łóżek nie dojechało do konsumenta w wyznaczonym terminie. Sklep jak i właściciel zapewniał że towar będzie już dostarczony, że w czwartek lub piątek i nic nie ma , potem kolejny termin i nic nie ma dopiero oby dwa łózka dotarły w okolicach 19.05.2018. Do tego te drugie łóżko tez nie jest bez wad, materac jest mniejszy niż wymiary zamówienia a łóżko jest za duże w stosunku do wymiarów zamówienia efekt szczeliny powyżej 5cm z każdej strony. Do tego stelaż w ogóle nie zamocowany, w trackie przesuwania materaca po chwili wpada do wnętrza łózka, ponadto łózko jest krzywe!!
Także czy Państwo chcecie dokonać zakupu w tym sklepie to bardzo mocno się zastanówcie, terminy – parodia, jak widzicie powyżej 2 miesięcy, jakość wykonania – zagrażająca życiu!!!!!!!!
Stałe wprowadzanie w błąd klienta o terminie dostawy jak i usunięciu/ wymianie materacy.
Jeżeli Państwo chcecie to proszę podać email to z wielką przyjemnością prześle zdjęcia.
Jeszcze raz się proszę mocno zastanowić rozumiem jeden element nie sprawny ale dwa niezależne zamówienia i w jednym jak i w drugim przypadku materac jak i łóżko – czyli to co ta firma wytwarza.
Informacje na ulotce się różnią w stosunku do tego co jest podane w ofercie chociaż jedna jak i druga jest informacją handlową – celowy zabieg?
Wybór oczywiście należy do Państwa ja tylko przestrzegam a po tym zdarzeniu zacząłem przeglądać fora niestety ten temat się powtarza.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
prosze o kontakt kalina.wieckowska@gmail.com dziekuje z gory
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A to dziwne. Mam w domu 3 materace Comfortbe i nie było żadnych problemów z realizacją zamówienia ani z dostawą. A jakość tych materacy jest naprawdę dobra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja właśnie polecam zwłaszcza łóżka metalowe. Ikea i tym podobne mogą się schować głęboko. Tak wytrzymałego łóżka jak z Comfortbe nigdy nie miałam. Ono jest nie do zniszczenia, a mam dwóch synów w wielu 7 i 11 lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

koszty notarialne przy zakupie mieszkania (15 odpowiedzi)

czy ktoś może mi przybliżyć wszelkie koszty związane z zakupem mieszkania- rynek wtórny, 250 tyś...

szukamy pomocy (4 odpowiedzi)

witam serdecznie drodzy Państwo szukamy pomocy gdyż wszyscy nas mają gdzieś. pisaliśmy do...

Remont łazienki oraz czarne kafelki (31 odpowiedzi)

Witam serdecznie, Potrzebuję informacji na dwa tematy. Pierwsza sprawa to pytanie o czarne...

do góry