Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Oddział Gastroenterologii Dziecięcej wątek zamknięty Oddział Gastroenterologii dziecięcej. Jestem wdzięczna za wsparcie, fachową...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 grudnia 2017

Przychodnia przeniesiona do kolejowego wątek zamknięty najbardziej chciała bym podziękować panią z rehabilitacji z sali ćwiczeń,...
~Basia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2008

usuwanie znamienia wątek zamknięty Zarejestrowałem się na zabieg usunięcia znamienia do chirurga ogólnego (mając...
~żenada
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 stycznia 2017

Ogromna Pomoc Pań z recepcji - złamany nos wątek zamknięty Dostałam skier. rtg-w opisie złamanie bez przemieszcz. Otrzymałam skier.na...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2016

Rehabilitacja wątek zamknięty Samo oczekiwanie nie zdziwiło mnie, tak juz po prostu jest, że się dużo na...
~Maria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 grudnia 2015

Rejestracja wątek zamknięty Masakra! Kolejki straszne! Telefonicznie -wielkie oszustwo. Byłam ósma w...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 października 2015

Poród w Wojewódzkim szpitalu wątek zamknięty Polecam wszystkim Paniom poród w SZPITALU WOJEWÓDZKIM:) Miałam okazje...
~sanita
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2013

oddział polożniczy!!! UWAGA!! wątek zamknięty bylam tam nie jestem zadowolona ponieważ nie miły personel i jest nastawiony...
~ewelina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 stycznia 2012

anna - opinia wątek zamknięty umówienie na wizytę to prosta sprawa , niestety terminy-jak wszędzie-...
~anna
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 2 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
11

postów

9

wątków

do góry