Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Klient - ocena Jedna gwiazdka to za dużo! Pizza z najgorszymi składnikami: sos o smaku...
~Klient
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 17 września 2023

Marcin - ocena Nie ma lepszej w Gdyni, ciasto świetnie wypieczone, świerze dodatki,szybka i...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 15 września 2023

kasia - opinia Wybraliśmy to miejsce na romantyczny wieczór, chciałam bardzo wrócić, bo...
~kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 kwietnia 2023

Dotka - opinia wątek zamknięty Nie polecam O ile często bywaliśmy, jak restauracja działała normalnie, to...
~Dotka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 lutego 2021

AMW - opinia wątek zamknięty Desery pyszne, ale makaron carbonara nie do zjedzenia. Przesolony,...
~AMW
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 lipca 2020

Świetna restauracja, pyszne jedzenie wątek zamknięty Jadłem 2 sałatki - jedną z krewetkami a drugą z kalmarami. Obie świetnie...
~Jacek z Krakowa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 lipca 2019

Ostatni raz wątek zamknięty Jedzenie dobre- normalne jak w kazdej wloskiej restauracji, ceny ok- ale...
~Zet
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 marca 2019

Kolejna wizyta tylko potwierdza ten wybór - przesmacznie i przemiło! wątek zamknięty Kolejny raz wybraliśmy się z przyjaciółmi, aby spędzić miło czas, podjadając...
~BogusławB
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 listopada 2018

Bogate menu, świetna jakość produktów, miła obsługa wątek zamknięty Wystrój restauracji jest bardzo przyjemny. Nieprzeszkadzająca muzyka, ładna...
~cukrowa
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 marca 2017

Skandal wątek zamknięty Po mimo wcześniejszych pozytywnych ocen byą to moja ostatnia wizyta w Państwa...
~Dotąd stały klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 marca 2017

Bez szalu wątek zamknięty Wybralam sie w weekend z 4 znajomych. Kazdy z nas zamowil cos innego. Jedno...
~Rubik
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 września 2016

Proszę, nie... wątek zamknięty "Bazą naszych potraw są zawsze świeże i najwyższej jakości...
~Bywalec
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 czerwca 2016

naliczony napiwek 10% do rachunku wątek zamknięty Rezerwacja na 8 osób, lecz dań zamówionych było 7. Mimo to doliczono do...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 maja 2016

Stali klienci wątek zamknięty Zawsze pyszne jedzenie, oryginalnie dobrane smaki w niebanalne kompozycje,...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 maja 2016

Najsłabsza restauracja włoska w trojmiescie wątek zamknięty Pierwszy raz odwiedziliśmy te restauracje zaraz po otwarciu i obsługa była...
~Trojmieszczanka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 maja 2016

Sok ze złotych pomarańczy wątek zamknięty Przy zamawianiu napojów mąż poprosił o dzbanek wody gazowanej, następnie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 maja 2016

Pysznie!!! wątek zamknięty Odwiedzamy z narzeczonym dość często tę restaurację. Zawsze wszystko pyszne....
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 stycznia 2016

Rodzinny obiad wątek zamknięty Wybrałam ten lokal, ponieważ słyszałam o nim od znajomych.Dodatkowo zachęciły...
~Aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 maja 2015

NAJWIEKSZY MINUS ZE MAŁO STOLIKÓW I BEZ REZERWACJI NE PODCHODZ W WEEKEDN wątek zamknięty NAJWIEKSZY MINUS ZE MAŁO STOLIKÓW I BEZ REZERWACJI NE PODCHODZ W WEEKEDN
~P
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 stycznia 2015

Bardzo smacznie wątek zamknięty byłam tam tylko 2 razy i zawsze wychodziłam zachwycona ,jedzenie super...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 lutego 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry