Widok

Coś się zmieniło...

Mimo TROSKI ;) "anonima", zaglądam na Forum regularnie.
Kiedy od paru dni zawiera głównie analizę ratlerków, to pisać czegokolwiek się nie chce.
Ale zauważyłem dwie rzeczy:
- skonsolidowany atak "na ratlerka", co pewnie zauważyli wszyscy, a co zohydza Forum do bólu
- nagłą ciszę atakujących (szczególnie dwóch zer) po ewidentnej wtopie wizerunkowej ich mocodawców.

Na szkolenie z pijaru wyjechali ? ;>
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

oho ho...
szubienic nie ma---
bo prawo trzyma karby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz racje. Choć dla mnie jest to niepojęte.
Jak można wierzyć w Boga i nienawidzić ludzi.'
Zakłamanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bzdura....
kochac ludzi..naprawde kochac jest nizmeirnie trudno
przejsc obojetnie obok oszczerstw w swoja strone
od tych ,ktorych sie kocha
dostac kopniak i nie miec zalu po tym ,jak tej sobie pomozesz ,zufasz

sa ludzie opanowani..mniej lub bardziej
na ogół jestesmy skupieni na sobie
mnie sie kiedys wydawało z,e doszłam do momentu kochania ludzi
ale sie myliłma
ja moze i chciałabym
ale lekcje zyciowe pokazały---jak niezmiernie to trudne

sama akceptacja innosci jest trudna
a co dopiero --pokochac wroga
wrog tez miesci sie w "kochac ludzi"

przyznac sie przed samym soba --ze TEZ jest sie niedoskonałym,błądzacym
tacy jestesmy--wszyscy bez wyjatku

kocha cludzi jak ciebie kochaj..nie masz znimi zadnego problemu,zatagu--jest łatwo----ten poziom nie osiaga nawet pasa na katanie:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zapomniałam sie podpisac

sprobuj pokochac wroga--
oddaj wszystko,poswiec swoje zycie jakiejs sprawie dla ludzi
wtedy mozna mowic o
"kochaniu ludzi"
a tak to sa puste frazesy

tego ani zen nie nauczy...tu trzeba pochylic czoło nad własna ułomnoscia
to jest praktyka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie mówię o kochaniu ludzi. Ja mówię o nie nienawidzeniu ludzi.
Spora różnica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

~ M

"Przemoc słowna" ???
A co to za zwierzę ? Opisz jak to działa, to przekonamy się ile to coś jest warte. To jest byt fikcyjny.
Można uznać, wyłącznie, że tzw. przmoc slowna jest wstępem, zapowiedzią uzycia przemocy realnej czyli fizycznej.
Nic się w twoim komunikacie o przemocy kupy nie trzyma. umieszczenie plakatu na murze, wypowiedzenie słów w mediach nie jest ządną foprmą przemocy, chyba że jest to poparte ograniczeniem wolności wypowiedzi.

Głupstwa wyplatasz a co najbardziej zabawne i groźne zarazem, to fakt, że nawołujesz do użycia przemocy i ograniczenia wolności wypowiedzi. "Łapaj złodzieja" i "to nie moja ręka" to jest twoja taktyka, lewacka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

No wredni złodzieje, nie krytykujcie mędrca bo was każe powiesić na Długiej.
Jest tylko jedna słuszna prawda. Jak w PRL-u, którego tak nienawidzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

@ ratlerek
SPAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łowca jest ateistą i komunistą. Tego się wstydzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dokąłdnie--
NA TO CZEKA..
TYM ZYJE
to jest jego spelnianie sie!

w sumie---niech ma
i to nei z litosci
kazdy z nas ma prawo do spełniania ..nieprawdaz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

sa wagi jednostronne
ale jak masz zwazyc dwie rzeczy naraz to potrzbujesz dwuszlakowej..
ech ludzie
sił mi brak

antagonizm
wiesz co to miłosc nie znajc cienia nienawisci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W ludziach normalnych są różne uczucia.
Natomiast to, że ktoś nienawidzi połowy rodaków to jest choroba.
To, ze ktoś nazywa wszystkich złodziejami i komunistami, a sam jest komunistą i ateistą to jeszcze bardziej chore.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

bozesz
wybacz ale nie rozumiesz
własciwie to jest trudne..moze dlatego ze miałam do czynienia z takimi

fanatyzm
zafiksowanie na pewnym punkcie ,punktach

jest grupa postbolszwicka,resortowych dzieci,komuszych klanow,ktore siedza w koryctach z pokolenia na pokolenie itd
ale to jakas czesc..k..a
jestesmy podzielnei..podzielilismy sie na rózne ,przerózne opcje i z róznych powodów
nawet organizacji politycznych jest od groma

a kazdy z nas cos widzi
czegos nie dostrzega
ona ma czasami racje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

Grajdołki (243 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

do góry