Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Grażyna - opinia Ostrzegam, że w tym lokalu należy do toalety udać się przed wypiciem piwa. Z...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 21 lipca 2023

sorokoń - opinia wątek zamknięty słabo bez koncertów, szkoda ,że już nikt w niedzielę nie gra o 12.00 godzinie
~sorokoń
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 stycznia 2022

Ania - opinia wątek zamknięty Bezczelna , zaspana obsługa , chyba jest tu za karę bo przeciez nie pracuje !...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 czerwca 2021

ARTUR - opinia wątek zamknięty Dziś baaaardzo negatywnie muszę ocenić ten lokal. A to za sprawą płatnej dla...
~ARTUR
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 lipca 2020

Okrągła najlepszy!!! wątek zamknięty Bar na zewnątrz najlepszy, zwłaszcza kiedy zmianę ma Natalia. Jedzenie dobre,...
~Filka358
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 sierpnia 2019

... wątek zamknięty ... Obrzydliwe piwo, nadęci barmani i trzeba płacić za ubikacje niezależnie...
~Piwożłop
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 czerwca 2019

po Contraście pozostał tylko niesmak -ta knajpa to porażka !! wątek zamknięty Nie polecam, wręcz namawiam do ominięcia dużym łukiem tego miejsca. Pomysł z...
~K.B
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 czerwca 2019

Klient płaci dodatkowo za toaletę! TYlko w Gdyni wątek zamknięty Drogo. Piwo dwa razy droższe niż w Poznaniu na rynku. Obsługa jak zawsze...
~miki
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 czerwca 2019

Jak dla mnie, rewelacja! wątek zamknięty Od pewnego czasu jestem tam w miarę regularnym, weekendowym bywalcem i nie...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 stycznia 2019

słaba obsługa wątek zamknięty Nie dość, że płaci się kaucję za wypożyczenie koca, to przy zwrocie może być...
~Iwona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2018

Obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia wątek zamknięty Jestem bardzo częstym gościem w Contrast Cafe, jest to miejsce, do którego...
~Aleksandra Jasińska
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 marca 2018

Płatna toaleta!!?? wątek zamknięty Zostawiłem dziś płacąc od razu przy zamówieniach 65zł i okazało się że za...
~Adaśko
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 czerwca 2018

Żenada wątek zamknięty Naprawdę słabo...Żenada Dzisiaj będąc z moją 5 miesięczną córko na spacerze...
~Eve
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 czerwca 2018

Ocena na duże 6!! wątek zamknięty Kultowe i niepowtarzalne miejsce. Nie tylko wspaniała kawa czy doskonałe...
~Paweł
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 września 2016

za glośna muzyka wątek zamknięty wcześniej można było tutaj przyjśc ze znajomymi, wypic piwo, i spokojnie...
~kasia grzeszczak
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2017

Żensda wątek zamknięty cuba libre na kruszonym, innym razem przy zamówieniu 10 szotów typu kamikaze...
~Marzenka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 grudnia 2016

mhh pyszna kawa wątek zamknięty Najlepsza kawa w mieście Gdynia - kawa z widokiem. No i szanty dla dzieci w...
~D.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 września 2016

Rewelacyjne miejsce wątek zamknięty Klimat miejsce jedzenie drinki wszystko na wysokim poziomie. Wykwalifikowany...
~K i S
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lipca 2016

Reguły Contrastu?? wątek zamknięty Jestem wraz z moją rodziną stałym klientem od wielu lat i zawsze bardzo...
~Alex
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2015

Contrast Cafe wątek zamknięty Ceny wyższe o 40% w porównaniu z np. rynkiem w Poznaniu, piwko ( pln 9)...
~tomasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
155

postów

87

wątków

do góry