Crisvet

Weterynarze

Gdynia, Warszawska 42

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Irena , Mirosław - opinia wątek zamknięty Serdecznie pragne przekazac ogromne słowa uznania i i szacunku i wdzięczności...
~Irena , Mirosław
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 maja 2020

Świetna klinika wątek zamknięty Od ponad 16 lat moje psiaki leczę w tej klinice,świetni fachowcy,którzy...
~Iza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2019

Bardzo dobra diagnostyka. wątek zamknięty Po wielu poszukiwaniach znalazłam weterynarza, który najpierw porządnie...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 czerwca 2016

Polecamy :) wątek zamknięty Nasza opinia o tej klinice może być tylko jedna wielki plus. Mamy pieska...
~Jola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 marca 2015

POLECAM GORĄCO wątek zamknięty Dzięki zaangażowaniu Pana Doktora Rafała Chorosińskiego i całego personelu...
~AGATA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 stycznia 2015

NIE NIE NIE!!! wątek zamknięty Pan Rafal napewno nie jest weterynarzem z powolania!... Zero empatii dla...
~nika
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2014

Przedszkole Szkrabik Poleca !!! wątek zamknięty W minionym tygodniu przedszkolami odwiedziły klinikę w celu zbadania...
~Wychowawczyni :)
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 maja 2014

słabo wątek zamknięty W przypadku, kiedy Twój zwierzak ma pchły śmiało polecam tę przychodnie. W...
~maxx
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 maja 2014

ocena wątek zamknięty Wszystkim posiadaczom zwierzaków a zwłaszcza kotów radze oglądac kuwety czy...
~kociara
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2014

Crisvet-absolutnie nie polecam! wątek zamknięty Absolutnie nie polecam! Mimo iż cztery dni pod rząd chodziłam do tej...
~maka020
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 stycznia 2014

pożeracze gąbek wątek zamknięty Polecam tę klinikę wszystkim, którzy posiadają wszystko jedzące...
~Magda i Roki
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 października 2013

Brak profesjonalizmu u lekarza wątek zamknięty Niestety weterynarz wykazuję się kompletnym brakiem empatii. Zamiast zachęcić...
~Piotr
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 października 2012

oplaty wątek zamknięty Moze i podejscie do opieki jest ok ,jednak ceny a szczegolnie za szczepienie...
~krystyna
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 października 2012

polecam idealny weterynarz wątek zamknięty Pan Rafał jest weterynarzem z powołania a nie jakimś naciągaczem jak...
~Joanna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 września 2012

przychodnia weterynaryjna na plus :) wątek zamknięty Mój piesek leczy się w Chrisvet od około 3 lat i od samego początku spotykamy...
~Asia i Felka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 marca 2012

profesjonalna przychodnia wątek zamknięty Leczę swoje pieski w tej lecznicy od dłuższego czasu i jestem bardzo...
~MonikaL
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 lutego 2012

bezinteresownie pomagają zwierzętom wątek zamknięty Wczoraj zaniosłam tam powypadkowego gołębia.Pan Rafał dał mu zastrzyk,...
~agama-85
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 marca 2011

nie znają się na ptakach wątek zamknięty nie polecam leczenia ptaków w tej lecznicy. moja papuga była leczona...
~iwi
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 stycznia 2009

Zdecydowanie n wątek zamknięty Poszłam z 7 tygodniowym kociakiem, który przelewał się przez ręce, nie...
~MF
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 maja 2010

wielkie podziekowania za opieke ! wątek zamknięty Chcielibyśmy serdecznie podziękować za wieloletnią opiekę w Waszej klinice...
~Beata
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
27

postów

23

wątków

do góry